logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » przeróbki » chyba nie przynudzam? hehe to moja opinia ;)

chyba nie przynudzam? hehe to moja opinia ;)

WITAM CHLOPAKI! NIE MAM JESZCZE PRAWKA I CZEKAM KIEDY OD 17 BEDZIE MOZNA ZROBIC ;) ALE AUTA INTERESUJA MNIE OD KIEDY ROZROZNIAM SAMOCHOD OD AUTA JAPONSKIEGO ;). CAPRI ZAINTERESOWAL MNEI JAKIES 3-4 LATA TEMU ZDAJE SIE W AUTO SWIECIE BYL JAKIES ARTYKUL CZY POROWNANIE Z MANTA. OD TEGO CZASU SZUKALEM W NECIE WSZYSTKIEGO CO ZWIAZANE Z CAPRI. A CO DO TUNINGU, TO NAJBARDZIEJ MNIE SMIESZA TAKIE PRZEROBKI JAK BIALY PASEK NA MALUCHU WYZEJ WSPOMNIENE DZIURY W TLUMIKU WIERTLEM 8MM. MALUCGH JESZCZE POL BIEDY BO TO AUTO BYLO PORAZKA OD POCZATKU, ALE CAPRI?? PO MOIM MIESCIE JEZDZI JEDEN !! I DO TEGO DO JEST DO BANI! A WIEC POWIEM WAM JAK WEDLUG MNIE !NIE! POWINEIN WYGLADAC CAPRI ;) SZYBY PRZYCIEMNIANE FOLIA, DUPNY SPOJLER, LICHE PLASTIKOWE SPOJLERY POD PRZEDNIM I TYLNIM ZDERZAKIEM TO JEST TYLKO KILKA PRZYKLADOW. WZOR CAPRI MKI DLA MNIE TO: LEKKO PRZYCIEMNIONE TYLNE SZYBY, KOLA: ALUMY 13`` I OPONY NA WYSOKIM PROFILU ( MOGA BYC BIALE NAPISY ;) LADNY ZADBANY LAKIER I DUUUUUZO CHROMOWANYCH DODATKOW (BYLE NIE PRZESADZIC) POZDRO.

BoBi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-06 13:45:43 /


Wiesz mój wzór Mk1 jest nawet gorszy :-)) oryginalne stalowe felgi, żadnego przyciemniania szyb i żadnej cześci nieFordowskiej ŻADNEJ :)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-06 14:39:51 /


BoBi widze ze jestes tu nowy! wienc slucha uwaznie jesli jest watek "jak upiekszyc pieknosc.." i do niego sie odwolujesz to nie zakladaj nowego posta ktory nic nei wnosi odprucz zamieszania, jesli chesz sie wypowiedziec na istniejacy juz temat, jak juz przeczytasz posty wez kliknij pod spodem dodaj wypowiedz i napisz bo juz wielokrotnie tlumaczono takim typka jak ty ze zasmiecacie strone,

Hoover 3M / 2003-01-06 22:26:29 /


a ja (mowcie co chcecie) jak nabede capri to je obnizze, wywale srodkowy tlumik i wloze strumiennice, koncowy lub koncowe beda jakies sportowe no i na oryginalnych alusiach. i jeszcze troszke zrobie. mam nadzieje ze nikogo nie urazulem moja niekompletna wizja, moze jeszcze chrom z umiarem i z tylu spojlerek ten taki delikatny.

Maskek / 2003-01-06 22:34:56 /


Maskek oczywiscie ze zrobisz jak bedziesz chial bo to bedzie twoj caprik-obinzony wyglada ciekawie ale poprzedni wlasciciel przesadzil z obnizaniem mojego caprika, obecnie podnioslem go o 6cm ale i tak jak widze to jest najnizszy capri na zlotach jaki sie pokazuje:P zobacz sobie nasze pojazdy/hoovrer lub ostanie szamotuly albo 3m sklad:) pozdro

Hoover 3M / 2003-01-06 22:50:37 /


U mnie w jedynce gość tak bardzo chciał wprowadzić chodź jedną innowacje że zamontował przy drążku zmiany biegów .....jasno-zielony plasykowy koszyczek :)

Arni12 / 2003-01-07 10:46:40 /


Widzialem Hoover Twojego Capriczka i bardzo ladnie siedzi. oczywiscie ze nie przegne bo to sa nasaze polskie drogi po ktorych bede sie nim poruszal.

Maskek / 2003-01-08 10:35:15 /


Do Maskek:
Najpierw sobie kup Capri, a potem poczytaj coś o tuningu (m. in. o strumienicach)...
Do Bobi:
Jak miło że się podzieliłeś z nami swoją wizją:). Ja też mam tylko chyba bardziej zbliżoną do Mike'aB4:)

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-08 17:30:49 /