logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Podziekowania za odpowiedzi

Podziekowania za odpowiedzi

Dzięki wszystkim którzy odpowiedzieli mi na moje pytanie .
Może bardziej sprecyzuje chodzi mi o silnik 2 litry a może 2.8l

Widziałem ile moga spalać i nie koncentruje się tak strasznie na tym .
Chodzi mi o dostępność części itp

Dzięki wszystkim .

Pozdrawiam.

bukos / 2003-01-03 14:10:02 /


2.8 jest zdecydowanie droższe w utrzymaniu

starrsky / 2003-01-03 14:17:51 /


JUŻ RAZ TO PISAŁEM, ALE CHYBA BEDE TO ZAWSZE UMIESZCZAŁ .........

Nie dało sie podziękowań do tamtego wątku dopisać ??



>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tłumaczyć to mało, prosić to mało, okej jesteś nowy, ale sie opanuj.

..... zamiast poszukać spokojnie - wszystko jest.

widać olałeś sprawe i nowy wątek ....... i nowy wątek ...... i nowy wątek ...... i tak do bólu.

Panuje na tej stronie niezły ruch ..... wiec może troche wyobraźni

WIESZ CO BY BYŁO JAKBY KAŻDY ( z 300 lub więcej ..... nie wiem ile dokładnie ale pewnie znacznie więcej) ZAREJESTROWANYCH TU OSÓB ZAMIESZCZAŁ NOWE WĄTKI W TWOIM TEMPIE I JAK POPADNIE BEZ WIĘKSZEGO SENSU DYSKUSJI ??


są to dane orintacyjne*
PO 1000 NOWYCH WĄTKÓW DZIENNIE
30,000 MIESIECZNIE
300,000 ROCZNIE
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-03 14:42:17 /


Ok - nie wiedziałem - sorki nie denerwój się tak .. :)

Teraz wiem jak tu jest na tej stronie i nie będe tak robić - ok ?

bukos / 2003-01-03 15:32:03 /


do MK:

co tu się dzieje????!!!
dlaczego i po co tacy ludzie wypowiadaja się na tej stronie...

to naprawdę przykre jak ta strona zostaje "zaśmiecana"....

Madzik / 2003-01-03 15:34:44 /


a skąd niby Mk ma o tym wiedzieć ??!!??

Co może jeszcze ma za mało pracy i powinien z każdym przeprowadzać ankietę personalną ?? Zastanówcie się !!!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-03 15:47:48 /


wyluzujcie troche z tym zasmiecaniem
na takim forum nie da sie po prostu utrzymac idealnego porzadku, ktos musialby to segregowac, laczyc watki w jeden, kasowac bzdury itp, MK nie ma na to czasu i lekki balagan zawsze tu bedzie
oczywiscie ze kazdy kto jest juz zaznajomiony z dzialaniem tej strony i forum powinien starac sie nie smiecic, szukac podobnych watkow itp
ale pomyslcie ze jestescie nowo upieczonymi wlascicielami capri, podjarani znajdujecie ta strone, piszecie cos a tu zjeba ze wszystkich stron zeby nie smiecic, no i taki nowy nic wiecej nie napisze i nie przyjedzie na zlot bo pomysli ze tam tez go opier...

poza tym forum jest juz dosc rozlegle i jak ktos ma awarie, to czesto nie ma czasu zeby siedziec pare godzin przed kompem i czytac stare posty z ktorych i tak trudno cos wylowic i pisze czekajac na szybka odpowiedz

duzo bardziej denerwyje mnie kasowanie 50 maili dziennie z tekstem "hihi" "ok" ":)" i innymi bzdurami niz to ze ktos ma problem i zalozy nowy watek ktory juz kiedys byl

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-03 15:57:51 /


Wiem o tym ...... zdaje sobie z tego sprawe ........ ale podziękowania naprawde mógł dopisać do tamtego wątku ;-))))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-03 16:00:43 /


Zlituję się:)
http://www.capri.pl/services/forum-thread.php?id=3d8cb7d21dc73

wystarczy poszukać...

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-03 16:06:56 /