logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » poszukuję filmu "Vanishing Point (Znikający Punkt)"

poszukuję filmu "Vanishing Point (Znikający Punkt)"

Jeżeli ktoś ma to na VHS lub CD i mógłby skopiować/wysłać (za pewną opłatą oczywiście; byle nie za wysoką) to proszę o kontakt.
ps. mam soundtrack, jeżeli ktoś byłby zainteresowany...

pawelhead / 2003-01-15 21:49:51 /


po pierwsze, jest już taki sam wątek, który własnoręcznie założyłem
http://www.capri.pl/services/forum-thread.php?id=3dd546e80d1c7

po drugie, też usilnie poszukuję oryginału z '71 roku na CD, i ponawiam pytanie, czy ktoś ma?

a po trzecie, jestem zainteresowany soundtrack'iem, zglosze sie na priv

Jan Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-15 22:06:02 /


oczywiście nie wpadłeś na to żeby poczytać na forum lub choćby użyć wyszukiwarki (tak tak - wiem - ona jest za mało widoczna :-(((

przecież na pewno ktoś już o to pytał hehe założe sie o swoje Capri że ktoś już pytał :-)))

film bedzie przerabiany na divx w niedługim czasie !!! eh studia lekko nie ma ale niedługo (oby) przerwa więc ... zrobi sie

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-15 22:19:58 /


tak, to prawda, że ktoś już kiedyś o to spytał, zdaje się, że było to jednak w jakimś poście na inny temat...(faktycznie za mała ta przeglądarka), a poza tym zaczęła się tam jakaś pogadanka, z której nic nie wynikało.
Ja lubię konkrety i pomyślałem, że nie będzie wielką tragedią jeżeli dodam taki temat...

pawelhead / 2003-01-15 22:33:27 /


innym poście na inny temat :

czy ktoś ma może "Vanishing Point" ??
poszukuje filmu "Vanishing Point" (Znikający Punkt)

no nie wiem
na mój gust to wcale nie ma różnicy
a skoro nie widać różnicy to po co mieszać ??

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-16 00:07:41 /


chodziło mi o inny post; post dzoniego zauważyłem już po fakcie;
a tak poza tym to skończmy już tą dyskusję, bo to jest dopiero mieszanie.

pawelhead / 2003-01-16 10:29:48 /