logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Zlot w Krakowie.

Zlot w Krakowie.

kavaler / 2002-04-02 01:37:59 /


He he Zlot trochę to szumnie powiedziane. Chodzi mi o to spotkanie na które się umawialiśmy. Może udało by sie nam spotkać powiedzmy w przyszłym tygodniu. Termin moglibysmy uzgodnić taki żeby pasował większości, bo było by miło gdyby pojawiło się kilka bryczek. Pozdrawiam

kavaler / 2002-04-02 11:57:01 /


Jeśli o mnie chodzi, to w weekend 5-7 kwietnia na 99% mnie nie będzie, weekend 12-14 kwietnia jest do przyjęcia, a jeśli się umówimy (i spotkamy) po 15 kwietnia, np. między 19 a 21 kwietnia to będę w stanie doprowadzić swój samochód do trochę lepszego stanu niż teraz. Poza weekendami jestem w Krakowie więc mogę się wyrwać, chociaż wolałbym weekendy. A tym że nie wszystkim będzie pasowało nie przejmuj się, to normalne jak się spotyka wiele osób.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-04-02 13:42:46 /


chlopaki zdecydujcie sie :)))))))
chcialbym sie z wami spotkac:)) (ja niestety nie autkiem:((( )
Pozdrawiam

jagoolmk2 / 2002-04-03 13:16:07 /


No dobra, egoistycznie podchodzac dla mnie najlepszy jest 21 kwietnia (niedziela). Mogę negocjować nad każdym innym terminem oprócz 5-7 kwietnia. Euzebiusz - chyba jako jedyny zainteresowany jesteś spoza Krakowa, więc przede wszystkim Ty się wypowiedz. Inni też.

Jagool - a czy Twój samochód stoi w takim miejscu że można tam zorganizować zlot? Jak nie góra do Mahometa to Mahomet do góry (czy jakoś tak)... :-)

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-04-03 19:07:57 /


Nie wiem czy mogę pozwolić sobie odpowiedzieć zanim jeszcze Jagool odpowie ale Capri Jagoola stoi u jego kumpla na podworku obok garazu więc raczej tam nie ma miejsca.
Zlot możemy (chyba moge tak powiedzieć) zorganizować na lotnisku w czyzynach albo na parkingu obok błoń przy ulicy Marszałka Ferdinanda Focha (jak sie jedzie od strony alej to po lewej stronie, 20 metrów przed przejechaniem mostku na Rudawie)

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-04-03 19:56:19 /


niestety jak juz Michal odpowiedzial u "mnie" (raczej u kumpla) nie da sie nic wykombinowac jak by sie dalo to juz dawno bym cos organizowal:))))
mysle ze czyzyny to najlepszy pomysl tyle ze 21.04 mam urodziny i chyba mnie nie bedzie w kraku, a nawet jak bede to ciezko z czasem ale jak ustalicie to ja sie postaram dopasowac (zwlaszcza ze nie mam autka to mam tyle do gadania....heh...) przynajmniej na chwilke:))))

do Rafala L. jak chcesz to mozemy sie spotkac mozesz zobaczyc moja padlinke choc nie wiem czy jest co ogladac:)))

Pozdrawiam

jagoolmk2 / 2002-04-04 12:06:38 /


Panowie rzucam propozycję:-). Środa 10-IV, pasuje? Może być również czwartek, albo piatek. Czwartek najmniej mi pasuje, ale może dałbym rade. Co do miejsca to nie wiem dokładnie czy chodzi o ten parking koło błoni pod "Tytanem" (nie wiem czy jeszcze istnieje Tytan bo dawno tam nie byłem:-)) i nie daleko petli tramwajowej i knajpy "Pod blachą"? Jesli tak to spoko może być tam, a może być lotnisko na Czyżynach nie ma to dla mnie specjalnej różnicy. Jednak z tego co widzę to samochodami będziemy tylko ja i Rafał wobec czego możemy spotkać się koło bryki Jagoola :-), chyba znajdzie sie tam jeszcze miejsce dla jeszcze dwóch Capri:-). No chyba że ktoś się jeszcze wybierze. Pozdrawiam

kavaler / 2002-04-04 17:27:59 /


nawet nie wiecie jak zaszczycony bym byl gdybyscie chcieli zerknac na moja "padlinke":))) miejsce na dwa autka spoko na ulicy:)))
tylko ze w srode to moge dopireopo po 17 :(((( ale piatek to caly dzien o ktorej chcecie:))))

Pozdrawiam

jagoolmk2 / 2002-04-04 21:22:37 /


Środa 10 kwietnia to chyba najlepszy termin z wymienionych. Nie wiem czy się uda, ale na piątek 12 kwietnia chciałem wziąć urlop, wyjechać z Krakowa, odwiedzić rodziców, a zwłaszcza ich garaż :-) i pogrzebać przy samochodzie. Skoro kol. Jagool pisze że po 17 to niech tak będzie. Jak bardzo po 17? Skoro dwa Capri się zmieszczą to jeszcze napisz gdzie mieszkasz itp. (Może być na priva, w końcu co kogo postronnego obchodzi Twój adres). Chętnie popodziwiam Capri w trakcie reanimacji, zwłaszcza jeśli to jest MkII.

A propos parkingu koło Błoni: nie, nie chodziło o ten koło pętli, tylko o ten w pobliżu zbiegu Focha i Królowej Jadwigi, koło mostu na Rudawie, tego drugiego mostu. Knajpa "Pod Blachą" ostatnio została zlikwidowana, wprawdzie nigdy tam nie byłem, ale ostatnio wybrałem się tam z kumplami i Blachy nie ma, są za to dwie inne knajpy, ale drogie i mierne. Co to jest Tytan nie wiem, ale kojarzę obok sklep z częściami Ford & Motorcraft, w którym już mnie znają. :) Ale i tak spotykamy się u Jagoola, więc nie rzutuje.

Chłopaki, tylko nie przestraszcie się mojego samochodu, bo ratowałem go samodzielnie (no dobra, z bratem) przed rdzą. Kupiłem dzisiaj parę puszek spraya, może się poprawi.

A tak w ogóle, to czy na pewno będą tylko 2 samochody? Mam wrażenie że jest jeszcze parę Capri w Krakowie, a na forum zaglądają tylko niektórzy. Może skrzykniemy jeszcze parę osób? Jagool, ile samochodów zmieści się obok Twojego Capri i na okolicznych uliczkach?

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-04-05 11:32:14 /


odp:

U mnie jest cienko bo to jest domek przy drodze (mojego kumpla) i w dodatku do srodka na podworko nie ma sensu wierzdzac bo moze wejdzie jeden samochod a na podjezdzie dwa:)) na ulicy mozemy zaparkowac przy krawezniku....
pozatym nawet sie tam nie poscigacie bo sa progi :((( no i inni mieszkancy....

Pozdrawiam

jagoolmk2 / 2002-04-06 21:00:34 /


No to jak panowie środa czy piatek? Widzę że nie bardzo pasuja Wam te terminy, tak że nie wiem czy w ogóle wybierać się Caprycha do Kraka :-).

kavaler / 2002-04-07 17:28:24 /


Hej!!!
Rafał i Euzebiusz!!!!
Szybka decyzja-środa czy piątek. Tylko wy prawdopodobnie będziecie samochodami więc chyba macie najwięcej do gadania:). Można by jeszcze dokoptować Sebastiana więc napiszę do niego. Może uda mi się namówić Bartka128 i może też wpadnie...
A tak wogóle to sam wpadnę was poznać i zobaczyć wasze "Potwory":)
Pozdrawiam

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-04-07 19:20:48 /


Myślę że dobrym dniem była by środa. Rafał wspominał że mu pasuje, a Jagool ma czas bodajże od 17. Wobec czego proponował bym spotkać się ok. 16 np. na Czyżynach, pogadamy sobie i pojedziemy podziwiac brykę Jagoola. Myśle również że dobrym pomysłem jest zaproszenie Bartka (w sumie nie samym Fordem człowiek żyje :-)) jak również innych Fordów z Krakowa. Dobrze było by złapać kontakt z Kubą, Sebastianem i kiedys jeszcze widziałem niebieską Caprychę, może ktoś ma kontakt z właścicielem. Co Wy na to?

kavaler / 2002-04-07 21:44:49 /


To co sroda???o 17-stej......to mienia odpowiada!!!!!!!!

Pozdrawiam :Sebastian N-W Caprus mk1-3000V6 XLR GT

Sebastian NW / 2002-04-08 01:55:27 /


Dla mnie jak najbardziej środa. Widzę że kolega Sebastian się objawił, miło. :-) Nie wiem czy dam radę przyjechać na 16 do Czyżyn, godzina 17 jest bardziej realna. Co do okolic Jagoola - mogę spokojnie stać na ulicy, a ścigać się i tak nie mam za bardzo czym. :) Też się cieszę z możliwości spotkania różnych ciekawych samochodów. Ma ktoś kontakt z Arturem, właścicielem Mustanga z okolic Nowej Huty? Przypadkowo spotkałem go ok. miesiąc temu, pytał o zloty, pewnie też chętnie przyjedzie.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-04-08 13:27:34 /


Powiadomiłem Kubę (Kuba Gacu - nie wiem jak się to odmienia;) i odpisał mi że przyjedzie.Bartek128 pewnie też będzie.
Spotykamy się o siedemnastej? (17:00) na czyżynach???

Będzie nas dużo:))))

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-04-08 14:49:29 /


OK. Będę w środę ok. 17 na Czyżynach. W razie gdybym sie spóźnił poczekajcie na mnie, będę jechał prawie 200km, więc różnie może być :-).

kavaler / 2002-04-08 15:11:58 /


Ja napewno się pojawie. A co do Artka to pewnie nie da rady bo z pracy wychodzi zawsze koło 19

Gacu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-04-09 00:40:55 /


czyli wszystko ustalone Wy spotykacie sie o 17:00 na czyzynach i pozniej przyjezdzacie do mnie tak czy nie????
Ja wychodze o 17:15 z AGH i pedze do siebie , bede na was czekal.
Michu wie jak jechac , adresu nie bede podawal publicznie....
Pozdrawiam do zobaczenia :-)

jagoolmk2 / 2002-04-09 13:27:26 /


Ok, to będę na lotnisku o 17:00. Mam rozumieć że tam gdzie kiedyś(?)...

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-04-09 13:33:03 /


No cóż panowie pogoda nam się specjalnie nie udała, ale nic to :-). Za chwilkę wyjeżdżam, po drodze załatwię parę spraw i myślę że na 17 powinienem być:-). Do zobaczenia

kavaler / 2002-04-10 13:52:14 /


Mam pytanie: kto z obecnych na spotkaniu mówił że ma dostęp do takich felg jak moje? Dla identyfikacji: przyjechałem z ok. godzinnym opóźnieniem, srebrną trójką, trochę zardzewiałą.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-04-11 14:09:25 /


hehe, wlasnie niedawno wrocilem z pasa startowego w Czyzynach.....wypas na maxa....duzo aut bylo, byl nawet chlop na motorze i wycinal holubce na sniegu....a sniegu tam w cholere....jeden luczek(lewy)niezle wyjezdzony(lod) wiec sie poustawialy kolejki i fajne slizganko...polecam kazdemu
aaaaa i jeszcze obiektywnie patrzac to najlepsze miejsce na zlot w Kraku(chyba ze ktos ma jakies inne zdanie;))....kto nie byl, niech jedzie coby potem nie mowil ze tego nie widzial :>

Rem!k / 2003-02-08 16:56:27 /


hehe Remik no tak Czyzyny the best:)) tylko szkoda ze odgrodzili ten fajny pas do wyscigow:(( ale i tak jest spox:)) Pozdro

jagoolmk2 / 2003-02-08 17:33:06 /


Czyżyny !!! Tak, tylko kiedy? Może jakoś niedługo, żeby śnieg nie stopniał... :-). Czekam na odzew i na informacje odnośnie terminu - a poza tym to możan by znów w przyszły piątek spotkać się na piwko...

Sąsiad / 2003-02-08 17:43:29 /


ja dzisiaj definitywnie zakatowalem hamulec reczny na lotnisku w Czyzynach i zpalilem cale paliwo przeznaczone na przyszly tydzien.... :) a co do spotkania na lotnisku to jest pomysl niezly... kazdy klubowy krakus pewnie byl lub bedzie w Czyzynach wiec moze sie jakos razem spotkamy? puki jeszcze sniegu duuuzo:)

Bartek128 / 2003-02-08 17:49:50 /


To widzę, że dziś na Czyżynach było trochę ludzi... Szkoda, żescie nie dali znać - wpadłbym i przetestował moją Matre... Należy jej się to jak chłopu ziemia :-)

Sąsiad / 2003-02-08 17:54:06 /


jagoolmk2>>>>>>>>pasy wszystkie czynne....bramy pootwierane(oczywiscie nie mowie o tej bramie od Bora bo ona jest zamknieta na amen w pacierzu)....a zloocik, dlaczego nie?!? Ja zawsze chetnie popatrze na caprychy...

Rem!k / 2003-02-08 18:55:52 /


No to może umówmy sie większa grupą na Czyżynach, np. o 21 dzis i potestujmy autka w warunkach zimowych?? Czekam na wiadomość jeżeli ktoś zdąży przeczytać ten post i będzie miał ochotę to mój numer gg ma Jagool i Zajenty.

Może się uda... :-)

Sąsiad / 2003-02-08 19:06:59 /


Pany z Małopolski,
Jako były długoletni wice- a chwilami także naczelny dyrektor Centralnego Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakogrodzie niniejszym oświadczam, ze brama od strony Bora-Komorowskiego jest do otwarcia. Obecnie pracujący w tymże muzeum Perana obgadał już temat z aktualną dyrekcją i jeszcze w lutym macie darmowy zlot zimowy Polski południowo-wschodniej z wykorzystaniem wszystkich perymetrów i pasa startowego na zachód od ul.Stella-Sawickiego. Liczymy także na klubowiczów z lubelskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i śląskiego.
Szczegóły przekaże Mikołaj po dograniu formalnych aspektów oragnizacyjnych (pierwsza pomoc medyczna itd.).
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-08 19:41:48 /


Na cześć organizatorów: HIP HIP, HURRA, HIP HIP, HURRA!!!!!!!!!!!!!!! A wracając do rzeczywistości: super, zaje***scie, bardzo się cieszę - jestem przekonany, że nie tylko ja.

Tylko, żeby jeszcze był śnieg...

A tak wogóle to super ;-)))))))))))))))

Sąsiad / 2003-02-08 19:50:53 /


heh troszke za pozno przeczytałem:( ale ja i Caprik na czyzynach narazie odpada:)) 1)brak OC 2)letnie opony:))) nie moglem dzis wyjechac z parkingu, chcaiłem sie poslizgac na osiedlu a tu dupa auto nawet nie drdnie masakra letnia guma i snieg....:))
Pozdro

jagoolmk2 / 2003-02-08 22:53:09 /


JA też się pisze na jakieś spotkania w Krakowie.Czekam na konkretne terminy.

Arni12 / 2003-02-09 14:13:25 /


Ja zawalilem ostatnio z Pifkiem (w robocie siedzialem) wiec mam nadzieje, ze bedzie okazja zahaczyc sie na taki mini zlocik. To kiedy i gdzie???

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-10 10:24:14 /


UWAGA, UWAGA!!!!

Proponuję, żeby się spotkać na jakieś małe (albo duże) PIWKO!!!! Mieszkańcy grodu Kraka i Wandy co nie chciała Niemca - łączcie się. Proponowany termin - Piątek, 28.02.2003 - godzina 20:00. Tylko może ustalmy knajpę troszke wcześniej, żeby nie było problemów tak jak ostatnio - bo troszke jest za zimno na spacery po Starym MIeście...

Co do spotkania samochodami na następny dzień to jeszcze pogadamy - wiadomo - warunki atmosferyczno-finansowe ;-)

Pozdrawiam wszystkich i do piątku...

Sąsiad / 2003-02-21 08:57:30 /


czyli przyszły piątek:) spox mam nadzieje ze mi nic nie wyskoczy:)) Pozdro

jagoolmk2 / 2003-02-21 17:32:08 /


Co do piwka 28.02.2003, to proponuję, żeby wszyscy, którzy chcą jechać do Miedzianej Góry przyszli i wtedy obgadamy cały wyjazd. Ewentualnie, jeżeli ktoś ma jakieś inne propozycje to proszę sie nie krepować. Jedno jest pewne - wszyscy, którzy chcą jechać do Miedzianej powinni się zgadać i ustalić wszystko, ponieważ Kryterium Toru jest 8 marca, a wszyscy wiedzą, że jak poświęcą ten dzień tylko samochodom to będziemy potem spać na schodach bo nas kobiety do domów nie powpuszczają...

I jeszcze jedna prośba: Kto chce jechać do Miedzianej Góry z Krakowa - ręka w górę... ;-)

Pozdrawiam

Sąsiad / 2003-02-23 17:19:01 /


hehe jechac chca wszyscy ale kto moze??:))
Pozdro i do zobaczenia ale w krotej knajpie i o ktorej dokladnie??
moze oldsmobil ale kolo 18:00?? zeby jeszcze byly miejsca??
Pozdrawiam

jagoolmk2 / 2003-02-23 17:54:35 /


Ja chcę jechać do Miedzianej Góry i pewnie pojadę.

Jeśli chodzi o wybór knajpy, znawcą krakowskich knajp oczywiście nie jestem, bo trudno takim być, ale nie znacie czegoś z klimatem bardziej samochodowym, a konkretnie związanym z Capri? Kiedyś byłem w Oldsmobilu skuszony reklamą "drinki samochodowe". Barman zaproponował mi do wyboru drink o nazwie BMW, jeszcze jakiś inny samochodowy, a reszta menu standardowa, czyli niesamochodowa. :-(

Jednakowoż żeby nie wprowadzać zamętu, jeśli nazwa bardziej samochodowej knajpy od Oldsmobila tu nie padnie, to przystaję na propozycję.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-24 12:49:02 /


Ja bym chciał:) Tylko jeszcze szofera nie wybrałem:P

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-24 14:48:41 /


a moze CK Browar...tam sa klimatyczne trzy litrowe rury na piwo.....

Rem!k / 2003-02-24 15:14:43 /


Jeśli nie ma w Krakowie bardziej samochodowej knajpy niż Oldsmobil to pasuje mi większość knajp. CK Browar też.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-24 15:42:42 /


gdzie jest oldsmobil i jeśli 28 02 03 o 20:00 to jestem bo ostatnim razem nie dałem rady jeśli są zmiany to dajcie znać

TOMEK "MIARQA" Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-26 11:17:14 /


Oldsmobil jest przy św. Tomasza 31.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-26 12:39:21 /


ja jestem za oldsem nazwa i sciany beda dobrym klimatem tylko zeby miejsca byly:)) pozdro
Ps: moze o 19:00 ??

jagoolmk2 / 2003-02-26 14:00:07 /


Wątpię czy zdążę na 19. Chyba że się nie obrazicie jak się spóźnię? A i tak się spóźnię. Na 20 też. :-)

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-26 15:05:11 /


Panowie - strasznie przepraszam, że mnie wczoraj nie było, ale wypadła mi sprawa natury rodzinnej (musiałem pojechać po babcię pod Kielce). Mam nadzieję, że nikt się na mnie nie obraził z tego powodu.

Do Kuby Gacka - Wielkie dzieki za SMSa, sorry, że mnie nie było.

P.S.

Ustaliliście coś w sprawie wyjazdu do Miedzianej Góry?

Pozdrawiam

Sąsiad / 2003-03-01 10:21:43 /


Spoko, było i było miło:).

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-01 11:22:59 /


milo bylo , brakowało nam Cibie...:( ale spox jeszcze beda okazje:))
co do miedzianej to jest tak: jedzie Paweł-mkI , Zajenty-Tauni , Rafał Ł.-mk3 , no i ja-mk3, Liczymy także na Ciebie:))powinno sie udac byle pogoda dopisała a Zajenty autko złożył:)
Pozdro
ps:chcemy wyjechac w sobote rano ale dokladnie to sie jeszcze zgadamy jak bedzie pogoda bo jak bedzie snieg to np. ja odpadam:(( łyse fuldy-ostatnio nawet z parkingu nie mogłem wyjechac:))

jagoolmk2 / 2003-03-01 13:49:09 /


Chciałeś raczej powiedzieć może Paweł Mk1 jak złorzy samochód (z góry przepraszam że się wypowiadam za Pawła).
A może Kuba jak złoży samochód?
No i jeszcze oczywiście ja na rowerze:)buhahh jak go złorzę:)))))

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-01 19:35:08 /


jak zwykle dzieje się tak że zawsze coś się psuje może i dobrze bo chciałem przyturlać się fuego (ale ona miała inne plany)i nie popełniłem profanacji i następnym razem przyjdę na butach albo tamwajem albo capriciozzą ( buha ha ale ze mnie marzyciel:) wielkie sorki za n.b.

TOMEK "MIARQA" Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-01 20:37:27 /


Wiem że to nieładnie wytykać czyjeś błędy ortograficzne, ale jak ktoś robi błędy w moim nazwisku... :-) Prawidłowa pisownia jest w moim podpisie. Nie przepraszajcie, to nie pierwszy i pewnie nie ostatni taki przypadek. Największe jaja są tylko jak ktoś wyśle do mnie jakąś przesyłkę i na poczcie nie chcą mi wydać, bo nie wierzą że ja to ja.

Tak BTW jak ktoś chce moją wizytówkę to dam z przyjemnością. Mam jeszcze dwie sterty, a prezes zapowiedział wczoraj zmiany w firmie, po których pewnie wszyscy dostaniemy nowe wizytówki.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-05 07:39:18 /


Krakusy co wy na to zeby sie spotkac??? jakos ten lub przyszly weekend?? moze samochodami w tą sobote na lotnisku?? co wy na to?? wreszcie dotarłbym swoim a raczej braciszka:) Pozdro

jagoolmk2 / 2003-03-25 22:54:28 /


Jagool

Jest taki plan, narazie tylko omówiłem go z Zajentym. Pojedziemy w sobotę do Brzeźnicy zobaczyć taunusy... :-) Można by się spotkać w kilka osób tam na miejscu jak będzie ładna pogoda... Co na to inni?

Oczywiście lotnisko tez jest jakimś rozwiązaniem, szczególnie, że będzie można się pościgać... :-)

Pozdrawiam

P.S.

Do Bartek128 - rozmawiałem dziś z naszą wspólną koleżanką i mam nadzieję, że przyjedziesz swoim Dino...

Sąsiad / 2003-03-25 23:29:34 /


no tak tyle ze nie ma poco jechac do Brzeznicy klikoma wozami po to poprostu strata kasy na paliwo tam jest okolo 30km mozna pojechac jednym ale czy zajentego Tauni bedzie na chodzie??? i czy jest jakis cel wyprawy poza kozysciami dla zajentego ktory pewnie bedzie tam chcial cos wyrwac do swojego tauniego??? ja mysle ze to nie to nie ma sensu tam robic zlota , mozemy zrobic tak rano pojechac do brzeznicy ale w pare osob jednym max dwoma autkami jesli byloby wiecej chetnych a po poludniu spotkac sie na lotnisku:)) co wy na to?? co na to inni?? Perana? Kuba? Michu? Rafał? Remik? ...

jagoolmk2 / 2003-03-25 23:42:50 /


Spox, ja bede i na lotnisku a do Brzeźnicy też się przejadę.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-26 16:51:15 /


Mnie nie będzie. "Zaszalałem" ostatnio w okolicach Miedzianej Góry, to trzeba się teraz potłuc środkami komunikacji publicznej. :-( Czas wolny chyba też ciężko mi będzie znaleźć. Pozdrowienia dla wszystkich.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-26 18:09:51 /


No to Jagool powiem ci w tajemnicy (hehehe) po co jedziemy do Brzeznicy - zastanawiam sie nad zakupem Taunusa... :-) Co prawda to jeszcze nic pewnego, ale może coś z tego wyjdzie... A podobno stoi tam do wziecia jakis za niewielkie pieniądze...

Prawdopodobnie będe miał trzy miejsca w aucie, bo wezmę od ojca samochód, ale to musielibyśmy się gdzieś umówić...

Proponuje dogadać wszystko na priv.

Pozdrawiam

Sąsiad / 2003-03-26 18:11:37 /


Jak zostanie wam jakies wolne miejsce w aucie to tez chetnie wyskocze do Brzeznicy,nigdy u Marcina nie bylem a juz duuuzo o tym miejscu slyszalem:)))A jak nie to pojawie sie na lotnisku,dajcie tylko znac o ktorej.
Pozdro

Gacu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-27 01:10:27 /


Kuba, niestety mam juz komplet - chyba, że pojedzie jakieś drugie auto, ale nic mi o tym nie wiadomo...

Porzućmy temat Brzeźnica i powróćmy do tematu lotnisko... O której i gdzie dokładnie? No i kto będzie?

Pozdrawiam

Sąsiad / 2003-03-27 08:25:57 /


Do Brzeźnicy też się wybieram więc czemu nie w sobotę,
i czemu by nie zabrać kogoś z Krakowa np. Kubę

Ale to jeszcze nic pewnego.
Pozdrawiam

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-27 10:29:21 /


No i co jutro,jedziecie do tej Brzeznicy???I spotykamy sie wogole jakos na lotnisku?Jak cos to o ktorej i gdzie?

Gacu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-28 22:15:28 /


jo Kuba jutro jrdziemy 0 9:00 spod Zajentego chaty a poznej o 9;30 ode mnie jakby co to dawaj na koma co do lotniska to nikt nie wyrazil checi:(( sam nie pojade:( jak bys mial czas to mozemy sie psotkac daj znac jakos na koma z brzznicy wrocimy pewnie kolo 13:00 , 14:00 Pozdro

jagoolmk2 / 2003-03-28 23:39:22 /


jagool,jak macie jakies miejsce w aucie to daj znac.jak nie to mozesz sie odezwac jak bedziecie wracac,moge podjechac pod Twoja chate czy gdzies ,skoro juz wszyscy beda:)

Gacu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-29 00:09:58 /


witam! Jade sobie dzis Bora Komorowskiego patrze sie w lewo i co widze?? WIEEELKIE ZGROMADZENIE....to oznaczalo tylko jedno(wiadomo co hehe)!! Autek bylo naprawde duzo......najlepszy czadzik byl z polonezem WRC TURBO ROM+....wydechy mial poprowadzone z boku auta...malo co mu sie nie urwaly...i wlasnie ten poldek dolozyl w dupe i to solidnie Kadetowi(z jakims leszpym silnikiem ale nie GSi)....bylo na co popatrzec....sciagal sie chlop Golfem IV GTi...mowcie co chcecie ale ladnie to autko wygladalo(teraz czekam na baty)....tak sie zastanawiam jak by tam wypadly Capri 2.8i....scigal sie nawet chlpo Musso i tez mu niezle szlo......polecam kazdemu wycieczke na pas startowy w sloneczne dni...z moich obserwcji wynika ze najlepiej sie tam pojawic w poludnie-ostra zabawa trwa conajmniej do 15.00....jakby ktosik jechal sie scigac Capri to niech da info-chetnie sie wybiore popatrzec jak WYGRYWA...

Rem!k / 2003-03-30 21:43:47 /


Wyscigi...??? zawsze i wszedzie jesli tylko autko odpali:)) zartuje mozeby w tą sobote cos popracowac nad nawierzchnią lotniska??? Pozdro:)
Ps:Moze Kubie uda sie odpalic potwora..??

jagoolmk2 / 2003-03-30 23:46:59 /


hehe jagool,obiecuje ze nastepnym razem pojawie sie prawdziwym samochodem:)))
A w sobote,czemu nie?Ale moze udaloby sie wybrac jakis termin ktory by wszystkim odpowiadal....Rafal,Greenhorn,Remik,Banol???Arni12 tez pisal kiedys ze wpadlby na zlocik do Krakowa.
Pozdro

Gacu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-31 00:27:02 /


W najbliższą sobotę, 5 kwietnia, będę w Krakowie w godzinach okołopopołudnionwych, i jeśli tak by się złożyło, że akurat wtedy byście się spotkali, to ja bardzo chętnie dołączę ...

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-31 12:47:21 /


nooo jak tylko bedzie ladna pogoda to zapraszamy na pas....zdezorganizowane wyscigi aut roznej masci gwarantowane....

Rem!k / 2003-03-31 14:18:55 /


Ustalcie siakas godzinke i miejsce jak tam dojechac to sie zjawie takze

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-31 14:29:16 /


Ja proponuję godzinę taką jak ostatnio, żeby nie było zbyt dużo maluchów-ścigantów, bo wtedy to już na pewno któregoś zachaczę :-))) P.S. Bartek128 - sorry raz jeszcze...

Sąsiad / 2003-03-31 17:49:20 /


hehe ale mialem rybie oczy jak Sasiad nagle w strone tego maluszka skreciles...... :) bylo smiechu troche :)

Bartek128 / 2003-03-31 19:02:23 /


Witam. Czy poza Michalem ktos z wawki sie wybiera? Ja bym chetnie pojechal, ale samemu mi sie nie bardzo chce. Moze jest wiecej chetnych ze stolicy?

Marek_MK1 / 2003-03-31 19:36:28 /


no to robimy zlota:)) jak tylko MK nas zaszczyci:)) suupeerrr czyli godzina moze 14:00 na lotnisku dla ludzi z poza kraka (MK) mozemy sie umowic wczesniej gdzies na miescie i razem pojedziemy na lotnisko ciezki dojazd:( Pozdro

jagoolmk2 / 2003-03-31 20:21:58 /


acha ja moge siedziec cala sobote na lotnisku moze zorganizujemy jakiegos grilla??:)) Pozdro

jagoolmk2 / 2003-03-31 20:22:52 /


Hmm... Grill, powiadasz... Pomysł niezły, ale niestety nie mam całej soboty wolnej na tak szczytny cel. Jednak jeżeli udałoby się coś zorganizować to na 100% wpadne prrzysmażyć jakieś kiełbaski i troszke oleju co mi skapuje na skrzynie :-))))

A tak zupełnie poważnie to ile osób byłoby chętnych? Jagool, Zajenty, Michukrk (?), Bartek128, Gacu (może w końcu swoim Capri - chciałbym go zobaczyć...). Ktoś jeszcze? Bo reszty ludzi nie znam lub nie pamiętam/nie kojarzę za co z góry przepraszam...

Ile osób ma zamiar do nas dołączyć spoza Krakowa?

I czy do grillowania nie będzie nam potrzebna jakaś zgoda jakiegoś organu wydającego jakieś zgody?

Pozdrawiam, modląc się o ładną pogodę na sobotę...

P.S.
Można przyjeżdżać z kobietami czy nie? Bo nie mam co ze swoją zrobić, a do drzewa nie przywiąże... :-)))))))))))

Sąsiad / 2003-03-31 21:15:37 /


heheh to przywiąrz do samochodu i przyjedź:))
co do grilla to wydaje mi sie ze nikt nie bedzie mial nic przeciw:) ale to tak jakbysmy mieli dluzej siedziec:)) MK w jakich godz. jestes dyspozycyjny?? Pozdro

jagoolmk2 / 2003-03-31 21:33:25 /


Ja wpadnę poznać naszego ukochanego wodza MK:) i na kiełbaski:P.I pewnie Paweł Szechowski też. A jak nie będzie chciał to go za nogi przyciągnę.
Może Rafał Luzyński? Filip Lenart?

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-31 21:34:06 /


nio nio wreszcie sie cos szykuje :)) i to gdzieś gdzie dojade....:)))

jagoolmk2 / 2003-03-31 21:38:34 /


No to ja też tam muszę być :))))

szecho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-31 22:22:40 /


spoksik, 14 jest ok, przytoczę się skorupą, wezmę jeszcze kumpla od Mustanga.

banol / 2003-03-31 22:27:45 /


No ja bym był ale coś nikt wiecej sie nie kwapi. Może już śpią...

Marek_MK1 / 2003-03-31 23:59:39 /


Co ty Marku myślisz że my tu mieszkamy czy co ?? :-PP

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-01 00:03:54 /


tylko jedna mama sprawa...ja tam bylem zawsze w niedziele...a z tego co slyszalem to z sobotami cienko(tzn. brak wyscigow-choc moge sie mylic)....bedzie wiecej miejsca.....chyba ze ktos byl ostatnio w sobote to moze cos na ten temat powiedziec.....

Rem!k / 2003-04-01 00:05:57 /


w niedziele rzeczywiscie bywa tan troche tloczno,wiec ja stawiam na sobote.przynajmniej nie beda nam sie peletać przed maskami zadne ryczace tuningowane maluchy:)))
a moze udaloby sie otworzyc glowna brame jak to Perana kiedys obiecal???

Gacu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-01 00:14:51 /


Gacu - jak to nie będą się pałętać żadne stuningowane maluchy? Przecież w sobotę zachaczyłbym takiego właśnie kaszla Fiatem 127... Jagool pamięta - w końcu to on powiedział: "Ej, uważaj na tego malucha..." :-))))))

Sobota, sobota, sobota.... Żeby była taka pogoda jak w niedzielę, to będzie super...

A tak wogóle to w końcu jakieś zloty się zaczynają - zaprośmy ludzi z całej Polski co by mogli przyjechać... Będzie bardziej tłumnie.

Pozdrawiam

Sąsiad / 2003-04-01 00:49:07 /


Moze Mike masz racje, choc widze, ze jednak nie tylko ja jestem Nocnym Markiem ;)

Marek_MK1 / 2003-04-01 10:45:08 /


tym razem bede na 100% - nie wiem tylko czy na dlugo bo moj szef w robocie zaplanowal mi juz czesc soboty. Ale napewno sie pojawie.

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-01 11:43:50 /


Gacu>>>glowna brama stoi otworem (jezeli mamy na mysli te sama glowna brame rzecz jasna)...

Rem!k / 2003-04-01 11:55:36 /


Ale dajcie jakies namiary gdzie jest to lotnisko i jak tam najlatwiej dojechac jestem z poza Krakowa i nie bradzo wiem gdzie to jest

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-01 14:29:16 /


Gurden , ja ci na GG wytłumacze , ale kiedy jest to spotkanie? Czy to tylko capiruchy mają być ??

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-01 14:44:05 /


Dla wszystkich spoza Krakowa, którzy chcą nas zaszczycić swoją obecnością: Proponuję jakiś punkt zborny, w którym będzie można sdię umówić - nawet jeżeli miałyby to być diwe grup.

1. Dla tych co z północy (trasa z Warszawy, Kielc, Radomia, Katowic...) - Hipermarket Geant, ul. Bora-Komorowskiego.

2. Dla tych co z południa (Nowy Sącz, Bielsko-Biała, Zakopane...) Hipermarket Carrefour, ul. Zakopiańska.

Uprzejmie proszę o odnosienie się do moich sugestii, a Krakusów o to, żeby pomogli kolegom z innych miast trafić na lotnisko...

Pozdrawiam

Sąsiad / 2003-04-01 14:50:43 /


Że też wszystkie zloty muszą być wtedy kiedy mnie nie ma. :-( W sobotę będę obchodził osiemnastkę brata, tego który na ostatnim spotkaniu :-) caprimaniaków w Miedzianej Górze, o tym: http://www.capri.pl/services/forum-thread.php?id=3e49523e1d50a reprezentował Trabanty. Jakby ktoś po drodze z Krakowa do Warszawy miał ochotę zatrzymać się po drodze w Kielcach to zapraszam.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-01 15:05:47 /


Ja mam pod żyganta nie daleko, więc jakby się ktoś pisał, to mogę podjechać po niego. mówimy o tej części pasa za muzeum lotnictwa oczywiście?

banol / 2003-04-01 15:37:17 /


ja moge zbrac ludzikow z poludnia czyli Carrefour:) nie ma problema:) a co do nisko latajacych maluchów to spox wpadniemy i ich przepedzimy:))) hehehe
czy godz 14:00 ludzikom odpowiada??? MK ponawiam pytanko jak dysponujesz czasem w sobote?? tak zeby wszyscy mogli sie spotkac:) acha zlot jest dla wszystkich maniakow fordów a nie tylko Caprikowców chodzi mi oto ze im wiecej nas tym lepiej:)) Pozdro Stare Fiaciki tez mile widziane:))))

jagoolmk2 / 2003-04-01 16:34:28 /


pas za muzeum lotnictwa rzecz jasna wchodzi w gre......cholera mnie nie bedzie (praca) a w koncu bym poznal kilku zapalenców...

Rem!k / 2003-04-01 16:54:54 /


KUR..
w niedzielę planowałem nabyć w końcu samochód
a niebardzo pójść do gościa i powiedzieć że ja już dzisiaj chcę...

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-01 23:45:47 /


A co w koncu z tym grillem? Bedzie jakis czy nie bardzo? Bo ogniska to nam się nie uda zrobić, bo panowie w niebieskich mundurkach zaraz się przyczepią... :-)))) I na litość boską, niech ktoś weźmie aparat - to apel w szczególności do Ciebie, Michukrk, bo masz ten swój co robiliśmy zdjęcie w Brzeźnicy...

Pozdrawiam

Sąsiad / 2003-04-02 17:53:02 /


Niestety się spierdzielił:( Siadła karta flash. I to najgorsze ze to nie mój aparat. Jak uda mi się go naprawić to będzie ale wątpię.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-02 19:41:11 /


No to postaram się załatwić jakąs kamerę - niestety mam tylko w amerykańskim systemie kolorów NTFS, ale zrobi się z tego film w *.mpg i może da się to przerobić.

Jagool - masz jakiegoś grilla co by go zabrać?

Pozdrawiam

Sąsiad / 2003-04-02 20:51:31 /


kumpel ma taki badziew (kamerę) który zapisuje filmiki od razu w mpeg, tylko jest chyba jakiś problem w połączeniu tego potem z kompem, ale wezmę to od niego, może coś wymyślimy.

banol / 2003-04-02 21:25:30 /


no sasiad widze ze sie napaliles:)) no to suupeer mam takowego grila nie duzy ale z blachy Lotniczej:))))) zabiore wezcie kielbaski lub steki jak kto woli:)) Pozdro

jagoolmk2 / 2003-04-02 21:25:45 /


grill też leży w garage, więc wezmę.

banol / 2003-04-02 21:29:29 /


Ja juz sie pogubiłem - prosze o dokładną date i godzine zlotu, a najlepiej zeby MK wspomniał coś na głównej,jesli ma to byc na taką skale i tyle maszyn ma sie zjawić...

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-02 21:55:09 /


Dane Zlotu
sobota - 05.04.2003 godzina 14:00 lotnisko w Czyzynach (pas startowy na wprost Geanta)- Kraków:)
dla ludzikow spoza kraka 13:30 pod Geantem (ul.Bora Komorowskiego) lub Carrefour (Zakopianka)
Jesli nikt nie bedzie sie chcial wczesniej umowic pod supermarketem mam tu na mysli Carrefour to nie podjade pod niego bo i po co??:)) ale jesli ktos z poludnia nie wie gdzie jest lotnisko to niech powie i sie umowimy.
Pozdrawiam

jagoolmk2 / 2003-04-02 23:17:46 /


> no to robimy zlota:)) jak tylko MK nas zaszczyci:))

Jakie tam zaszczyci zaraz, po prostu będę w sobotę chwilę w Krakowie, znajdzie się wolna chwila na małe co nieco, więc zapytałem, a tu już poważny zlot umówiony. Nie jest źle, tak trzymać. Znaczy się że mam się zameldować o 13:30 w punkcie zbornym na parkingu pod Geant'em ? A jak gigantyczny jest ten parking, czy się odnajdę ? Kto tam będzie, jakbym miał dzwonić w razie czego, to do kogo ?

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-03 00:00:27 /


Proponuję żeby wszyscy zaparkowali niedaleko wjazdu na parking podziemny. Jest tylko jeden:) więc na pewno się nie zgubimy. A poza tym to chyba nie trudno będzie nas poznać:) no i Capri:).
A poza tym proponuję czerwony goździk w butonierce;)buhahahahhaha i różowy parasol przeciwsłoneczny:)hehe
Tak w ogóle to wpadnę z siostrą:), autobusem:) więc mam nadzieję, że znajdzie się miły samarytanin, który będzie miał dwa miejsca wolne?

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-03 00:12:52 /


MK wrazie czego jak bysmy sie pogubili czy w ostatniej chwili by sie plany zmienily to dzwon na mojego koma 604177431-Jagool:)
Pozdro
Ps: no tak u nas na poludniu malo zlotow sie robi bo dla wszystkich daleko... i my tak nie jezdzimy bo daleko...:(( ale spox jak bedzie troszke cieplej to cos wymysle zeby mozna bylo na pare dni sie spotkac:)) przenocowac i wogole... ale pomyslimy zobaczymy:))

jagoolmk2 / 2003-04-03 00:18:34 /


Ok, blisko wjazdu na parking podziemny. Jakby co będę dzwonić, a jakbym nie mógł znaleźć (rozpoznać :-))żadnego Capri, to zatrzymujcie jeżdzącego w kółko ciemnozielonego escorta ostatniej generacji, na warszawskich (szubińskich :-)) numerach.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-03 00:25:12 /


> dla ludzikow spoza kraka 13:30 pod Geantem (ul.Bora Komorowskiego)

To mam prosbe zeby i na mnie miec oko, bede czerwona jedynka na lubelskich numerach ale reprezentuje stolice ;)

Marek_MK1 / 2003-04-03 09:16:38 /


Ale fajnie:) będzie nowa jedynka:) Ale fajnie:)
Już się nie mogę doczekać.
Tak wogóle to na pewno poznacie parking podziemny, jest tylko jeden. Pamiętajcie przed wjazdem. A gdyby padał deszcz tak że nie da się stać na zewnątrz to parter tego parkingu.
Do zobaczenia:D

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-03 13:40:06 /


Czyli wszystko ustalone:

Sobota, godz. 14:00 na lotnisku na Czyżynach (wjazd od ul. Stelli-Sawiciekgo) będzie ZLOT !!!

Punkty zborne:

Geant, 13:30, wjazd do parkingu podziemnego (jak Michukrk podkreślił już dwa razy - jest tylko JEDEN parking podziemny, nie da się pomylić :-)).
W tym punkcie zbornym będą spoza Krakowa:
- MK
- Marek_MK1
- Gurden (?)
- mis212 (?)

Carrefour, 13:30, parking przed Office Depot (taki sklep biurowy na prawo od Carrefour'a - nie da się nie zauważyć :-)).
W tym punkcie zbornym nie będzie spoza Krakowa nikogo (przynajmnije nikt się nie zdeklarował), więc, Jagool, nie ma sensu, żebyś tam jechał - no chyba, że ktoś się jeszcze zgłosi...

Mam kamerę, którą wezmę ze sobą, kolega banol i Jagoolmk2 zobowiązali się zabrać grille, więc do reszty zlotowiczów - zabierzcie tylko jakieś mięsko. Albo kupcie coś w sklepach pod którymi jesteście poumawiani :-))))))))

Teraz tylko pozostaje nam się modlić o dobrą pogodę i ciepełko...

Pozdrawiam i zapraszam wszystkich do Krakowa na ZLOT !!!!!!......

Sąsiad / 2003-04-03 15:45:43 /


Oki , ja wpadne ,ale bede od razu na lotnisku (bedą ze mna jeszcze 2 Taunusy),bo nawet nie wiem gdzie jest ten Geant i parking... God bess weather ... w sobote :)

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-03 16:19:24 /


Zajawy pogodowe niestety są raczej niekorzystne :(((

banol / 2003-04-03 18:18:32 /


niop pogoda daje pupy:(( a ja juz wymienilem tylne kolka.... musi byc OK bo jak nie to....!!! no!!! heheh nie no przynajmniej pogadamy wezme kolka do palenia no i grilla:)) wiec nie jade pod Carrefoura... bede odrazu pod Geantem lub na lotnisku:) pozdroawiam Jagool
wszystkim spoza kraka zycze szerokiej drogi:) do zobaczenia na zlocie:))

jagoolmk2 / 2003-04-03 18:32:08 /


czy jest robic zlot(skoro juz jest na taka skale zaplanowany) w deszczu(probably)(??)...

Rem!k / 2003-04-03 18:32:33 /


No wlasnie - pogoda :( "W telewzorze mówili", że nawet śnieg może popadać, a to byłaby kicha, bo ja już też na letniakach śmigam.

Marek_MK1 / 2003-04-03 18:45:53 /


no tak jesli bedzie lalo , i sniegiem padalo to rzeczywiscie spotkamy sie pogadamy i rozjedziemy:((( ale i tak skoro MK bedzie w kraku tak czy siak to chetnie bym mu uscisnal dlon:) i pogadal wiec spotkanie nie zaszkodzi a w razie czego trudno my miejscowi mamy blisko wiec spox ale co do ludzikow spoza kraka to rzeczywiscie jesli bedzie lalo w sobote to nie ma sensu rzeby jechali a zrobimy wiekszego zlota za np. dwa tygodnie i zaprosimy troszke Polski:) przemyslimy sprawe i juz. co wy na to??
z drugiej strony ja osobiscie z cukru nie jestem:) jak ktos ma duzy wojskowy namoit to...:)) heheh wrazie czego moznaby wziac:))))) pozdro

jagoolmk2 / 2003-04-03 18:55:20 /


Jasne, ze Wy, miejscowi powinniscie sie spotkac nawet przy -15, hehe, pewnie az tak zle nie bedzie. Ale ja chcialem wpasc tak ze spontaniczna wizyta do Kraka, prawie specjalnie na Wasz zlot. A skoro ma byc kiepska pogoda to troche szkoda sie meczyc. No ale zobaczymy, a jesli Wam sil starczy to jak najbardziej kreccie jakis zlot za kilka tygodni, w koncu do Miedzianej jeszcze 85 dni.

Marek_MK1 / 2003-04-03 19:02:02 /


heheh sil na nie brakuje tylko beny i opon:)) a raczej kasy na te dobra powszechnego uzytku:)) ostatnio mielismy zlota tydzien temu i jak tak dalej pojdzie to chyba zaczyna nam sie to podobac:)) no a jak nas beda mialy zaszczycic swoja obecnoscia osoby spoza kraka to tym bardziej cos zorganizujemy:))
Pozdro
Ps; znalazlem super pas do wyscigow nocnych:)))- takich mniej legalnych:) pogadamy na zlocie:))))

jagoolmk2 / 2003-04-03 19:20:37 /


Stosunkowo blisko mam i bardzo chciałbym przyjechać
- ale niestety nie w tą sobotę :(
P.S. Wielkie dzięki za zaproszenie(pamięć) od Kuby G.
P.S.2 Jagool zostaw trochę opon na następny raz :)

Pozdro

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-03 20:52:04 /


kapcie spox wiesz ja nie jestem jakims zwolennikiem palenia laczkow ale poprostu mam koncowke fuld i szkoda je zdejmowac bez palenia:)))
Pozdro
ps: spox na nastepnego zlota cos sie wymysli o ole ten wypali:))

jagoolmk2 / 2003-04-03 21:18:13 /


na 100% nie zdązę na punkt zborny!! takie zycie! Ale poprosze o krotka acz tresciwa informacje jak dotrzec na Lotnisko.

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-04 13:42:31 /


Greenhorn - krótka, acz treściwa informacja, jak dojechać na lotnisko:

1. Jedziesz od Geanta w stronę Nowej Huty
2. Dojeżdżasz do skrzyżowania (dużego) gdzie w lewo masz zjazd na Mistrzejowice, prosto chyba na Sandomierz, a w prawo na Czyżyny
3. Skręcasz w prawo
4. Niecałe 100 metrów dalej są światła - na nich prosto
5. Zaraz za światłami jest przystanek, a potem droga przechodzi w łuk w lewo
6. Na łuku (50m za przystankiem) jest bardzo słabo widoczna uliczka w prawo - wjedź w nią
7. Cały czas prosto, pomiędzy ogródkami działkowymi, aż do drogi gruntowej - drogą gruntową i wyjedziesz na lotnisko, ciężko nie poznać - to taki długi pas z betonowych płyt :-)))))))))

Z innej bajki: pogoda dziś, choć nie tak zachwycająca jak w zeszłym tygodniu, pozwala przypuszczać, że jutro jednak padać nie będzie - to dobry znak.

Panowie kontynuujcie modły o pogodę to może będzie tak ładnie jak w poprzednią niedzielę...

Pozdrawiam

Sąsiad / 2003-04-04 14:15:18 /


Dzieki wielkie - nie mam prawa nie trafić!

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-04 14:22:49 /


Jak wjedziesz na tą drogę między działkami to do końca, na końcy w prawo i dojedziesz do lotniska, tylko na końcy zwolnij bo ci zawieszenie odpadnie:) tam czołgi mają swój teren laboratoryjny:)))
Gdybyś jechał od dołu to było by trochę inaczej. Ale kieruj się w stronę supermarketu Geant.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-04 14:33:55 /


Panowie - 17:43. Pogoda jest super, akurat na takie zabawy jakie mamy jutro odczyniać. Proponuję, żeby jednak zlot sie odbył...

Pozdrawiam

Sąsiad / 2003-04-04 17:42:44 /


no co ty sasiad przeciez nie byl odwolany.... tylko ludziki z daleka maja proble bo co jesli pogoda sie schrzani... ale my miejscowi to na 100% bedziemy:)) acha mam problem z grilem... czy ma ktos brykiet bo mnie nie stac na nowy..:)) dzis zatankowaBem i sie splukalem:) postaram sie wziasc takie male rybackie krzeselka coby mozna troszke posiedziec:))) to chyba tyle:) pozdro i do jutra!

jagoolmk2 / 2003-04-04 17:48:52 /


Może ktoś podskoczył by do mnie bo mam 4 krzesła rozkładane takie biwakkowe:) i od razu zabrałby mnie i siore?:)

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-04 18:10:49 /


A i mam też stolik rozkładany:)

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-04 18:15:31 /


Michu to o której się umawiamy no bo mam miejsca wolne w capri

szecho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-04 18:25:11 /


UWAGA!!! UWAGA!!!

Pada śnieg... :-(

Ale zlot nie jest odwołany, przynajmniej dla miejscowych...

Pozdrawiam

Sąsiad / 2003-04-05 07:13:50 /


noo, pogoda faktycznie zajebista, ale może do 14 się coś wyklaruje. Co do węgla, to zawsze możemy zajarać w grillu patyki.

banol / 2003-04-05 08:42:06 /


hehe spox mysle ze ni bedzie padalo ale i tak jest szarawo:(( spox zobaczymy o 14:00:)) pozdro i do zobaczenia

jagoolmk2 / 2003-04-05 09:31:26 /


Pogoda super, zlot będzie ekstra:)!!!
Mam aparat foto, będzie foto:)

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-05 13:00:02 /


Ojeju , u mnie , tzn. w Oświecimiu padał śnieg!!! A teraz wali deszczem ...

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-05 14:37:03 /


Czemu ta pogoda jest taka wredna ...

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-05 18:42:25 /


No i co z tym zlotem? Wpadliśmy na aerodrom o 15.30 a tu ani żywego ducha - byliśmy w 3 auta, pokręciliśmy się chwile - potem także po stronie osiedla (i kościoła) i zjechaliśmy do Biezanowa.
A miało być tak fajnie......

Pozdrawiamy wszystkich Nieobecnych.
krk4m (dziś Renault Clio)
Perana (dziś R5 Alpine)
JareQ (dziś Fiat CC)

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-05 18:58:23 /


To widze, ze jedyny zlot jaki sie udal, to zlot w Olsztynie (na Warmii) :)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-05 19:06:38 /


Michale bylismy wyscigi byly i wogole tyle ze nie powiedzieliscie ze bedziecie i nie czekalismy na was ucieklismy pod plaze na parking przed deszczem i cos zjesc bo z grila nici:(( a potem kolo 16:30 wrocilismy na lotnisko i dalej uskutecznialismy wyscigi:)

jagoolmk2 / 2003-04-05 19:20:38 /


a jest taki wynalazek zwany potocznie "komorka" ;P hehheehe

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-05 19:32:31 /


Pierwsze ogólnopolskie mierzenie kompresji:)) I Taunus Zajentego rządzi.
Wesoło było.

banol / 2003-04-05 19:34:16 /


heheh Banol Taunus Zajentego to prawdziwy potwór!! masakra ja sie chowam....:))
Pozdro:) bylo milo szkoda Krk4m ze sie nie dogadalismy chociaz caly czas mialem koma przy sobie... moze nastepnym razem:)

jagoolmk2 / 2003-04-05 20:09:15 /


Dawno tak nie zmarzlem, nie przewialo mnie, nie wydalem takiej kasy na paliwo i dawno... się tak nie bawiłem.

Film jest - około 6 minut, ale jest. Zajenty pali gume :-))).

Jak go przerobię na mpg to wyślę do naszego webadmina i będzie na ftp.

Pozdrawiam

Sąsiad / 2003-04-05 20:30:15 /


Sasiad juz nie moge sie doczekac:))) na filmik:)) pozdro

jagoolmk2 / 2003-04-05 20:42:59 /


A ja widać się pospieszyłem, byłem o 14 pojeździłem samotnie po wertepach lotniska i sobie pojechałem

Abo!GOP! Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-05 21:34:47 /


o 14:00 nie mozliwe
bylismy moze pare minut po 14:00 na lotnisku ale okazalo sie ze byl KJS i przejechalismy na druga strone ta bardziej widoczna pod blokami...
Pozdro

jagoolmk2 / 2003-04-05 21:40:56 /


eeeee Jagoolu twój streetfighter tyż nieźle daje, także sie nie chowaj.Tylko uważaj jak znowu będziesz gonił lale w bawarach ;))

banol / 2003-04-05 23:15:53 /


heheh dzieki Banol:)) tyle ze to nie moj streetfighter tylko mojego braciszka moj jest teraz w fazie budowy:)) jak wyjedzie to i baware dogonie a o lasce nie wspomne...:)) ale serio niezla byla:))
Pozdro i do nastepnego:))

jagoolmk2 / 2003-04-05 23:28:57 /


Tekst od Zajentego: (ma problemy z kompem)

dziekuje wszystkim za wyrozumialosc gdyz jak to juz zaczyna byc standartem troszke trzeba bylo podlubac przy silniku bylo git dawno sie tak nei bawilem troszke mierzenie kompresji mnie zdenerwowalo bo perana twierdzil ze wynosci ona od 10.5 do 11 a tu lipton Tak czy siek troszke pogoda niebardzo za to towazystwo odpowiednie i oby wiecej takich akcji w kraku sie dzilao oczywiscie moze na nastepnym zlocie moja fura troche optycznie bedzie lepsza pozdrawiam Zajenty

jagoolmk2 / 2003-04-05 23:30:20 /


Image zewnętrznym się Zajenty nie przejmuj,jak miałem jeszcze taunusa to wyglądał ładnie, ale po takim hardcore na betonie jaki przeżył dziś Twój wóz, zawias od niego pewnie leżałby już oddzielnie. Także szacunek dla starej szkoły
i dalej pal gume nie olej;)

banol / 2003-04-05 23:40:52 /


fajnie bylo tylko szkoda ze znowu nie dotarlem swoim,ale nastepnym razem sie poprawie,a na Puchar Capri to juz na bank!!!
dzieki chlopaki za pomoc rano przy silniku (jeszce Was bede potrzebowal w ktorys dzien:))
do nastepnego!!!

Gacu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-05 23:52:27 /


Mam pytanie: kogo piękną zieloną jedyneczką sie zachwycałem ? Przybyłem troche za późno i nie zajarzyłem od razu...

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-05 23:56:24 /


hmm.... ta cudowna i przepiekna prerlka nalezy do Pawla Sz. ma swoj samochod w na stronie pod my i nasze samochody:) Pozdro

jagoolmk2 / 2003-04-06 00:09:43 /


AAAA , szukałem ale zmyliły mnie te alumy,które są na zdjęciu . Teraz są stalówki "krzyże" , nawiasem mówiąc nie widze jedynki w innym obuwiu niż takie "krzyże".
Podziw i szacunek dla Pawła

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-06 00:20:33 /


Apropos Taunusa Zajentego......
Wprawdzie Perana nie ma problemów ze swoim kompem, ale siedzi w tej chwili na PK na jakichś zajęciach, więc dlatego parę słów ode mnie.
Byłem obecny rok temu przy pomiarze kompresji silnika 2.3V6 zainstalowanego w Capri Mikołaja i tylko jeden garnek miał 9,8, a cała reszta od 10,2 do 10,6 - jedenastu nie miał żaden. Wprawdzie na szutrze u nas pod domem, ale Capri na gumach 195 obracał się w miejscu bez konieczności przekraczania 1600-1800 obrotów. Z powodu nieważnego OC auto nie przejechało do chwili sprzedania zespołu napędowego Zajentemu nawet 20 km, ergo nie sądzę, aby cokolwiek miało możliwość ulec zmianie w tamtym okresie. A kompresja to przede wszystkim kwestia nie tylko niepopękanych pierścieni, ale również prawidłowo ułożonych zaworów. Wspominane już niejednokrotnie na tym forum potworne zużycie paliwa, problemy z zapalaniem, obrotami, itd. wyraźnie wskazują na istnienie sporego pola do popisu w tej jakże niewdzięcznej dziedzinie. Zatem proponuję najpierw wyregulować ten motorek profesjonalnie, a potem dopiero puszczać w eter ewentualne komentarze dotyczące poszukiwania winnych...
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-06 11:05:13 /


panowie....brudy prac na privie

Rem!k / 2003-04-06 11:14:24 /


Było spoko tylko cholera strasznie was duzo do spamietania - mam nadzieje, ze beda kolejne zloty.
A to co przydażyło mi sie dzisiaj na slickach po sniegu do roboty to dopiero byl czad - ale dojechalem.

Do Perany - masz R5 Alpine??? uwielbiam to auto, w starej budzie to jest nr 2 w moim prywatnym rankingu.

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-07 10:23:20 /


Do Greenhorna:
R5 Alpine była TYLKO w starej budzie - w nowej podobne auto nazywało się R5GT Turbo i nigdy nie miało prawa do nazw "Alpine" czy "Gordini", ponieważ miało standardowy silniczek Cleon z płaskimi tłokami i maleńkimi zaworkami w jednym szeregu, uzyskujący moc 120 PS jedynie dzięki spężarce.
Mój ojciec (a Perany dziadek, dawno temu także zawodnik) od 35 lat jeździ tylko renówkami (w sumie kolejno 8 sztuk), więc obaj wyrośliśmy nieco w klimacie tej firmy i jedynie umiłowanie tylnego napędu zepchnęło nas obu w kierunku mniej nowatorskich pojazdów. Ale przez R5 Alpine musieliśmy przejść wszyscy trzej - w końcu to klasyk stulecia, którego na pewno można postawić w jednym szeregu z Mini Cooperem, SAABem 96, Escortem BDA czy Deltą Integrale.
Alpinka Perany (wymieniona w jego dossier na stronce, ale bez prawa do umieszczenia fotek) ma 21 lat, wolnossący motorek 1.4 OHV "hemi" o mocy ciut ponad 100 PS (katalogowo 93), robi 0-100 w 9 sekund a wygląda tak (sorka za nocne zdjęcia na wąskich zimowych kołach, ale innych nie mam na swoim dysku):






Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-07 11:55:08 /


Jeeeezu - tzw. "ognisty", bo podobno czesto sie zapalal na trasach rajdowych - piekny!! I to bedzie moje drugie auto!!!! dzieki za info...ale szkoda ze sie minelismy w sobote.

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-07 13:16:00 /


A może by tak po świętach pojechać na ten darmowy przegląd do Ford i przy okazji zrobić zlot pod serwisem :). Byliby jacyś chętni ?
Pozdr.

szecho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-08 21:57:24 /


Drodzy Państwo!!!

Z okazji trwających Świąt Wielkiej Nocy pragnę złozyc wszystkim najserdeczniejsze życzenia szerokiej drogi, ciasnych zakrętów, ciągłego wiru w baku i niepsujących się części...

A ponadto:

Z racji pięknej pogody proponuję ZLOT !!!

Termin: 26.04.2003r. (Sobota)
Miejsce:

1. Lotnisko za Muzeum Lotnictwa
2. Parking nad jeziorem w Kryspinowie

Z racji przygód jakie nas ostatnio spotkały informuje co nastepuje:

Automobilklub Kraków nie organizuje w tym terminie żadnych imprez sportowych na terenie lotniska (źródło: http://www.automobilklub.krakow.pl).
Pogoda (źródło: http://pogoda.interia.pl) - zachumrzenie z lekkimi opadami deszczu, temperatura około 17 stopni - ale nie zrażajcie się. Wiecie jak jest z prognozami - zwłaszcza na tydzień do przodu :-).

Atuty przemawiające za lotniskiem wszyscy znamy:
- można się pościgać,
- można zrobić grilla,
- można się spotkać w duzo aut bo jest miejsce

Atutów przemawiających za Kryspinowem jest tyle samo, ale nie są takie same:
- można zrobić grilla,
- można się pościgać w dużo aut bo jest miejsce,
- można wypić kilka piwek wieczorem przy autkach i zostac na noc

Grill jest kwestią organizacji i nie powinien stanowić większego problemu.

Ewentualnie, jeżeli pogoda nie będzie miała zamiaru się poprawić, to można spotkac się poprostu na piwwo i pogadać...

Oczekuję propozycji i odpowiedzi.

Pozdrawiam

Sąsiad / 2003-04-20 19:18:51 /


czyli najblizsza sobota :)) oczywiscie bede wyciagne Streetfightera i bedziemy walczyć dzielnie :)) hehe, powinienem byc jesli nic nie wyskoczy ale nie powinno:)) ale o ktorej godz i gdzie od razu na lotnisku??
Pozdrawiam
Ps: co z filmem z ostatniej rozruby???:))

jagoolmk2 / 2003-04-21 17:38:41 /


Godzina jest do dogrania, ale proponuję coś koło 16:00.

Co do filmu to narazie jest tylko na kasecie, bo jest jakiś problem z przegraniem go na mpg. Jest to zwiazane z faktem, że film jest w formacie kolorów NTSC - czyli takim na USA. Jeżeli ktoś ma magnetowid, albo najlepiej dwa, obsługujący taki system, to ja bardzo chętnie udostępnie kamere, żeby zrobić kopie... A na film w mpg prosze jeszcze czekać - może da się z tego coś zrobić...

Pozdrawiam

Sąsiad / 2003-04-22 00:43:54 /


fłopaki kilka fotek z soboty (5-tego) ale piździło a ja byłem lenówką frugo a szkoda tak bym chciał podeptać tą mantre jak jagool

TOMEK "MIARQA" Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-23 23:24:12 /


heheh Tomek nic straconego wpadnij w tą sobotę to sie pościgamy:)) Pozdro
Ps: dzieki za zdjęcia:)

jagoolmk2 / 2003-04-23 23:27:18 /


w tą sobotę niestety mam koncercicho w myślenicach i muszę potrząsnąć grzywą ale jak byś chciał to wpadnij zabier kogoś miejsce klub joker na oś.1000lecia sztuka zaczyna się około 18 00-19 00 ten sabat nara

TOMEK "MIARQA" Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-23 23:33:29 /


Tomek - bardzo dobre zdjęcia... :-) Dzięki. Niestety z filmem będzie lekka lipa, bo jakbym nie próbował to wychodzą tylko czarno-szaro-białe paski :-(

Co do spotkania w sobotę, to jeżeli pogoda dopisze (ma być 16 stopni, bez deszczu - źródło to znów http://pogoda.interia.pl/index.html?r=1&id_m=2109) to wszystko ma szansę się udać. Niestety nie wiem, czy pojawię się swoim autkiem, bo po ostatnich rajdach z Jagoolem coś mi się obluzowała linka gazu i nie wiem za bardzo w którym miejscu - a nie chcę, żeby mi pękła :-) Ale będę napewno...

Pozdrawiam

Sąsiad / 2003-04-24 00:04:20 /


Zlot się odbył, ale jakoś dziwnie nikt o tym fakcie nic nie napisał, więc ja piszę...

Sobota, godzina 16:00, lotnisko w Czyżynach i... Trzy samochody:

1. Zajenty - Ford Taunus Mk III 2.3
2. Jagool - Ford Capri Mk III 2.3
3. Paweł - Ford Capri Mk I 2.0 V6

No cóż - dużo to nas nie było, ale zabawy i śmiechu mnóstwo.
Tak głośno myślę i się zastanawiam, czy byliby chętni na jakis większy (ogólnopolski, z innymi klubami) zlot w okresie wakacyjnym...

Pozdrawiam

Sąsiad / 2003-04-27 15:10:49 /


Fuck, dawno nie byłem na stronce, a w sobotę nudziłem się jak cholera gdybym wiedział to bym podbił. Streetfighter vs. Zajnus ;) Rozmiażdżka. Do następnego.
Pozdro.

banol / 2003-04-27 23:06:58 /


Witam widze że wysyp spotkanio-zlotów...my też tz. 3M mieliśmy pozdrowionka dla wszystkich któzy od czasu do czasu ruszątyłęk by porobić coś pożytecznego np. zorganizować spotkanie :)

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-27 23:13:45 /


heh No to pozdrowionka dla 3M składu:))
a tak nie wiele potrzeba pare opon, stoper i troszke paliwa:)
Pozdro
Ps: Banol dawaj na maila swojego koma to bede dzwonil jakby cos sie kroiło:)
Ps2: a Streetfighter jeszcze nie dostał po tylku...:)))hehehe

jagoolmk2 / 2003-04-27 23:23:03 /


jagool , nie dostal bo jeszcze nie mial od kogo....... :) ale juz reguluje gaznik zeby sie do konca otwieral i next time poznasz powera 45 HORSE POWER silnika 999 FIRE :) hihi :) pozdro......

Bartek128 / 2003-04-27 23:38:40 /


panowie dajcie znać albo tu albo na koma to przytoczę się renią i będziemy deptać a jagool staniesz ze mną i tą białą renią ze zdjątek? he he , więc co robita w długiego weekenda po 1 maja he?

TOMEK "MIARQA" Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-30 11:40:37 /


no to co w piątek na czyżynach???:))) Streetfighter juz ma zrobiony lewy zacisk (pół dnia grh..) i wreszcie nie ma zblokowanego lewego koła:) wiec bujcie się teraz jest jeszcze szybszy....heheh joke...:)))
a poważnie to co myślcie o piątku tj. 02.05.2003 koło 14:00 ??
Pozdro

jagoolmk2 / 2003-04-30 16:06:53 /


A może lepiej w sobote koło 16 tak jak ostatnio ?? Ja bym wpadł już z kompletem znaczków tych z cyny :)
Pozdrawiam

szecho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-30 18:56:53 /


Nic nie obiecuje , ale jak zdecydujecie się na sobotę to zagoszczę MSCICIELEM:)
Tylko do 15 jestem w pracy więc jakby tak koło 16-17...

Dajcie znać
Pozdrawiam

Pudel / 2003-04-30 21:36:29 /


to moze w piatek kolo 16:00
Paweł ja nie bede mogl w sobote :( wyjezdzam...
Pozdro
Ps: jak ludzikom bardziej odpowiada sobota to poprostu mnie nie bedzie i juz...
Ps2: Publicznie dziekuje Pawłowi za namiar na te repertuarki do zacisków:)) dałem 20zl i działa:))) Dzieki:)

jagoolmk2 / 2003-04-30 21:40:17 /


Witam,

No i znowu zlot :-)))

Ja jestem za piątkiem...

Pozdrawiam

Sąsiad / 2003-04-30 23:26:28 /


Ok zobacze może mi się uda wpaść w piątek. Jednak sobota to nie najlepszy termin: http://pogoda.interia.pl/index.html?id_m=2109&r=1
Pozdrawiam

szecho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-01 09:51:56 /


Czyli reasumując - kto będzie w piątek?

Może dobrze by było, żeby wszyscy, którzy chcą się pojawić ogłosili to tu, a nie, że każdy pisze: "Ja może wpadne..."

Ja będę w piątek o 16:00.

Pozdrawiam

Sąsiad / 2003-05-01 11:17:55 /


ja też:) do zobaczenia...

jagoolmk2 / 2003-05-01 23:46:13 /


Dawno nie było jakiegoś spotkanka w naszym piknym mieście:)) w sobote i niedziele (07.06-08.06) jest zlot aut tuningowych pod Kwikiem przy wyjeździe na Zabierzów czy gdzieś tam. Ktoś się wybiera?? Może się jakoś paczką wybierzemy?? Ktoś ma ochotę?? bo ja na 99% jade tylko nie wiem o której bo rano mam egz.
Pozdro

jagoolmk2 / 2003-06-05 20:44:10 /


Jest plan...:)
chodzi o to że Artur, Banol z chłopakami chcą zorganizować poważny klub z południa dotyczący Fordzików i Amerykańców przydałoby się spotkać w ramach planowania - ustalenia nazwy, loga itp.. proponuje się spotkać w poniedziałek koło 17:00 na lotnisku w czyżynach - tam gdzie zwykle.
Pozdro

jagoolmk2 / 2003-06-18 12:36:40 /


No plany jakieś są, tyle, że nie wiem jak to dokładnie ma wyglądać. Artek kombinuje coś ze sprowadzaniem części od Jankesów i chyba to miałoby działać pod egidą tego sprowadzania. Robią teraz jakąś stronę więc na pewno można by coś takiego rozkminić. W sumie jestem dość blisko tego ale szczegółów nie znam

banol / 2003-06-21 14:37:46 /


No właśnie, co z tym poniedziałkiem?
Jest to spotkanie czy nie?

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-21 17:11:09 /


i co panowie ustalili w pn pochwalcie sie

TOMEK "MIARQA" Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-27 03:09:17 /


Może jakieś spotkanko, np piątek po południu/wieczorem? Oczywiście wozami kto może. Pasowałoby ustalić jakąś taktykę 'south attack'

banol / 2003-07-16 20:36:02 /


Banol (i reszta tez) , dzwonil do mnie dzisiaj gosc od tej bordowej amerykanskiej Granady. Organizuje 3-dniowy zlot nad jeziorem w Kryspinowie pod koniec sierpnia. W zasadzie wszystko jest juz zalatwione, wynajety plac, bedzie jakas muzyka, piwo, jedzenie, dyskoteka, wiec taka raczej wieksza impreza. No i szuka paru osob do pomocy przy zalatwieniu reszty spraw. Mam mu dac znac jak bedzie jakies spotkanie to wpadnie i powie co i jak. Oczywiscie jako klub Capri jestesmy zaproszeni (chyba bedzie jakies info na stronie bo mial wyslac maila do MK). Wiec dobrze byloby sie spotkac w najblizszym czasie, dla mnie piatek jest OK.

Gacu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-17 00:04:38 /


Witam.
Będę w grodzie Kraka w sobotę. Pozdrawiam

kavaler / 2003-07-17 02:17:10 /


No to dajcie znac gdzie i o ktorej.
Mk III
http://bikerrider.republika.pl

Piotra Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-17 09:00:01 /


A propo zlotów możnaby zrobić wspólnie wypad w Bieszczady i nie trzeba "filmu drogi" aby poczuć klimat - co wy o tym sądzicie?, muzyka, klimat i dzicz

Piotr Nowak / 2003-07-17 12:18:47 /


oj - to superowy pomysl - tylko poczekajcie z realizacja do sierpnia bo teraz mnie nie bedzie!!!

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-17 12:23:31 /


Spox, zatem dla tych którzy mogą w piątek około 17 na pasie w czyżynach na przeciwko żyganta. Jeszcze jedno czy ktoś z Kraka jedzie do Gryźlin? ( Na puchar się nastawiałem a nie dałem rady, więc może chociaż Gryźlinki)Wyjazd uzależniam od ilości chętnych. Mogę zabrać 3 osoby do Skorka. Podzielimy się kosztami.

banol / 2003-07-17 14:20:21 /


bede jak dojade ale wyjezdzam juz pojutrze wiec zobaczymy sie na miejscu

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-17 14:42:50 /


UUUUUUUUUUUU, ponawiam pytanie, bo coś tu głuchawo. Zabiera się ktoś ze mną w przyszły weekend?

banol / 2003-07-25 21:57:45 /


Zapraszam na zalewanie piwem żalu po moim Capri. Proponuję w środę, 6 sierpnia, wieczorem, np. o godz. 21, knajpa Eden, między Bydgoską i Nawojki, (niedaleko Miasteczka Studenckiego). Liczę na tłumne przybycie braci krakowskiej, nie dajcie mi się zalać w samotności. ;-) Osoby towarzyszące mile widziane, samochody trochę mniej, jako że piwo będzie się lało litrami. Szczegóły wkrótce, może jutro.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-08-04 18:00:39 /


oooops
cos sie stalo
nie wiem co ale juz skladam kondolencje

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-08-04 20:00:14 /


Postaram sie przybyc... wielki zal...
dla nie swiadomych: w nocy z piatku na sobote jadac na Gryzliny na obwodnicy kieleckiej zginal smiercia nagla ostatni Capri MK3 1.3 GT:((((
Pozdrawiam wlasciciela...

jagoolmk2 / 2003-08-04 20:14:19 /


Ja napewno będę. Jeszcze nie wiem dokładnie co się stało ale widze że nie jest ciekawie.
Pozdrowienia dla Rafała

szecho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-08-04 22:06:42 /


C'est tres fatale....
Nie znam szczegółów, ale jak rozumiem zrobiło sie o jedno Capri w Kraku mniej :(. Jednak poprosze ten Nervosol i kilka szczegółów - dlaczego zginął i czy naprawdę nic nie da sie odratować? Jak sie miewa załoga?
A tak pięknie wyglądał 3 tygodnie temu na Korsyce...:(.
Kondolencje.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-08-04 22:19:15 /


moje kondolecje ,..... bardzo go bolalo pokaz jak sie da ? ,no to go mojemu staremu do ratowania chyba nie pokarzesz szkoda :-( trzymaj sie .

TOMEK "MIARQA" Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-08-05 02:05:45 /


Dołączam się w bólu. Chyba nie ma już w Polsce tak ładnie zadbanych 1.3 GT :(
Trzymaj się, rany zaleczyć powinna jakaś nowa jedynka ;)
pozdro
P.S. słyszałem, że to było spotkanie z TIR-em....

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-08-05 08:00:22 /


Szczegóły opiszę w innym wątku, jak będę miał zdjęcia, może jeszcze dzisiaj, kwestia dłuższej chwili wolnego czasu. Krk4m: na pocieszenie - on nie miał krakowskich blach. Tomek - naprawić się nie da. Karol - nigdy w życiu nie kupię nowego (w sensie wieku) samochodu. :-)

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-08-05 14:37:19 /


toteż i myślałem o jedynce (mkI), bo do nowych elektronicznych plastików sam wsiadam niechętnie.
Jestem pewien, że potrzebujesz następnej Capryśki, chociaż czasem jak przejdzie pierwszy szok, tu się zajrzy, tam się zajrzy to może jeszcze coś da się zrobić? Przecież nie jesteśmy całkiem normalni i inaczej przeliczamy "szkodę całkowitą", albo "czy to wogóle się opłaca", mamy swoją własną racjonalność ;)
Poczekamy na całą relację i fotki....

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-08-05 14:49:11 /


______Z__L__O__T______W______K__R__A__K__O__W__I__E________

W sobotę, tj. 13 września organizujemy małe spotkanie krakowskich Fordziarzy na zachodniej części lotniska Czyżyny. Obecność obowiązkowa. Zapraszamy wszystkich:).
Wstępna godzina o której się spotykamy to 11:00.
Według pogody na onecie ma być słonecznie w okolicy godziny 12:00 i temperatura ok. 15st C.
Proszę o potwierdzenie przybycia:D

1. Michuukrk ze swoim Mk1 znowu w Kraku
2. Jagool z Kubą na rowerze albo wrotkach...
3. Paweł Szechowski - chyba wpadniesz, co?
4. Zajenty przyjedzie autobusem, w razie czego zrobimy mu miejsce żeby zmieścić Autosana:DDD

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-11 14:24:08 /


właśnie tuninguje rower...;P Michu pościgamy sie:))?? czy wymiękasz...?
Pozdro i do zobaczenia:)

jagoolmk2 / 2003-09-11 14:28:25 /


Kurcze przyjechałbym, ale nie mam ani roweru ani wrotek, nawet nietjuningowanych, nie mowiac juz o autobusie. A tak w ogole to moze troche pozniej, np. kole 14 ???

Piotra Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-11 14:45:55 /


Proszę Fordziarzy o usprawiedliwienie mojej nieobecności, ponieważ na sobotę, tj. 13 września, mam zamiar umówić się w celu zakupienia nowego starego Forda, a do godziny 11 nie mam możliwości zdążyć. Chyba że poczekacie do wieczora. :-)

PS. Piotrek, co zrobiłeś z samochodem, że nie masz? 8-o

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-11 14:55:55 /


Rafał co planujesz...??? to znaczy jaki ford..?
a spotkanko moze byc pozniej jak Michu sie zgodzi...?
Pozdro

jagoolmk2 / 2003-09-11 16:52:24 /


Ej, no jasne, że się zgodzę:D jako dyr tej imprezy:P.
Mam niesamowitą ochotę zobaczyć Capri Bikerridera z nowymi zderzakami:D a poza tym możemy się spotkać np po południu.
Jestem otwarty na propozycje:)

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-11 21:48:22 /


Życzę miłej zabawy muszę kiedyś wpaść do was na takie spotkanko ale niestety nie w tą sobotę - nie dam rady.

Pozdrowienia dla całego Kraka

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-11 22:31:00 /


ooo Michał byłeś w kraku ale mnie nie było... i do tego mialem syfnego koma:( szkoda...
Pozdro dla Ciebie

jagoolmk2 / 2003-09-11 23:37:58 /


Do Rafala L. Auto jest ok. pomyslalem ze skoro ludzie jada na wrotkach i hulajnogach to sie nie bede wychylal z Capri :-)))
Zderzakow chyba jeszcze nie zdaze zalozyc do soboty bo cholera nie wiem ktoredy przelozyc mocowania (brakuje jakichs dziur :-O w samochodzie), wiec mam nadzieje ze bedzie jakas MkIII zebym zobaczyl jak to ma wygladac.

Piotr

Piotra Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-12 08:59:03 /


No Jagool szkoda że się nie zgadaliśmy bo chciałem Cię zabrac na wycieczkę do Brzeźnicy ale niestety nie wyszło, ale napewno jeszcze do was nie raz zagladne :)
Pozdro

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-12 10:50:09 /


To dajcie znać smsem o ktorej bedziecie na lotnisku, bo ja zaraz spadam z sieci.
tel. 609 450 767

Piotra Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-12 15:55:17 /


proponuje 16:00 co wy na to??
Pozdro

jagoolmk2 / 2003-09-12 19:28:39 /


Goście, nie zmieniajcie terminu specjalnie dla mnie. Na 16 też nie wiem czy wyrobię, chociaż jest szansa. Jagool - będziemy w kontakcie telefoniczno-SMS-owym.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-12 19:42:49 /


Rafał przyjąłem:)) bedziemy czekać na odzew:) Pozdro

Ps: i tak pewnie szybko sie nie rozjedziemy bo dawno sie nie widzieliśmy...:) i mamy duuzo do pogadania:)

jagoolmk2 / 2003-09-12 20:53:03 /


Ok to wezmę stołeczki i kocyk:D
W takim razie godzina to 16:00. Niech to będzie ostateczny termin żeby ni9e robić bałaganu. Wiadomo że znajdzie się ktoś komu niestety nie pasuje.
Do zobaczenia jutro. Gangsta fura już czeka:]

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-12 21:01:35 /


siemano chłopaki, postaram sie też wpaść swoim wielorybem.

banol / 2003-09-12 22:33:16 /


No i jak było ??

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-14 12:20:29 /


Było miło:) Wszyscy tak się "zachwycali" moim Capri... ;)hyhyhy

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-14 13:58:14 /


Może jakieś photo , żebym wiedział co sraciłem... :(

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-14 14:37:44 /


No Michu, ładny ten Capri, nawet kiedy stoi koło bardziej zadbanej jedynki. Najbardziej podobała mi się ta ekstrawagancka instalacja elektryczna :-)

A tak gwoli scislosci, co tam jescze bylo:
1. Mk I Pawła Sz.
2. Mk I Micha (nie wiem jak określić ten odcien zieleni :-)
3. Mk III ładne białe, niezle zadbane
4. Mk III moje
5. Fiat Dino (nb jescze nie udziergal nowego dywanika :-)
... czy jescze coś ciekawego procz tej jetty z przyciemnionymi szybami :-)

Piotra Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-15 08:34:58 /


i znowu nie moglem dojechac!!! wrrrrrr

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-15 09:22:58 /