logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » www.capri.pl » Aktualizacje na serwerze

Aktualizacje na serwerze

Zrobiłem nieco aktualizacji i zmian "infrastrukturalnych". Niby wszystko powinno działać jak dotychczas, ale gdyby coś nie działało, dajcie proszę znać, najlepiej bezpośrednio emailem.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-06-29 21:09:16 /


Test dodawania zdjęć.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-06-29 21:10:45 /


Test dodawania zdjęć. Przesyłam zdjęcie z witryny salonu Forda z 78 roku.

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-06-29 21:29:28 /


Źle ustawiona czasoprzestrzeń chyba. Chociaż Zofia jakby taka sama. Nie wiem.

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-06-29 21:32:49 /


nie no coś jest nie tak ... fota ewidentnie zniszczowa po dodaniu.

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2019-06-29 21:43:25 /


Ap ropo zdjęć to czy jest możliwe żeby zrobić przeglądanie na stronach samochodów klubowych fotek tak jak to jest na stronie taunus pl.
Nadmienię że nie mam pojęcia jak są tworzone takie strony jak nasze, ale tam jest fajnie rozwiązane i szybciej można przeglądać zdjęcia.

nietykalny Dokładna lokalizacja na mapie / 2019-07-01 23:48:17 /


Ogląda to się samochody na żywo, a nie tam zdjęcia... :P

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-07-02 00:40:34 /


Faktycznie, Zofia jakby trochę nieco wczorajsza...... Sugeruję przejrzeć algorytm upiększania dodawanych zdjęć, gdyż chyba zbyt mocno idzie w kierunku klimatów gryźlińskich. ;-)

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-07-02 01:14:47 /


No właśnie system jak na T.pl jest słabszy moim zdaniem, bo jeśli zdjęcia przeplatają się z tekstem, to trzeba ciągle przełączać między widokiem zdjęcia, a widokiem strony. A tu jest git. Jedyne co, to przydała by się opcja wyświetlania ogłoszeń też z dużymi zdjęciami.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-07-02 07:58:26 /


Co do systemu przeglądania zdjęć, to technicznie to żaden problem, zmontowałem już na próbę taką nieco wygodniejszą przeglądarkę zdjęć, działa np. tutaj:

https://www.capri.pl/club/2018-bockhorn

Tak więc - nie ma problemu.

Ale jak Gryziu celnie zauważa, to jest dogodne tylko gdy mamy do czynienia z samym zbiorem zdjęć. Jak jest jeszcze jakiś opis, to taka przeglądarka go czyni niewidocznym. W rozważaniach nad najlepszą formą prezentacji skłaniam się ku opcji "załaduj wszystkie duże zdjęcia" w ramach pozostania w liniowej strukturze strony - bo sekwencyjną przeglądarką zdjęć i tak trzeba je w zasadzie wszystkie załadować,więc efekt jeśli chodzi o transfer jest ten sam.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-07-02 20:26:40 /


czy ktos jeszcze ma od wczoraj problem z uruchomieniem c.pl?
udaje się dopiero za którymś razem i dopiero po godz 13tej (?)

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-11-14 13:45:29 /


Była mała przerwa na łączu, drobna aktualizacja zrobiła się duża, i trwająca dłużej niż powinna z powodu konieczności nieplanowanej wycieczki do serwerowni.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-11-14 13:48:16 /


okey.

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-11-14 14:02:58 /


Nie działają linki do zdjęć w subskrybowanych e-mailach.
HTTP ERROR 500

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-11-15 18:56:53 /