logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » rekwizyty klubowe » KLUBOWE PODKŁADKI POD MYSZ?

KLUBOWE PODKŁADKI POD MYSZ?

Co sądzicie o takim pomyśle??
Przesyłam projekty jak mogłyby wyglądac jeśli ktoś byłby zainteresowany.

Takie podkładki są już do kupienia na Allegro:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=9440700
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=9422056

Cena - 32 zł. Na zyczenie można dodać dowolny napis lub logo.

Michał O. / 2002-12-29 11:52:19 /


a moze by tak cos z mk3?

SHo / 2002-12-30 14:10:34 /


a może by tak jakieś trampki, czapki, skarpetki......

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-30 15:15:58 /


A może by tak pogadać z Michałem coby zrobił dział "Butik".
Kosmetyki, serwis do kawy i puzderka na prezerwatywy.

Panowie biznesmeni - do działu ogłoszeń proszę :)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-12-30 15:23:11 /


No właśnie Panowie biznesmeni, do działu ogłoszeń. Ale bynajmniej nie z linkami do allegro. Kolega biznesmen Michał O. zwietrzył tutaj interes, i trudno mu mieć to za złe, to nawet dobrze że się interesuje naszym wąskim podwórkiem, jednak proszę nie przekraczać pewnych granic. Wiem, nie ma regulaminu strony, więc nie ma granic, i choć miałem nadzieję nie zajmować się takimi pierdołami, to trzeba będzie. Proponując nam podkładki pod myszki, koszulki, cokolwiek, albo proponujesz to bezpośrednio nam, albo dotarcie do klienta powierzasz firmie trzeciej, w tym wypadku allegro. Zamieszczanie linków do komercyjnych stron allegro jest mówiąc wprost nie fair - za taka transakcję płacisz allegro jakąś prowizję, a do tego celu wykorzystujesz nasze zasoby. W takim wypadku prowizja należy się nam, a nie allegro, która to firma nie kiwnęła palcem, a zarabia. Jeśli oni biorą kasę, niech oni się zajmują promocją, a jeśli do znalezienia klienta korzystasz z mojej pracy, to chyba dalej nie muszę tłumaczyć.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-30 16:14:23 /


Witam,

OK, rozumiem pretensje kolegi Webmastera, rzeczywiście nie powinienem był zamieszczać linków do Allegro, i za to przepraszam.
Natomiast pisząc maila chciałem Was jedynie poinformować o możliwosci stworzenia tego typu gadżetów klubowych i myślę, że ta sprawa nie powinna Was bulwersować a wręcz przeciwnie.
Na przykładzie koszulek widzę, ze jest zainteresowanie tego typu rzeczami.
Oczywiście w przypadku zaiteresowania Klubowiczów jestem gotów oferować Webmasterowi prowizję od sprzedawanych za pośrednictwem tej strony gadżetów - to naturalne.

Pozdrawiam

Michał

P.S. Dla uspokojenia kolegi Webmastera dodam, że nie sprzedalem od wczoraj ani jednej podkladki.

Michał O. / 2002-12-30 17:08:50 /


To zasadniczo nie pretensje, tylko moja opinia. Temat gadżetów nas bynajmniej nie bulwersuje, wręcz przeciwnie, jak sam widzisz. Mój spokój w związku z tematem sprzedaży podkładek jest całkowity, emocje zupełnie zerowe, zaś moja opinia wygłoszona powyżej miała jedynie za zadanie uzupełnić chwilowo brak regulaminu strony, gdyż ten pewnie nieprędko powstanie, a nie chciałbym tutaj robić tablicy ogłoszeń, pomijając nawet uprzednio nakreślony aspekt biznesowy. Zresztą link do allegro nie kwalifikuje się nawet na ogłoszenie. A co do aspektu biznesowego, a konkretnie co do prowizji, to chciałbym jedno jasno wyjaśnić: ja tego co tu robię nie robię dla żadnej kasy - jeśli nawet chciałbyś coś zaoferować, to nie przewiduję na razie żadnego brania tutaj kasy za nic. Po prostu nie prowadzę żadnej dzałalności gospodarczej związanej z tą stroną, i nie mam ochoty się wikłać w jakieś finansowe komplikacje, które zawsze wynikają z publicznego brania kasy za cokolwiek. Jeśli chcesz nam sprzedawać podkładki ze zdjęciem Capri, to masz moje szczere błogosławieństwo, tylko musisz zdecydować się: albo allegro, albo bezpośrednio nam.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-30 18:04:08 /