logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » JAK ZDEMONTOWAĆ OBICIA Z DRZWI?

JAK ZDEMONTOWAĆ OBICIA Z DRZWI?

Jak zdemontować obicia drzwi tak żeby nic nie połamać i nie uszkodzić ?? Wiem, że należy odkręcić podłokietnik, zdjąć korbę strującą mechanizmem szyby ... a co dalej może macie jakieś patenty??

Łysy Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-06 08:43:32 /


szeroki płaski śróbokręt troche ostrożności... bo stare uchwyty lubią pękać... na szczęście mozna nabyć i założyć później nowe :)

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-06 09:11:26 /


a jak ci spinki popekaja to nowe kosztuja 50 gr sztuka fordowe

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-06 09:32:16 /


No jeszcze mozna by wykrecić przycisk od blokady drzwi.:)

crapi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-06 09:42:05 /


wysunac w bok ramke klamki
wykrecic guzik
(jesli jest) odkrecic nakretke sterowania lusterka

delikatnie podwazajac odrywac zatrzask po zatrzasku tapicerke, podwazac przy samych zatrzaskach bo inaczej tektura sie zniszczy

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-06 10:36:39 /


no bo tak to jest i tak to wygjąda ;)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-06 16:48:56 /


Takie rzeczy najlepiej robić w ciepłym garażu. Jak jest zimno, to plastil lubi pękać. Można nawet trochę podgrzać suszarką albo opalarką miejsca gdzie są kołki.

Damian / 2003-01-06 18:04:03 /


zdejmowanie tapicerki dzwi to jedna z przyjemniejszych czynności którą sie wykonuje przy capri natomiast założenie to jedna z najgorszych...Łysy zapamiętaj...nie irytuj sie:)
chodzi mi o te pieprzone podłokietkniki,czasem przykręcą sie od razu a czasem przez 10 minut sie z nimi pieprze.zakładając je pamiętaj że musisz na początek włożyć je tym bolcem z przodu pionowo w drzwi ,następnie przekręcić (opuścić) go i dopiero przykręcić śrubami..czasami w otworze na ten bolec blaszki sie wyrabiają(znaczy oginają) wystarczy na zdjętych drzwiach je ogiąć lekko śróbokrętem ..
p.s pamiętaj o podkładce z tej strony z bolcem taka mala czarna obwódka...ja zgubiłem :( chyba zamieszcze nowe pytanie na forum czy ktoś taką ma ma sprzedarz bo ogłoszeń i tak nikt nie czyta :D

starrsky / 2003-01-06 18:23:51 /


Starrsky
jak kcesz to moge ci oddac moje chyba czarne nie pamietam mam chyba z 6 sztuk
ja wyciagnalem z Grandzi takie ladne srebrne :)))
moze nawet w tej Grandzi bylyby jeszcze 2 srebrne... ale to juz za 4 browary

Maciasek_3M / 2003-01-06 18:46:03 /


przykrecic powiadasz... a jak ktos nie ma tych blaszek co je srubokretem skrecic :(

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-06 18:48:45 /