logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Szybkie pytanie, szybka odpowiedź...

Szybkie pytanie, szybka odpowiedź...

Czasami jest tak, że nie chce się przeszukiwać forum, a pewnie już ze 100razy wszystko zostało omówione na forum, a ktoś ma konkretne pytanie i szuka prostej i szybkiej odpowiedzi...dlatego taki wątek by się przydał. Tak uważam. Jeśli moderator uważa inaczej..kosz;)

Moje pytanie...zrobiłem silnik 2,0 Ohc, dół i góre...po kilku km okazało się, że kopci na niebiesko. Okazało się, że trzy uszczelniacze zaworów wydechowych podwinęło ku górze.
Czy przyczyną jest błędne ich zamontowanie, słaba jakość, czy może na wydechach w tych silnikach powinny być inne uszczelniacze niż na ssących?

konrad_e / 2019-05-19 21:06:19 /


Nie tak dawno temu obejrzałem kilka filmików o zaworach w głowicy i nie tylko i jednym z nich gość własnie mówił o tym że może podwinąć uszczelniacze dlatego on czymś tam je przyklejał i problem miał z głowy. Musisz poprawić i tyle.

mishq (Mateusz G.) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-05-19 21:51:45 /


Jak silnik był zrobiony to bez uszczelniaczy nie powien kopcić. Chyba. Tzn. Prowadnice są zrobione? Czy "dotrte" zawory na luzach 5xpoza zakres?

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-05-19 21:57:31 /


Granadziarz juz dawno temu pisał, ze podkleja uszczelniacze. Więc chyba słabo szukałeś

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-05-19 22:14:42 /


Loctite można przykleić

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-05-20 10:12:25 /


Jestem wrogiem takich wątków- śmietników. Są one objawem intelektualnego lenistwa .
Macie jeden taki śmietnik - pejsbuka.
I nie róbmy tego tutaj. Asceza i porządek naszego forum jest tym co mnie uspokaja w internecie.

Moderacjo, zamknij ten śmietnik.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2019-05-21 13:12:43 /


Wątek jest zamknięty, brak możliwości jego kontynuacji.