logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Do wszystkich w Wawy i okolic

Do wszystkich w Wawy i okolic

Może to co napiszę to nie z tej dziedziny ale nie wiedziałem gdzie ten temat poruszyć- nie zadowolonych przepraszam

Jestem ciekawy czy są osoby z Wawy i okolic które mieszkają w blokach i nie majągdzie robić przy swoich CAPRIACZKACH bo mam pomysł
Może nie którym z Was wyda on się głupi albo ......ale myśle że może boć ok
Ostatno przedwczoraj znalazłem warsztat do wynajęcia (trzy podjazdy)
za 1500zł plus opłaty jak by zdecydowało się więcej osób mielibyśmy własny kąciik na naprawy pod daszkiem i nie martwilibyśmy się że robi się ciemno i trzeba zbierać graty .
Mają warsztat mogli byśmy kupować wszystko w hurtowniach oleje no wogóle wszystko mieli byśmy taniej ?

Jak patrzycie na to co proponuję?

Pozdrawiam

bukos / 2003-01-10 11:10:21 /


to morze byc nie glupi pomysl

soft74 / 2003-01-10 11:43:39 /


tylko to jest 1500 miesięcznie... plus pewnie opłaty za prąd... pomysł niegłupi ale chyba trudny w realizacji... w każdym razie życzę powodzenia...

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-10 11:59:03 /


musze ci przyznac ze masz bardzo ambitny plan i podoba mi sie to ale musiala by byc jedna osoba ktora to wszysko ogarnie bo jak to bedzie wszystkich to czarno to widze. mozna by tez zrobic tam magazyn czesci z prawdziwego zdazenia.slyszalem ze gdzies w niemczech jest miejsce gdzie do capri sa czesci za pol darmo np atrapa chlodnicy do mkII za 5 euro nowa i wiele innych rarytasow. pojechac samochodem dostawczym i zciagnac czesci. ale to trzeba sie jakos spodkac wieksza gropa i porozmawiac o tym. pomysl nie zly ale potrzebny byl by administrator. zobaczymy. jak myslicie na ten moj bardzzo ambitny plan?

Michal FAZI / 2003-01-10 12:26:30 /


Ja mam własną działalność gospodarczą i mogę go wyjać tylko samego mnie nie będzie stać utrzymć tego jak by było chętnych z 20 Osób to już jest dobrze i w hurtowniach też można by było kupować co prawda na paragony bo tak to musiałbym płacić podatek od tego ale na paragony dla hurtowni też jest lepiej bo oni nie płacą podaktów .Ten warsztat ma magazynek i pomieszczenie socjalne .
Jets tylko jeden minus bo on jest w legionowie ale i tak dbrze bo w wawie nie ma co mażyć za taką cene .

Jest jeszcze jedno możeby wynająć garaże takie jak są na osiedlach nie te podziemne tylko normalne budynki patrzyłem sąpo około 200 do 300 zł za miejsce alwe tam nie zrobimy kanałów które są w warsztatach albo podjazdy .
Mogli byśmy zrobić rwególamin pod którym podpisały by sięosoby które są poważnie zainteresowane i koniec .
Wszystkie wydatki były by opsane i do wglądu dla każdego na jakiejś"tablicy"?
Naprawdę myśle że warto zająć siętym ja mogę szukać miejsca i podpisać umową na firmę i z hurtowniami ale trzeba chętnych .

Pozdrawiam .

bukos / 2003-01-10 13:04:53 /


rewelacyjny pomysl, przecierz to by wyszlo powiedzmy 100 na leba, a korzysci niesamowite;-)
(ja sie srednio pisze bo z Zielonej Góry troche za daleko)

Krzypek / 2003-01-10 14:57:21 /


no ja, by było po 100 zł na łba to ja w to wchodzę :) (na 89% jak będzie więcej chętnych to wtedy będe wiedział na 100%)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-10 17:00:19 /


Powodzenia wam zycze plan jest dobry ale zeby to zrealizowac to bedziecie mieli spory problem
Ja szukalem garazu zeby otworzyc swoj warsztat i ceny sa od 500 zl za maly garaz gdzie nie ma nic poza miejscem na auto i pradem a warsztat dwu stanowiskowy z kanalem to koszt od 1000 miesiecznie w gore plus oplaty i to za granicami warszawy.
Aby otrzymywac znizki na czesci trzeba miec dzialalnosc na warsztat i brac regulrnie jakies czesci aby dostawac wieksze znizki jedna dwie czesci na tydzien to malo
A i jeszcze musicie doliczyc sobie do tego wyposarzenie w jakies klucze bo tanimi kluczami to dlugo nie porobicie mnie wyposarzenie warsztatu narazie kosztowalo 1500 i to jeszcze malo brakuje mi wielu rzeczy.

powodzenia

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-10 18:41:13 /


Nio mysle ze pomysl ne kiepski, ale ja sie nie pisze bo niemam capri ... ale moze kiedys ...

Maskek / 2003-01-10 22:03:32 /


mozna najpierw sprawdzic ile osób by sie na to pisalo dzielisz to przez 1500 i masz odpowiedz

soft74 / 2003-01-16 09:42:38 /


no tylko nie wiedać chętnych :(((( bardzo szkoda .

"a miało byc tak pięknie " - heheh trudno może ktoś z czasem zacznie się tym interesować

bukos / 2003-01-17 09:36:31 /


Ok to prosimy by osoby wstępnie zainteresowane odezwały się i zobaczymy czy wogóle sją jakieś a potem jeśli będzie grupa osób zainteresowanych poszukamy czegoś
pozdro

bukos / 2003-01-25 12:31:03 /


Mieszkam pod W-wą k/Grodziska,mam garaż i inne schowki,jak coś pilnego mogę udostępnić,jako magazyn też.Andrzej z wioski.0-602-40-98-47 e-mail:kejpi@op.pl
Pozdrawiam (oczywiście za darmo)

kejpi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-31 08:54:25 /


Bardzo fajnie że są jeszcze osoby które mają chęć omagać innym w takiej formi dzięki za chęci może jak mie będe miał wyjścia to się zgłoszę .
Naprawdę dzięki.

Postawa godna pochwały :)

bukos / 2003-01-31 12:04:38 /


DO KEJPI
NIE JESTEM PEWIEN NA STO PROCET ALE RACZEJ TAK.
PEWNEJ SOBOTY MIAŁEM PRZYJEMNOSC NAPRAWIAC TWOJE AUTO NA TRASIE KATOWICKIEJ
TAMTO BYLO CZERWONE DWA NIEBIESKIE PASY CZERWONA TAPICERKA WIEC TO PEWNIE TEN.

POZDRWIAM

Michal FAZI / 2003-02-01 20:02:19 /


Dzięki Michał,te dwie p...ły w moim Capri to moja córka i niestety zięć,on jest po samochodówce,a ostatnio dolał oleju do chłodnicy????!!!!!,jeszcze raz dzięki,bo przecież by tam nocowali.
Pozdrowienia

kejpi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-02 17:18:29 /


jak by to nie bylo capri to bym im nie pomogl. niestety twoj ziec troche poniszczyl jedna nakretke i bylo ciezko ja odkrecic ale z przyzwyczajenia woze ze soba komplet w miare dobrych nazedzi

pozdrowienia

ps. szkoda ze nie widziales ich min jak podjechalem i im zrobilem

Michal FAZI / 2003-02-02 17:59:22 /


Do tej pory nie wierzą,że istnieje coś takiego,jak jedno Capri, drugiemu Capri
Poprostu są z innej bajki.
pozdro

P.S.
A tak wygląda z boku

kejpi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-02 20:36:26 /


a ja jeszcze wiem jak wyglada od spodu :)

Michal FAZI / 2003-02-03 10:39:37 /


Miałeś niesamowite szczęście,nie kay może dostąpić tego zaszczytu.Pozdro

kejpi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-03 13:48:33 /


kejpi
umiesc swoje capri wraz z opisem w galerii nasze samochody
ja chyba tak zrobie ale czekam na fajniejsza pogode i wtedy bede mogł zrobić pare ładnych fotek

Michal FAZI / 2003-02-03 14:03:58 /


Do Michała
Próbowałem,efekt był taki,że zdjęcie wylądowało u MK na biurku,mój komputer napędzany komórką (siemens ME 45)nie potrafi tego zrobić.Może mały instruktarz?
Pozdrawiam

kejpi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-03 16:55:04 /


He, he olej do chlodnicy ;) ale znajomeik mi opowiadal ze jak byl w woju to jakis koleszka nalal oleju do silknika po sam korek ;) i nikomu n9ic niepowiedzial. Myslal ze tak trzeba. podobno nawet odpalili ten silnik. pszez komorke jest taniej >?<

Maskek / 2003-02-03 17:39:29 /


6gr za 10KB ściągnięte lub wysłane,ale nie mam innego wyjścia TPsy u mnie nie ma (XXI wiek ha,ha,)

kejpi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-03 20:18:07 /


a jakies inna metoda napewno jest na stałe łącze nie wiem np. polsat czy platforma cyfrowa powinna byc jakas tańsza alternatywa dowiadywałeś sie? bo przez komore to pozera mase pieniędzy

Michal FAZI / 2003-02-03 20:23:27 /


Polsat,Cyfra itp wymagają tak zwanej zwrotnej,czyli lini stacjonarnej,może być kablówka,ale u mnie na wsi nie ma chętnych (koszty),ale jest promyk nadzieji firma pod nazwą SFERIA proponuje bezprzewodową telefonię stacjonarną,niestety narazie w Wawie,a STOEN przymierza się do internetu przez gniazdko elektryczne
(a jak bdzie przebicie?),no to tyle fantazji,narazie komóra i kasa.
Pozdrawiam

kejpi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-04 07:41:36 /