logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » Czy wentylator w nagrzewnicy powinien działać cały czas...?

Czy wentylator w nagrzewnicy powinien działać cały czas...?

Wentylator w nagrzewnicy działa przez jakiś czas i później sam się wyłącza. Wystarczy wyłączyć, odczekać pare minut i włączyć, żeby ponownie podziałał kilka minut... Co to może być? Gdzie szukać problemu? Wiem, że wentylator jest bez zarzutu.

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-30 00:49:43 /


Mam propozycje, moze wymien samochod na taki w ktorym bedzie dzialac ;-)

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-30 00:56:43 /


oj smasher smasher... wiem, że podoba Ci się moje Mk2! Mi też się bardzo podoba ;-)

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-30 01:00:48 /


A po czym wnioskujesz że wentylator jest bez zarzutu ? Sprawdź napięcie zasilania najlepiej bezpośrednio na silniku wentylatora w momencie gdy powinien działać, a nie działa. Będzie jasne.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-30 16:17:59 /


ja tak mialem jak mi sie tulejki zacieraly. pochodzil i przestal...pochodzil i przestal.... w koncu poszedl dymek i wcale nie rusza. a nie wydaje przy tym dzwieku podobnego do traktora, furkotania itp? nie "zachowuje sie" glosno?

Jabol / 2002-12-31 01:26:46 /


Nie wydaje żadnych dziwnych dźwięków. Na wszelki wypadek zdemontuje go i przesmaruje tulejki. Podłączałem go do akumulatra i działał bez żadnych problemów...

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-31 12:30:38 /


Już problem rozwiązany. Okazało się że miałem złamany kablelek od napięcia i raz kontaktował raz nie. Już dałem nowy i wszystko działa bez zarzutu... :-)

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-01 17:24:00 /


Wkoncu Polak potrafi ;-)

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-01 20:12:24 /