logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » jak upiększyć piękność czyli...

jak upiększyć piękność czyli...

... makijaż dla capri.

Jak napisał ,ktoś(bez wytykania palcami) w wątku "car babes".

1.Mamy juz kostki na lusterku i szachownice na chlapaczach ;P Co jeszcze ??

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-03 00:07:05 /


zdemontujcie to! to na dobry poczatek ;-)

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-03 00:17:15 /


-futrzaną kierownice na zime

starrsky / 2003-01-03 00:18:49 /


uuu zapowiada się ciekawy(burzliwy) wątek, wszak o gustach teraz będzie :)))
Smasher szczerze to jesze nie zamontowałem tego ale jak tylko znajde odpowiednio dużo kostki i takie chlapacze to z przyjemnością to zamontuje o :P

crapi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-03 00:19:46 /


Kostki, chlapacze.... to moze jeszcze gigantyczny spojler z tylu, koniecznie gumowy. Do tego diody fioletowe wszedzie gdzie sie da, no i jeszcze ze dwie swietlowki pod progami. Na koniec kogut z pomocy drogowej i wypisz wymaluj UFO!!! Hehehehehe, sorki jesli ktos ma taka fure jak wyzej opisana ;-)

B / 2003-01-03 00:25:02 /


B no problem ;)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-03 00:45:13 /


no ja mam u siebie na przykład tylną pułką z futra ,i tapicerkę z futra (właśnie szyję) ,i bąbkę na wstecznym lusterku i kokardke na altenie( ale te dwa oststnie to tymczasowy akcent świąteczny) a no i Łosia :D i alfa w stringach i tylnej bocznej szybie :) ,a no i jeszcze pokrowce z naszytym napisem Capri(oparcia) i ford(zagłówki) i ford capri z tyłu. No to juz wszystko ;)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-03 01:02:23 /


Widze ze moja propozycja znalazla zwolenikoow (przyjamniej odpuscili car babes:))
"B" ja mam piankowo/gumowy spoiler z wersji GT diody pod podwoziem i koguta niebieskiego na dachu?-nie podoba sie???

Ja mysle ze koniecznie trzeba walnac nallepiej 2 pasy przez maske i dach
ewentualnie nalepke szachownce no i koniecznie naklejke TUNING na tylenj szybie a jak sie da to i na przeniej PIONNER obowiazkowo;) a na siedzenia najlepiej skaja we wszytkich kolorach teczy no i kiera obciagnieta takim plastikiem kolorowym z norauto zpromocji:)
powinismy uczyc sie od braci fiatowskiej klub malca ma duzo wieksze osiagnieca od nas!
no i koniecznie byl bym zapomnial kostki albo plyta pod lusterkiem z Bravo Girl:P

P.S> Szukam takiej plytki jak b y ktos mial tanio....

Hoover 3M / 2003-01-03 01:16:14 /


kostki to fajna sprawa, jakby mieli je wszyscy szalency, i tak jak w stanach pukasz w kostki tzn ze chcesz sie scigac do nastepnych swiatel, na nie ze w ciemno, albo ruszasz ostro a stojace obok auto nic, albo odwrotnie
fajnie wygladaja tygrysy na masce;)))

Krzypek / 2003-01-03 02:09:28 /


Ja proponuję jeszcze pieska z kiwającą się główką na tylną półkę i kręcące się kołpaki takie jak w teledysku Lil Kim & DJ Tomekk - Kimnotyze.
Takie kołpaki to bardzo fajna rzecz - stoisz a kółka się kręcą.

XR4x4 Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-03 08:37:02 /


Do Hoovera: w mojej okolicy to obowiazuje naklejka "Drivers club Poznan" - hehe.
Wracajac jednak do idealnej maszyny, koniecznie na klapie musi byc naklejka "turbo"! Najlepiej z Liaza lub czegos podobnego ;-) hehe
Poza tym, obowiazkowo kratki (niby wloty powietrza) od "Peżo" 206 !!!

B / 2003-01-03 09:27:59 /


hehe takiego pieska z kiwajaca glowa to ja mam na powaznie - woze go na tylnej polce. A piesek nie jest jak z reklamy tylko totalnie wiesniacki taki jak dwadziescia lat temu wozilo sie w fiatach 125. Dla zainteresowanych, mozna go nabyc na odpustach.

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-03 10:04:20 /


a co powiecie na niklowane nakładki na nadkolach, dwie koncówki wydechów 2x100mm podświetlenie podłogi wewnątrz auta, dwie identyczne antenki z tył auta nakładki progowe, 4 halogeny z przoduwszystki szyby niebieskie z odbiciem lustrzanym, tylne lampy połączone w jeden wielki pas, który cały świeci jako postojówki. a naklejka to ryba ( znak chrześcijańtwa). pozdrowionka pomyslcie jakie to auto.

H2O patryk_3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-03 11:10:01 /


Ta ryba długo nie dawala mi spkoju. Niby to znak chrzescijanstwa, ale widywalem rybe tylko na "furach" łysych karkow. W koncu zglupialem co to oznacza.. hehe.

B / 2003-01-03 11:14:58 /


ZTCW jezeli chodzi o rybe to jest oznaczenie Swiadkow Jehowy, ale moze ktos ma inne info na ten temat.

Yendrek Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-03 11:16:58 /


Greenhorn dzięki za info,ja już od dawna szukam takiego pieska z zamszowym futerkiem. Następną rzeczą jaką kupię będzie kapelusz i może jeszcze rękawiczki bez palców. :D :P

Kolejną "super ozdobą" mogą być kołpaki z imitacjami tarcz hamulcowych - wygląda to paaskudnie, aż mnie wykręca.

XR4x4 Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-03 11:17:31 /


Ja stoczylem kilka dni temu straszna bitwe z qmplami o takiego pieska tarzalismi sie za kazdym razem jak szlismy do nocnego.... nieslabo. I teraz moge z duma powiedziec ze mam takiego pieska tylko nie mam tylniej polki dlatego woze go w takiej koowetce za lewarem zmiany biegoow w swojej Cortince i bOoOoOja mi gloowka slusznie caly czas. Aaa kostki hmmm tez mam i uwielbjam w nie pukac sztuka jest pstryknac w kostki w czase jazdy ...Choruje tez na obrecze chromowane i uwazam ze sa bardziej sfazowane do euro-fordoow niz niejeden alu.Mysle tez ze walizka po dziadku to tez nieslaby motyw w bagazniku taka z naklejkami LOT itd i z okuciami zapytacie - Po co ? a na kluche lewarki i takie tam grzechoczace klamoty
NARRA


P.S .
Kostki wisza oczy-wiscie na szerokim panoramicznym lusterq

Q_Back / 2003-01-03 11:28:31 /


o tej rybie na samochaodach to slyszalam tak jak patryk powiedzial

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-03 11:34:14 /


A co komu szkodzi piesek ???? Mam takowego i sie wcale nie wstydzę.No zpewnoscią nie jest to ozdoba dla MK III (w koncu sportowiec) ale w moim taunusie "dziobaku" Coupe a zaryzykuje stwierdzenie że i w dobrze odrestaurowanej MKI naprawdę wyglada dobrze.

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-03 11:34:40 /


A właśnie! Koniecznie jeszcze ogromne lusterko przyczepione do wlasciwego za pomoca gumek!!!

B / 2003-01-03 11:42:01 /


panowie...dziwno tu troche .....w sumie jedni jadą na kicz co dla innych jest czymś świetnym...wszystkie gadzety nadają właścicielowi pewnego charakteru nawet jak dla innych wydają sie kiczowate,po za tym do kazdego pojazdu pasuje co innego np.ten piesek u góry z tego co widze tak sie świetnie komponuje,że zdjęcie wygląda jak z jakiegoś folderu;Qba do ciebie widze w sam raz kierownice z futrerkiem,kostki ale pamiętajcie ...mały drobiazg jak jest dobrze dobrany czyni z auta ,auto z jajem:) ale CO ZADURZO TO NIEZDROWO !!! ja pozostaje tylko przy moich 2 małych gadzecikach i sobie odpuszczam:) zapomniałem dodać że bagażnik mam pokryty czarnym misiem:)))
moim zdaniem najwiekszym kiczem jest nalepka (PL) z tyłu auta..kicz nad kiczami a jakże powszechny

starrsky / 2003-01-03 13:39:21 /


Moim skromnym zdaniem każdy robi sobie samochód tak aby się w nim dobrze czuł i aby mu klimat odpowiadał.Nie chodzi o to aby rozmawiać o góstach tylko o tym co kto ma ,a nie ze to jest fajne a tamto niefajne.Szczeże mówiąc to gówno mnie obchodzi co kto myśli o moim samochodze i o moich gadżetach, on ma mi pasować i ja mam się w nim jak najlepiej czuć dlatego mam w nim to co lubię i nie zamierzam tego zmieniać !!!!!!!!! Bo tak naprawde to wszystko co jest w nim ,na nim czy obok niego to jest odzwierciedlenie duszy właścicela ... .

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-03 15:11:17 /


Albo dobrego lub złego smaku :)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-03 15:16:30 /


A może by tak lusterka do ciągnięcia Campingu i ślad opony przez cały samochód:)
Każdy samochód dobrze wygląda jeżeli pasuje do właściciela i właścicielowi:).

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-03 15:52:43 /


Wiecie w tym całym upiększaniu zapomnieliście o białych napisach na oponach

sąsiad od Golfa 2 właśnie sobie takie pomalował a ja pamietam jak dziś jak skrobałem to z moich opon i zmywałem rozpuszczalnikiem :-)))

najlepsze jest to że ma dokładnie taką samą opone FULDA Kristall 3 :-))) i ten sam napis

ale cóż nie podobało mi sie to, może jakby pisało GOODYEAR/ GOODRICH i do tego Radial GT(T/A) albo co tam :-)))

z drugiej strony nie do każdego auta to pasuje, akurat temu z foto tak

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-03 15:54:44 /


A są jakieś specjalne gumowe lakiery do malowania literek na gumach?

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-03 16:22:24 /


tak sie zastanawialem gdzie to umiscic zeby mnie nikt nie opierdzielil, to sa zdjecia z gazety z 1978 roku, mam je od dawna akle dopiero ostatnio obejrzalem je tylko pod katem Forda;)))
resdzte wysle pozniej sorki musze uciekac

Krzypek / 2003-01-03 16:31:08 /


Ja tam wole dać napis "Dream as if you'll live forever,live as if you'll die todey" dla niewtajemniczonych powiedział to James Dean który żył szybko,umarł młodo i pozostawił po sobie miłe wspomnienie.

Arni12 / 2003-01-03 17:32:53 /


i miał zajebisty samochód

Arni12 / 2003-01-03 17:40:10 /


kurcze nie dodało zdjęcia

Arni12 / 2003-01-03 17:42:52 /


czas na Capri, gazeta z 1978

Krzypek / 2003-01-03 17:47:00 /


dalejn `78

Krzypek / 2003-01-03 17:48:21 /


i dalej

Krzypek / 2003-01-03 17:49:57 /


i dla jakies przeciw wago manta

Krzypek / 2003-01-03 17:51:28 /


a tak z ciekawości to co to ma do upiększania Capri ??!!??

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-03 18:12:23 /


no wlasnei zaczol starskky i spawn bo zawsze ktos musi sie znalesc co spierd...li watek dodajac swoje 5 groszy:(
Wybaczcie im:)
Jak w "car babes" ludzie posta sie nazywa jak upikszyc autko i wlasnei tu dyskutujemy o gustach i smiejemy sie z samych siebie (to cenna cecha.
Wienc ryba nas jaka masz opinei do innych wyrazajacych sie co i m sie podoba u Ciebei w aucie a co nie. Jesli masz jakis pomysl to pisz

A co powiecie na okejanie kolorwa tasma przewody pod maska:)
Albo napis "Power Viper" na masce;)
A co do opon to slyszalem ze nablyszcza je sie olejem i sie swieca

Hoover 3M / 2003-01-03 18:48:32 /


ALE CIEMNE ŚWIATŁA Z TYŁU SĄ oK (ja mam tylko te swiatła i skórzany lewarek, szprychowe alu i to wszystko, aha.... i jeszcze dziury w progach i wgniecenie na drzwiach, hehe)

ADRIANna44 Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-03 18:52:18 /


O włąśnie - ponieważ ja tego nie lubie - tylne światła też mam ciemne a to wiem jak sie zmywa (jeśli przyciemniane metodą domową) ........

ale czy zrywał ktoś kiedyś ciemną folie z okien - mam na szybach w Capri i chce sie pozbyć folii ...........

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-03 19:30:40 /


ee tam, w niemczech manta jest symbolem drobnomieszczństwa, ciekawe czy capri takze, pozatym mowcie sobie co chcecie ale do chromowanych dodatków, kostki, pieski, i rekawiczki bez palcow, twoarza cały klimat, btw. jezdziliscie kiedys w takcih rekawiczkach? mi sie jezdzi super kier sie nie slizga :)
capri rulez :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-03 19:34:25 /


Podpisuje sie pod tym ,
w rękawiczkach prowadzi się wygodniej, a jak komuś się nie podoba to niech zwróci uwage na któreś tam zdjęcie na stronie głównej o :)

crapi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-03 19:42:31 /


Przecież mówiłem,że muszę kupić pieska,kapelusz i rękawiczki.Jakby ktoś pytał po co kapelusz,to odpowiadam - po to by leżał na przednim siedzeniu.Jakaś Panama lub Borsalino byłoby w sam raz.

XR4x4 Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-03 20:04:39 /


Do napisów na oponach: ja znalazlem farbe białą chlorokauczukową! Bardzo dobrze sie trzyma!

P.S. Chyba zgodzicie sie ze mną, że wypisywane tu "pomysły" na upiekszanie nalezy traktowac z przymruzeniem oka! ;-) ;-) ;-)

Pa

P.S.2 Kolejny pomysl: swiecaca pilka golfowa na koncu antenki! haha

B / 2003-01-03 21:43:00 /


MIKE jesli to jest folia to przy uszczelkach zlap kawalek i i powinna zejsc, a pozostaly klej benzynka ekstrakcyjna zejdzie ale to nie koniecznie moze byc folia. czasem sie szybki przydymia. tak slyszalem. a wracajac do watka to kiedy w kaszlu pszy siedzeniu kij wozilem do grania oczywiscie ale niebiescy sie kszywa patrzyli ;)

Maskek / 2003-01-03 22:18:46 /


no i koniecznei pileczka od tenisa ziemnego jak ktos ma hak z tylu to na hak!!

Hoover 3M / 2003-01-03 23:47:03 /


no albo na rurę wydechową ;)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-04 00:59:44 /


i oczywiście wydech musi być jak największyi niekoniecznie ładnie zrobiony. zap[omnialem jeszcze dodac rur z przodu auta ale nie nierdzewnych tylko zwykłych półcalowych jak do gazu w domu na koncu jeszcze z 1 centumetrem gwintu. nadodatek w kolorze podkładu (mini)

H2O patryk_3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-04 09:46:50 /


a koncowka tego mega wydechu to najlepiej z wiadra pomalowanego srebrzanką!

B / 2003-01-04 09:53:53 /


no i oczywiscie niewinna dziurka w tlumiku robiona wiertlem 8mm a najlepiej ze 3 dziurki to dodaje sportowego chatakteru;)

Hoover 3M / 2003-01-04 12:11:32 /


EOT, przynajmniej jak dla mnie,

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-04 21:47:07 /


a co to jest EOT ?? Acha i niech mi ktoś jasno i łopatologicznie wyjaśni o co chodzi z tymi rybkami !!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-05 00:33:40 /


EOT = end of transmission
znaczy mniej więcej: to wszystko co mam do powiedzenia

Jan Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-05 00:38:25 /


Ale się obruszyli niektórzy :))
Jedni z drugich ciągniecie łacha, ale jak ktoś trafi na coś, co dotyczy was...
Trochę samokrytyki! Na żartach się nie znacie? Z drugiej strony to fajnie- magiczne słowo kostka pretekstem do kolejnego pytania :))
Do wszystkich urażonych: zlewajcie co inni piszą i mówią! Ja osobiście kupiłem auto z przyciemnionymi szybami i chciałem usunąć folię ale ludzie na ulicy, kumple, nawet jeden gliniarz powiedzieli, że tak wygląda xtra. Przyglądnąłem się na spokojnie, zastanowiłem i doszedłem do wniosku, że mająrację tylko muszę zmienić folię na bardziej przezroczystą, bo przez tę nic nie widać.
Co do kostek... to dla mnie ok jeśli nie przekraczają rozmiarów zaciśniętej pięści (przynajmniej z takich zawsze polewam), ale płyta CD.. sorry.
Aha, podświetlane progi nie są złe, są też funkcjonalne (oświetlają drogę).

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-07 12:53:43 /


Właściwie to zastanawiałem się czy poniższe zdjęcie pasuje do tego tematu, ale jakby go potraktować poważnie czyli jak upiększyć auto to czy można zrobić pod maską coś takiego - mnie zapiera dech w piersiach...

Farmaceuta Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-09 08:14:58 /


no i to się nazywa upiększyć piękność :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-09 13:26:56 /


wszystko ładnie..naet bardzo ale ta skrzynka jak na listy ...sory...juz lepiej do bagaznika z tym akumulatorem

starrsky / 2003-01-09 18:06:39 /


Myślę że nieodzownym elementem podkreslającym charakter każdego samochodu i jego kierowcy jest odpowiednia tablica rejestracyjna. co powiecie na MACHO, PIRAT, JBOND czy też swojskie JOZEK, KRZYS, WO JTEK. A widziałem też WO DZU.
Temat wart przemyślenia ;))

A co do rekawiczek to najlepiej mi się jeździ w takich gumowanych. Tylko czerwonych bo niebieskie są na mnie za duże i mam luzy w chwycie na kierownicy ;)

Pablo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-10 09:58:18 /


a co powiecie na taką rejestrację?? chyba to było WO 20CM :)

crapi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-10 13:30:10 /


A na taką ??

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-10 14:27:16 /


tez chcialem miec taka GA CAPRI ale mialem tylko 999 zeta na zbyciu ;))

Maciasek_3M / 2003-01-10 14:32:12 /


jak bede mial troszke kasy, i wkoncu zamienie Sierre na Capri
to sobie wpisze F0 RDMK2 lub F0 RDMK3 ;)))))))
pytanie czemu w PL tyle to kosztuje, gadałem ze znajomym z D i tam było to okolo 50Dm

Krzypek / 2003-01-10 15:04:34 /


F0 sobie nie wiszesz chyba że zielona góra ma na początku F ale watpie,
ja w warszawie widziałem kilka ciekawych...:D
W1 DZEW
W0 XXX
W0 ooo <-----bardzo fajnie wygląda

kiwdyś myślalem nad W0 WIDMO ,WO 2.8I <--kropeczke markerem:)

starrsky / 2003-01-10 16:52:53 /


Zielona góra ma F ..... FZ chyba ale jak wykupujesz swoją tabliczke to dostajesz z cyferką czyli FO ...........

ja to bym chciał mieszkać w Tychach
ST ANG68 :-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-10 17:42:41 /


Starrsky ta 2.8i to bez sensu bo bedziesz tylko ludzi ostrzegal co masz pod maska :) a po poznaniu jezdzi porrsche i ma P0 rsche

Maskek / 2003-01-10 22:20:43 /


Z tego co sie orientuje to PO RSCHE - nie jeździ już po Poznaniu, jakież było moje zdziwienie gdy jadąć na uczelnie mijam właśnie takie Porsche z tą rejestracją :-))) kilka dni później gdy mijałem je znowu (ten sam kierowca w środku) miało już rej. SK (i jakieś tam cyferki)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-10 22:46:16 /


Zielona Góra ma FZ, no napewno
a lubyuskie ma wogole F bo GorzóF wielkopolski;)))))))))

Krzypek / 2003-01-10 23:37:53 /


Lubuskie ma F perspektywicznie, bo jak już wejdziemy do Europy, to żeby zakończyć spory miedzy Zieloną Górą a Gorzowem województwo przeniosa do Frankfurtu albo Fuerstenwalde, buhaha.....

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-11 00:54:50 /


Kraków spokuj mi tam:)))
ZG nigdy się nie zniemczy, nie będzie niemiec plul nam w twarz ni dzieci nam germanil;)
a to "F" to napewno od GorzóF ;))

Krzypek / 2003-01-11 12:29:12 /


aha no tok jak ma to niech ma.. mam propozycjie na F

F1 DEL

:)))

starrsky / 2003-01-11 12:32:55 /


no to jeszcze do listy nigdy niepowstałych gadżetów mozna dopisać podkładki pod tablicę rejestracyjna. Napis na niej nie rzuca się tak bardzo w oczy jak
WO WITEK ale dla zainteresowanych jest czytelny. Może ksywka właściciela? Albo email? Albo klasycznie: I'm too fast for you- i już mamy wyścigi uliczne bez pukania w kostki...

Pablo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-13 11:07:58 /


Ponieważ u nas we Wrocku zaczyna się na "D":
Co prawda merol, ale wygląda nieźle: DOLORES.
A co do zdjęć wyżej, (to ten niebieski D1CAPRI), to kiedyś machałem do gościa, że ma fajne autko (a mieszka w moich okolicach, tylko nigdy go nie widzę jak jadę autkiem, a on przejechał obok mnie i nawet się nie uśmiechnął a minę miał... jakby jechał Wartburgiem. Jeśli to czytasz, to wszystkich tak lekcewarzysz? I dlaczego, bo nie mają samochodu, czy dlatego, że są przyjaźnie nastawieni? Bo ja macham wszystkim i trąbię i się uśmiecham do ludzi... :)
A jak mas mieć taką minę jakbyś narobił w gacie, to lepiej zmień auto, bo TO do Ciebie w ogóle nie pasuje.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-14 10:12:31 /


Ja Ci zdradzę w sekrecie (ale tym razem to nie ja, bo to nie moje okolice ;)), że jak jadę Caprikiem to tak się cieszę drogą, że...nic poza nią nie widzę :) tyle razy już mi się dostało od znajomych i najbliższych, że obok przemknąłem hihihi. Przyzwyczaili się już: trzeba skakać niemal pod koła, machać rękoma i wierzgać nogami to może wtedy ich zauważę... :)
Tak to już jest z tymi Caprikami ;P

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-14 12:10:54 /


acha i nie mam grobowej miny , raczej cholernie zadowoloną ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-14 12:12:07 /


czego z caprio NIE robic...
http://www.kultur.at/flame/flame05/set01/art13.htm
:(

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-19 21:48:13 /


matko przenajświętsza!!!!!!!!!!!!!!

starrsky / 2003-01-19 21:54:48 /


niepozytywny widok... :(

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-19 21:58:39 /


no nie cOke tak na dobranoc teraz bede mial koszmary.....

jagoolmk2 / 2003-01-19 22:11:50 /


Tak też nie powinno wyglądać !!



Opony z białym bokiem też kompletnie mu nie pasują

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-19 22:12:00 /


Czesi uczą nas na jaki kolor nie malować silnika (tu akurat Taunus)



A tu uczą nas jak nie malować Capri (niby ok, ale żeby szyby też ?)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-19 22:16:04 /


GO FORIT
G1 GANT
jestem z Gdańska :)

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-20 11:03:33 /


N0 DRES

starrsky / 2003-01-20 11:05:01 /


Za coś takiego powinni zamykać. (- dotyczy "capri art". To chyba performance?)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-21 14:15:11 /


A Transit :-))

http://www.oldcars.de/mycar_neu/img/20020529-061857.jpg

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-22 00:11:09 /


mike :) brakuje tylko laski w skorzanej bieliznie z pejczem :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-22 14:52:49 /


Bartek_mk1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-23 23:56:00 /


A co powiecie na taką wersję FC mk1 ???

Bartek_mk1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-24 00:02:02 /


nie miala by probemu z parkowaniem ;)

Trzanek Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-24 00:12:17 /


Z tego, co się orientuję to jest czeska przeróbka.
...no właśmie... "czeska"...

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-24 00:15:17 /


...i takie schodki jak do samolotu

Maciasek_3M / 2003-01-24 11:25:13 /


Ciekawe jak mu na przegladzie pomaske zagladaja ?? :-) Chyba od spodu :-P
A jak sie ustawia w takim Capri swiatla ?????
NARRA

Q_Back / 2003-01-24 13:16:36 /


a tam,moim zdaniem to dobrze ze ford ma tak ładnego "przedstawiciela" wśród wielkich stop ;)

starrsky / 2003-01-24 13:27:30 /


Tak sie zastanawiałem jak w ogóle do tego wsiąść, bo podstopnia nie widać :-))))

moze jak otwierają sie drzwi to spada drabinka linowa a może mają takie schody jak do samolotów takie jeżdżące, czy po prostu właściciel parkuje, bierze drabine ze środka stawia na ziemi, złazi - drabine pod pache i idzie do pracy/sklepu z tą drabiną :-PPPPP

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-24 13:33:09 /


to lowrider ma hydrauliczne zawieszenie i obniza sie go z pilota, tak jak autobusy co sa dla inwalidow:)

Hoover 3M / 2003-01-24 21:37:52 /


Wcale nie! Właściciel tego Capri jest alpinistą i tak postanowił zabezpieczyć swoją furę przed złodziejami.
ps. ustawienie w nim świateł to pryszcz; weź i wymień w tym koło...
apropos... ciekawe gdzie jest zapas i jaki to ma lewarek?

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-24 22:28:49 /


zapas ma normalnie w bagażniku ... jak by coś to poprostu będzie odrobinke nierówno jechał ;)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-25 01:06:48 /


Jeśli chcecie zobaczyć pięknego Mustanga zFASTBACK GTA 390 z 1967r to proponuję Moto magazyn znumer 12/02 01/03

Piękne cacko
Pozdro

bukos / 2003-01-25 10:13:50 /


Myślę że wszyscy zainteresowani widzieli już ten artykuł parę lat temu chyba także na łamach tego pisma, a ponadto wyposażyli się w duuuży plakacik tegoż samochodu:)))

crapi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-25 10:34:30 /


To prawda Crapi:)

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-25 11:35:45 /


Może to widzieliście albo może nie

bukos / 2003-01-25 12:36:30 /


Panie Bukos, pan chcesz tu wzrok nam testowac???
Dałoby się więksiejsze?

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-25 12:45:17 /


MOgę wysłać pliki na pocztę .Jak są chętni ?

bukos / 2003-01-25 12:58:50 /


Chętnie proszę: zoggon@wp.pl

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-25 13:05:39 /


Litości - to jest wątek "jak upiększyć piękność"

jeśli chcesz jakiś plik to napisz do niego maila (adres w profilu)

teraz pewnie pojawi sie 20 komentarzy typu : " ja też chce "

Czy to ma jakiś związek z tematem ??? Bo mi sie zdaje że wcale a na dodatek niczego nie wnosi ...... BTW. nie każdy musi widzieć że twoją prośbe wystarczy że zobaczy ją odpowiednia osoba :-))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-25 13:12:11 /


Mówisz, że nie na temat? To zobacz jaki procent komentarzy jest na temat. Pozatym twój też nie jest na temat ;-)

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-25 13:16:13 /


Mój komentarz jest na temat

to forum jest piękne i należy je upiększyć - unikając komentarzy typu : ja poprosze :-))))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-25 13:23:28 /


Widzę że takie rzeczy nie pojawiają się po raz pierwszy, więc nie można ich przesłać dla MK żeby zamieścił je w dziale biblioteka????

crapi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-25 21:22:48 /


...w dobrym guście...

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-27 18:54:55 /


nie wiem czy piękne, ale na pewno praktyczne :-)))

Bartek_mk1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-28 20:15:16 /


Na temat praktyczności :-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-28 20:24:41 /


o ja!!! moj dzien rozpoczalem od ogladniecia tych praktycznych koszmarow - co to bedzie za dzien? bleeeee

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-29 08:09:23 /


No to ja wroce do rejestracji:

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-29 08:39:43 /


A co myslicie o oklejaniu auta logotypami i nazwami "old-schoolowymi" np: HELLA, Motorcraft, Ate, ...... Nie moowie ze po calaku ale np: pod maska fajnie wygladaje takie dynksy.O ile autko nie jest orginalne w 90-100% a nawet jesli to to niczemu nie przeszkadza i nie szkodzi bo zawsze mozna sie tego pozbyc.

Q_Back / 2003-01-29 08:48:13 /


to jest mysl...
taki pasek folii p.slonecznej na przednia szybe z napisem Hella to bym wciagnal

Maciasek_3M / 2003-01-29 10:07:48 /


Myślałem że to P0 BABCI już było, więc nie pisałem. Ale na pewno nie było tego co widziałem na żywo: D0 ITNOW

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-29 12:10:23 /


O ja! To drugie to przyczepa!! Koleś musi się czuć jakby mu ktoś siedział na ogonie podczas jazdy- niezbyt ciekawe. I żeby go zgubić -ciśnie gaz do dechy :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-31 14:03:50 /


A ja mam dwa pasy niebieskie,na czerwonym,ale ja się muszę leczyć mam 50-tkę i
MK III też mam,a serio, każdy jest inny i każdy jest piękny.

kejpi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-02 18:16:38 /


przyczepka...

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-05 20:51:39 /


o ja jebie... ja taką chcę!!! Szajba kupuję od Ciebie tył i szukamy drugiego!!!

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-06 07:49:37 /


Jak już mówiłem - z mojej "dupy" robię jeżdżącego grilla na zloty :)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-06 10:58:45 /


nie, nie, nie!!! grill miał być pod maską!!! a dupa dla mnie! ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-06 11:18:31 /


Zastrzelą nas :)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-06 11:19:56 /


chłopaki, zastrzelicie nas, jak z dwóch zniszczonych i nierejestrowalnych szrotów zrobimy taką przyczepkę o ładowności dwóch nieprzytomnych Caprimaniaków???

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-06 11:43:34 /


Zroobcie cala kuchnie polowa lepjej , Taka z kominem i daszkiem

No i grochoowe na gryzlinki sie rozumie

NARRA

Q_Back / 2003-02-06 11:53:21 /


......trzy baki na paliwo :)

PiotrekFCapri / 2003-02-06 19:53:36 /


przyczepka przyczepka ale capri z hakiem ;)
dawac!!!!

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-07 00:44:55 /


ja mam hak :P

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-07 07:56:20 /


Ja miałem, ale zdjunem :)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-07 08:15:57 /


no wiem, sam sie zastanawiam czy nie zamontowac mogl bym sobie latem na zagle wyskoczyc :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-08 01:11:29 /


Wiecie co to są odgromniki? Takie paski z tyłu pod zderzakiem, które chronią przed udeżeniem pioruna. Widziałem kiedyś fiatane 125, która miała aż dwa. W związku z tym, że tył stał wysoko, żaden nie dotykał ziemi...

banol / 2003-02-08 20:49:32 /


No cóż. Odgromniki... Hmm, przecież samochód i tak styka się z podłożem gumowymi oponami - czy można chcieć lepszego uziemienia? ;-)

Pozdrawiam

Sąsiad / 2003-02-08 20:57:56 /


Każdy szanujący się szofer Fiata 125p, Syreny i Warszawy powinien mieć założone chlapacze w biało-czarną szachownicę!!! Żadne odgromniki!!!

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-08 21:02:15 /


Robiąc wcześniejszy wpis, nie widziałem jeszcze tematu rejestracji, kumpel przytargał z cikago zdjęcie bejcy, której właścicielem był Polak. Na rejestracj było napisane'Z DROGI'

banol / 2003-02-08 21:03:39 /


Co by wznowic ciekawy temat

Q_Back / 2003-04-04 02:08:25 /


Rewelka tylko że u nas Policja by takich nie puściła:)
Mając takie można by ludzi z przystanków MPK zachaczać i wlec jakiś kawałek:))))))

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-04 14:24:52 /


arcydzilo sztuki do czarnego mmmmmmmmmmmmmmmmm

Hoover 3M / 2003-04-04 16:12:38 /


policjanta zahaczasz drugim ;)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-04 17:37:04 /