logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » Elektryczne szyby ze Scorpio do Granady

Elektryczne szyby ze Scorpio do Granady

Forum przeglądałem, ale nie znalazłem na nurtujące mnie pytanie, którym jest, czy szyby elektryczne czyli mechanizmy silniczki itd ze Scorpio pasują do Granady. Czy ktoś coś takiego doświadczył, wie, że bedzie ok, czy da się przełożyć??. Bo skoro nikt nie chce mi sprzedać szyb elektrycznych, a Grandzi tez nie widzę na horyzoncie z takimi szybkami, to moze kupie Scorpiaka i go z tych szyb odciążę :) Z góry dzięki za szybką i fachową odpowiedź.

Śpiochu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-13 08:38:31 /


Oj raczej nie wejdą Ci szyby ze Scorpio do Granandy.Te dwa samochody mają całkiem inne mechanizmy i nie opłaca się przerabiać.A więc moim zdaniem szukaj dalej :) Pozdrawiam

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-05-13 10:00:56 /


porażka

Mysza liil (EM) / 2006-05-13 11:32:15 /


dzieki CORONER a od jakis innych autek pasuja? ktos przerabial? moze od taunusa, sierry?

Śpiochu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-14 21:41:33 /


Ja mam oryginalne, do przedliftingowej.
http://www.capri.pl/market/3643

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-14 21:44:18 /


ja wiem, ze oryginalne, ale cena nie jest wprost proporcjonalna do mojej chęci ich posiadania :)

Śpiochu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-05-15 05:50:15 /