logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » gaźniki » Gaźnik - ksiazka

Gaźnik - ksiazka

Moze ktos ma ksiazke "Gazniki. sprawdzanie i regulacja" autor Jurgen Kasedorf, potrzebuje opis regulacji solex'a 35/35EEIT (2.3v6) jezlei ktos ma moze skany czy cos takiego to prosilbym o przeslanie.
A moze macie cos innego bo nie moge dojsc do porozumienia z moim gaznikiem :(

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-03-30 00:36:49 /


Witam.
Jeśli potrzebujesz materiałów na temat solexa to mogę Ci je przesłać. Zajmuje to ok. 8 MB, więc daj znać jeśli jesteś zainteresowany, i nie przeszkadza Ci rozmiar a Ci je prześle.

kavaler / 2002-03-30 02:35:07 /


Hm.. ja mam w Haynesie do Grandzi - mogę albo zeskanować, albo skserować.

trzypion Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-03-30 08:00:58 /


Ja proponuje podróż do gaźnikowca:) Swoim też się bawiłem... i nie osiągnołem nic oprócz tego, że potrafię go zamkniętymi oczami częściowo rozebrać. A człowiek który na tym się zna napewno zrobi to lepiej za całkiem niewilkie pieniądze:)

Piotr / 2002-03-30 09:34:00 /


Jakiś czas temu ktoś, nie pamiętam kto, podał stronę na której można było ściągnąć sobie fragment książki w formacie .pdf opisującej gaźniki, m. in. do 2.3.
Mam to do tej pory i zajmuje to ponad 15Mb. Chyba trzeba by przeszukać listę dyskusyjną żeby to znaleźć. Plik nazywał się kraftstoffsystem.pdf. Było tam opisane chyba wszystko o gaźnikach i jeszcze więcej.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-03-30 13:45:03 /


To ja kiedyś zrobiłem tego PDF-a z fordowskiego manuala, jest tutaj:

http://www.capri.pl/garage/werkstatt-handbuch/kraftstoffsystem.pdf

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-04-01 22:14:12 /


czy mógłby mi ktoś wysłać na meila materiały dotyczące wyżej wymienionego gaźnika ?? tylko żeby po rosyjsku nie było :)
maciekk_84@tlen.pl Byłbym bardzo wdzięczny

Meits Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-04 12:13:10 /