logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » tapicerowanie

tapicerowanie

Witam
Mam pytanie...
Czy osoba zdolna manualnie z duza iloscia czasu jest w stanie samemu zrobic nowa tapicerke siedzen oraz kanapy ??
Pytanie moze sie to wydac glupie poniewaz nie mam jeszcze capri zakup planuje w drugiej polowie wrzesnia jednak pytam poniewaz przez pierwsza czesc wakacji bede mial troche wolnego czasu i chce zaczac juz cos robic.
jako material chciale uzyc tego: http://www.allegro.pl/item102068446_sztuczna_skora_tkanina_tapicerska_super_oferta_.html
skora to nie jest ale na wiecej nie pozwalaja finanse.
chcialem sie jeszcze dowiedziec jak to jest z dopasowywaniem foreli i siedzen z roznych modeli capri.
bardzo dziekuje za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam

jan_sk / 2006-05-09 23:01:32 /


generalnie to jakaś maszyna by sie przydała do tego i to nie bylejaka... także lepiej sie zastanowić czy to nie będzie strata czasu i pieniedzy, no ale napewno sie czegoś nauczysz. Pozdro

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-09 23:11:33 /


maszyne do szycia oczywiscie posiadam :) nie jest jakas super ale szyje

jan_sk / 2006-05-09 23:14:24 /


szyć ręcznie ;)

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-09 23:14:46 /


Faktycznie dziwne pytanie :)Nie masz auta,a juz wiesz co chcesz w nim zrobic na poczatek?A może oryginalna tapicerka nie będzie zniszczona,więc po co ją psuć czymś takim?

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-09 23:23:25 /


stan tapicerki nie gra roli poniwaz i tak chcialem ja wymiecnic.
Wiem juz jaki ma miec kolor. Chodzi tez o to ze chcialem troche zmienic deske rozdzielcza oaz tapicerke drzwi.
Zalezy mi bardzo na troche bardziej nowoczesny wnetrzu.Chce rowniez calkowicie zachowac oryginalny wyglad zewnetrzny.

jan_sk / 2006-05-09 23:29:46 /


Twoje małpy,Twój cyrk.Ale jak dla mnie mało jest aut które maja ładne wnętrze.Tylko NIEKTÓRE z górnej półki.Reszta to szajs.Ale cóż jak napisałem,Twoje auto

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-09 23:52:04 /


Moja rada to wsztrzymac sie do kupna samochodu poniewaz plany bardzo czesto ulegaja zmianie a to wbije cie w niepotrzebne koszty

Trzanek Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-10 00:04:16 /


A jan_sk chce kupić ode mnie siedzenia które chce obszyć skórą łoł no moje siedzonka pewnie będą z tego faktu zadowolone:-), hmm moje nie są w złym stanie ale jak ktoś się chce bawić to proszę bardzo a nużfidelec znajdzie się Capri z kolorem tapicerki takim jaki zrobisz?? i co wtedy? też tapicerkę wymienisz? jak chcesz to bede jechał jakoś w sobotę do Ciechanowa więc mogę podwieźć ci tą tapicerkę do miasta jakiegoś po drodze

Lesioo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-10 08:00:34 /


Jesli osoba jest sprawna maualnie i bardzo chce, do da radę to zrobic. wczesniej radzę potrenować obczycie np jakąś tanią tkqniną, aby zobaczyc co i jak, ale jeśli ktoś szył wczesniej to sobie poradzi.

magic Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-10 09:11:25 /


działaj jesli masz dużo samozaparcia!Sam robie tapicerkę do dziobaka i wiem,ze to dużo roboty...Nie unikniesz napewno szycia ręcznego,więc doklatnie patrz,gdzie wbijasz igiełke-czasem jak naciaga się material=widac dziurę ;)

Polecam Ci rękodzieło-sam zrobisz,bedziesz zadowolony,a jak cos sie zrobi nie tak-sam będziesz się zmuszał do wymiany ;)

fikcja Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-10 18:00:23 /


tak to pytanie jest głupie hehe

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-10 18:39:46 /


Eddie-v6 skoro sam się bawisz w tapicera, to powiedz mi, czy tylko wymieniasz tkaninę obiciową czy też gąbki na fotelach?

Talar Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-12 06:31:57 /