logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Capri w wawie?!

Capri w wawie?!

widzialem juz podobny watek ale jest stary i nic z niego nie wynikalo, wiec mam pytanie: jak w wawie mozna znalesc Capri w dobrym stanie do jazdy za jakies gora 8 tysiecy? na miescie nie widzialem ofert ;p a w ogloszeniach nic nie ma! a zanim sie wybiore np do Gdanska zobaczyc samochod mina wieki ;P tak wiec czy ktos nie slyszal o mk3 najlepiej 2.8 w wawie cotoby nie trzeba bylo nic na razie przy nim robic i bylby na sprzedaz? Wdzieczny bede za odpowiedzi i wskazowki co do dalszych poszukiwan... ;D

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-15 23:36:18 /


stary z takim podejsciem do sprawy sobie odpuść bo takich tu nie chcemy

starrsky / 2003-01-15 23:37:52 /


:P

starrsky / 2003-01-15 23:38:03 /


nie no serio, mam w szkole taki zapieprz ze ciezko jest do kina sie wyrobic a co dopiero na drugi koniec kraju... ;P a woz sie nie moze sypac przez jakies pare m-cy bo przeciez kiedys sie musze nauczyc go naprawiac... ;D

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-15 23:45:06 /


jeśli był byś zainteresowany to w nadarzynie koło wawy stoi biała trójka i chyba jest na sprzedaż.stoi tuż obok trasy ,jadąc w strone katowic po lewej stronie przed światłami

dariomk3 / 2003-01-16 00:43:23 /


Starrsky kurde co ty tak ostro na młodych najeżdżasz, trzeba pomagać a nie zabijać takimi tekstami.

Młody nie daj się i walcz :)

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-16 01:23:28 /


ok ja odpowiem :

można

:-))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-16 01:33:49 /


no widzisz ja mam tyle lat co ty i jakoś daje sobie rade z niedokońca sprawnym capri a tez mam zapierdalania w szkole że czasem nie mam kiedy sie wysrać nie mówiąc już o spaniu ... Więc da sie trzeba tylko chcieć !!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-16 01:49:00 /


tez widzialem biale mk 3 w nadazynie i jest na sprzedaz samochod stoii przy teasie katowickiej obok salonu vw "SBKOL" a czy jest nadal to sam sprawdz w sobote 11 stycznia jeszcze stal. ale uwiez mi znalesc cos super za 8 tys z silnikiem 2,8 to jest na prwde ciezka sprawa sam takiego szukalem a w koncu jezdze 2,0 i to bardzo przyjemnie. ps. proponuje ci wypelnic ankiete przyszlych posiadaczy capri jest dobra. pozdrowinia dla autora tej strony :)

Michal FAZI / 2003-01-16 09:45:35 /


dzieki za informacje, podjade tam w weekend, a co do ankiety to na Capriku mi zdecydowanie zalezy, wyprzedam caly moj sprzet jesli trzeba bedzie kasy dolozyc... ;P

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-16 10:32:08 /


Nie moge się powstrzymać by nic nie powiesdzieć w tej kwestji ale musze - uważam że to dobrze że MIKE84 daj po dupie wszystkim którzy wpadają na forum jak śliwka w kompot i nie rozglądając się wcale walą na poak ja też dostałem ale szyybko się naczyłem - może dzięki niemu panuje tu względny pożądek

Pozdrawiam
PS a jeśli ktoś naprawdę będzie chciał tu zaglądać bo będzie mu zależało to się tak szybko nie zrazi :)))

bukos / 2003-01-16 14:18:32 /


Moim celem nie jest obrażanie kogoś ( w stylu jury Idola :-)) ehhh no comments co do nich ....... zresztą nie wiem po co mi zależy na porządku tutaj - chyba się przywiazałem do tej strony :-))))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-16 14:21:16 /


I bardzo dobrze nie ma poco się denerwować na MIKE84 - zrozumcie !!!

bukos / 2003-01-16 15:02:17 /


Myślę, że trzeba by obmyśleć jakieś oficjalne stanowisko dla MikeB4, coś jak policjant albo nadworny kat i dać odpowiednie uprawnienia (i tu wolałbym kata ;)), bo niektórych pałowac to mało :)
Chowajmy nasz kącik jak najdalej od bałaganu i śmietnika internetowego, bo tak go traktują "przybysze" i to najczęściej urodzeni pomiędzy 2000 a 2002 :(
To jest strona klubowa, a nie gazetka wieczorna o dupie Maryny
Bez urazy, pozdro

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-16 16:00:23 /


zgadza sie to jest strona klubowa i trzeba o nia dbac ale trzeba tez pamietac ze otwarta dla innych a nie prywatna tych ktorzy tu siedza od pewnego czasu

glownym zalozeniem listy dyskusyjnej a pozniej forum byla pomoc innym wlascicielom Capri, w szczegolnosci takim zielonym co nic nie wiedza, a nie besztanie ich i przeganianie

wiec funkcja glownego policjanta strony powinna byc czasami bardziej dyplomatyczna niz palujaca

jak ktos z "tubylcow" zaklada nowe glupie tematy, to besztac bez zahamowan, ale nie tak ostro z nowymi (jak sie z tym powtarzam to opier.. mnie :) )

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-16 16:18:14 /


Jeśli można jakiś hint dla Mac13k: dajesz ogłoszenie (do działu ogłoszeń) treści: "Kupię Capri z Warszawy, cena do 8000 zł, stan idealny". Myślisz że zapuszczając dyskusję na forum masz większe szanse?

Powodzenia życzę,

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-16 16:29:24 /


Właśnie dlatego nie chciałbym żeby ktokolwiek był faworyzowany i nie chciałbym tego stanowiska :-)))

to tak jak z wychowaniem - ktoś będzie coś robił dopóki ... bla bla bla (wiadomo jak jest)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-16 22:08:56 /


MIKE84 każdy wie że Ty jesteś odpowiednią osobą na tym stanowisku
A ejeśli ktoś bierze sobie wszystko do siebie - to nie powienien .
Pozdr.

bukos / 2003-01-17 09:33:17 /


Ten Capri to 1.6, jest w niezlym stanie jak na moje oko, tylko powiedzcie czy 1.6 daje rade pociagnac taki woz coto wazy z tone? on jest choc troche elastyczny i ma przyspieszenie? nie chodzi mi o to zeby wciskalo od razu w fotel ale ruszac jakos trzeba...

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-18 17:30:07 /


ano ja mam 1.6 i... no nie jest to co mogło by być ,ale nie jest tez tak żle :) W fotel to nie wgniata ,ale wystarczająco żeby ruszać jako pierwszy :D (no chyba że jakiś starrsky stanie kołomnie z silnikiem 2.8i i nogą taka jak ja ;)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-19 00:11:19 /


kurcze, tak wraz z kontynuacja poszukiwan Capri coraz bardziej odchodzi odemnie chec kupienia czegos bezawaryjnego na korzysc znalezienia wozu w ktorym trzeba troche pogrzebac, szczegolnie ze dogadalem sie z rodzinka i udostepnia mi garaz z kanalem i takimi tam pierdulkami, male grzebanie w silniku to jest wykonalne dla kogos kompletnie zielonego ( posiadajacego duza nadzieje ze sie szybko nauczy.. ;P ) czy lepiej sobie odpuscic i szukac dalej jakiegos cacka na 100% sprawnego..?

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-19 17:27:17 /


Do Mac13
kup sobie najpierw cos prostrzego, ale jak masz garaz z kanalem i jakims zapleczem to czemu nie powalczyc......
ja nie mam garazu i walcze;)))

Krzypek / 2003-01-19 17:37:07 /


hmm... moj facet woli capri ode mnie...-> to mac13k...

(ps. mozecie mnie zjechac albo wywalic z waszego forum za brak łączności z tematem.. ale rzecz sie dzieje w wawie...)

ili Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-21 20:55:09 /


uuu Mac13k uważaj w naszym kraju (jak i w większości krajów tego globu) kontakty z 4-latkami są nie do końca legalne...

crapi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-21 21:15:17 /


a mi mowila ze ma 17... ;p zreszta nie wiem co ona chce od tego wozu... :D

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-21 21:57:13 /


nic nie chce(...) em no prawie...
tiak tylko zauważam pewien proces ucapriowania ;-)
a tiak w ogole to nigdy ci nie powiedziałam ile mam lat-> sie nie pytałeś...

a reszta panoff-> wasze panienki nie są zazdrosne o to cacko capri???
a może dla prawdziwego miłośnika capri nie miejca dla kobiety...
pozostają śróbki i jakies tam tłumiki... ;-)

ili Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-21 22:17:16 /


dzis sie wypuscilem Caprikiem mojego brata na miasto i oczywiscie spotkalem sie z moj Kobietą:)) siedzimy sobie u kumpla w domku , rozmawiamy a ja co chwilka przy oknie:)) nie moglem sie oderwac tak pieknie wygladala:))) pozniej jedziemy Caprikiem moja Pani cos do mnie mowi ale do moich uszu nie dociera nic poza pieknym dziekiem falki:)) i tak w kolko, Pozdro
Ps:" ona "jest strasznie wyrozumiala...

jagoolmk2 / 2003-01-21 23:08:39 /


> a może dla prawdziwego miłośnika capri nie miejca dla kobiety...

A niby czemu ? Jest miejsce dla kobiety, jest miejsce dla Capri. To się da pogodzić, tylko jakoś kobiety nie bardzo chcą się pogodzić z tym, że czasem jest coś oprócz nich.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-21 23:40:33 /


moja kobieta np. kocha caprysie i mnie męczy non stop żebym kalafiora z garażu wyprowadził i z nia gdzieś pojechał :)

starrsky / 2003-01-21 23:45:27 /


gorzej jak jej ukochanym wozem jest Honda HRV i CRV... ;P

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-21 23:49:30 /


eh honda jest śliczna no... :-)
jest kształtną bryłką z magnetyczną dawką sex'apeal'u :-)
wiem, ze capriowcy wolą spłaszczone wozy, no ale jednak...
one mają chyba mniej takiego właśnie magnetyzmu ;-)

eh jak te kobietki wytrzymują dzieląc serduszka swoich facetów z samochodami... nawet z capri (ach przepraszam-> Capri) ;-)

ili Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-21 23:57:27 /


"gdybym była czerwona i miała kułka to ze mną tez byś na dyskoteki chodził" bo tak to jest i tak to wygląda ;) A co do tych hond i innego ..... to młoda jeszcze jesteś zaledwie 4 lata... aale jak podrośniesz to pogadamy!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-22 00:04:12 /


oka spawn trzymam za słoffko ;-)

ili Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-22 00:14:58 /


czy mi sie wydaje czy troche temat zboczył z kursu? a skoro jestesmy przy tym temacie to moja panna od czasu kupienia samochodu mowi ze nic w glowie oprocz capri ze tylko jezdze i cos chce w nim przerobic. Chyba zapomniala jak przed kupnem tylko gadalem o capri. zazdrosna jest i co tu gadac. poza tym kobieta nie da mi tergo samego co capri choc na jednym i drogim mozna sobie fajnie pojezdzic :) a ja lubie jezdzic. wiec kobiety odrobina tolerancji.

Michal FAZI / 2003-01-22 10:45:42 /



ach no my uwielbiamy jak faceci nas traktuja jak samochod..
w koncu po to ma sie kobiete zeby sobie czasem na niej pojezdzic...
a samochod po to zeby sobie czesciej na (w) nim pojezdzić...
ehm... ciekawe cio by powiedziała twoja laska po przeczytaniu tego posta ;-)
eh... i jak tu nie byc zazdrosna o cos co was bardziej obchodzi od zywych (czasem nawet slicznych) istotek ludzkich ;-(

ili Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-22 18:36:37 /


a jeszcze dochodzą remonty i przeglądy ... ;)
ale nie potrzebna tu zazdrość, bo żaden mechanizm nie zastąpi kobiety i vice versa :)
Przecież to właśnie dla WAS robimy z siebie głupków by zaimponować choć przez krótką chwilę...wojny, samochody, domy, mini spódniczki (o to chyba dla nas ;))...

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-23 08:17:39 /


hehehe tak mini spodniczki dlatego wlasnie podoba mi sie Capri ta b. niska pozycja za kiero.......:)))) hehhe Pozdro

jagoolmk2 / 2003-01-23 20:57:46 /


a jeszcze lepsza jak lezysz pod capri i tylko glowe wystawisz spod niego:)

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-24 01:01:53 /


No ja widziałem jak Spawn rusza swoją MKII z 1,6 nie wiem czego tu się boisz że nie ruszy .
Stary rusza i to nieźle
Pozdro

bukos / 2003-01-24 09:21:29 /


mam juz zrobione zdjecia okazu Mk1 ktory znalazlem pod szczecinem, samochod naprawde ledwo przypomina Capri, stoi u faceta w ogrodku z otwartymi szybami od 15lat, silniejszy wiatr i sie rozsypie, nie przesadzam
powiedzialem mu ze dam za to 200zl a on twardo stoi przy 1000zl i twierdzi ze da ogloszenie i pojdzie jak woda :)
wieczorem wrzuce zdjecie

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-24 09:43:19 /


:D wiesz poprostu moj silnik jest przystosowany do takiego ruszania ,poprostu przyzwyczaił sie ;) ,a nawet czasami koła zapiszczą :D

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-24 10:12:21 /


heh ju wiem czemu was tak pociagaja te samochodziki...
możecie sobie ich nakupować stos za 200 zł :-)
hehe wiec tu panienki sa lepszejsze bo ich nie kupisz ;-)
hłi hłi...
miluskowych wolnych dzionkoff czy to w garażu z waszymi caprriowymi cudami czy na stokach z waszymy niezazdrosnymi laskami ;-)
XXXX muah!!

ili Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-24 13:02:27 /


co do tego ze nie kupi sie panienki to nie sadze kwestia ilosci budzetu dobrego bajeru i sprawa jest prosta ale taka panne to ja p... moja panna jest cholernie teraz cholernie zazdrosna o moj samochod i to bardzo. zero tolerancji

Michal FAZI / 2003-01-24 13:17:57 /


Za 200 zł to sie da kupić dwie relatywnie duże cześci :-)) np. maske czy szybe albo koła 2 a czasem 4 (z łysymi oponami) :-))

natomiast za cene nowej Hondy, można mieć 3 piękne Capri dopieszczone do ostatniego szczegółu - w stanie technicznym i każdym innym niemal idealnym
i to jest właśnie to o co chodzi :-PPP

pozatym dźwięku silnika Capri nie przebiją żadne bzyczące denerwujące odgłosy silnika nowych aut (szczególnie te R4) - silnika którego w nowym aucie prawie nie słychać :-(((

liczba nowych aut z tylnym napędem jest też bardzo mała, jeśli ktoś miał okazje porównać - to wie dlaczego tylny napęd tak naprawde rządzi ....... (oczywiście silnik z przodu - napęd tylni, także Porsche 911 czy Skoda 105 odpada :-))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-24 13:21:04 /


heh no znawca doszedł do głosu ;-)
michał fazi->
em no ja sie nie dziwie, ze twoja kobietka jest zazdrosna...
jak non stop ujeżdżasz swoje capriontko... a ona?? ;p
hmm... ale panny po prostu tak mają że są zazdrosne o wiele wiele rzeczy...
(choć prawdę mówiąc w większości to jest taka głupia gra... tzn. robimy to po to, zebyście musieli nam udawadniać, ze jest inaczej
-> hue a tio lubimy bardzo-> a mac13k tego ma nie czytać... ;-)
ale o cpari mozna byc naprawde zazdorsną... w końcu tio "całe wasze życie" ;-)

znawca mikeB4->
ale za cene ślicznych wypasionych w kazdym szczególiku capri możesz mieć jedną pełną tego magnetyzmu hondę :-)
a jeśli chodzi o ten cudowny dźwięk silnika capri tio jakoś niedawno minęło mnie takie granatowe wasze cacko na moim osiedlu... czy ja wiem, czy to taki śliczny dźwięk... jedyne co fajne to obrót, które zrobiło przy wyjeździe... fakt, ze hondy tak wymiatajacej nie widziałam... ;-( szkoda ;-(
hmm a z drugiej strony skoro jest tak mało auciątek z tynim napędem to moze to oznacza, ze lepsze są te co mają z przodu... (do jazdy... nie do wariacji... chyba, ze wasze wozy sluza do najpier cackania sie z nimi w tych waszych garazykach a potem rozwalania w wielkich popisóffkach ;-))))

ili Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-24 14:11:44 /


powiedz mi dziwczyno jak mozesz byc zazdrosna o capri skoro twoj chlop nawet go nie ma ???

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-24 14:14:02 /


bo ma jego fotki na pulpicie...
bo o nim non stop gada i jak tylko zobaczy gdzies na miescie tio juz leci do niego ;-)
ehm... no ciekawa właśnie jestem co będzie jak już sobie kupi to autko...

ili Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-24 14:16:43 /


gadac bedzie tyle samo, ale cie przynajmniej wozic bedzie hehheh.
a jak za duzo w garazu siedzi, to mozna go tam odwiedzic .mozna tez sobie kupic capri lub inne stare autko i wtedy przy twoim capri bedzie siedzial (mac13k chyba bys "pomogl" swojej dziewczynie naprawiac auto? ) ;)

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-24 14:25:49 /


he przedni jest popularnie stosowany bo jest niby tańszy :-)))

niech o fakcie wyżoszości rozwiązania napędu tylnego nad przednim świadczy chociażby, że "prawdziwe samochody" nawet dziś mają napęd tylny (odliczając odsetek wersji 4x4)

a należą do nich

BMW, Mercedes (bez A i V) ..... i jeszcze kilka przykładów jak Porsche, Aston Martin, TVR (he jeszcze troche tego zostało, ale myśle że wystarczy :-)))

także Corvette i Mustang niezmiennie od parudziesięcioleci mają napęd tylny
więc przedni nie bardzo wydaje mi sie lepszy, a w wyżej wymienionych byłby komiczny :-)))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-24 14:27:16 /


poza tym wole ze ma na pulpicie capri czy tez inne auto niz by gole baby mial.
ja tez mam auto na pulpice :P

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-24 14:29:57 /


kobieto! spójrz na to inaczej: jak będzie siedział w garażu to nie będzie miał czasu spojrzeć na inne ;), więc nawet nie da Ci powodu do zazdrości :)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-24 15:18:15 /


hehe, a tak wogle to jak wczoraj wracalem z imprezy widzialem slicznego Caprika pod moim domem!!!!! na natolinie, niepamietam ale chyba na nie warszawskiej rejestracji, ciemno bylo ale chyba byl granatowy... cudo... ;P ps; a moi starzy sie napalili sie na bete 520 z 82r (za 4 tys...) i nie chca mi porzyczyc kasy na Capri... masakra...

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-24 17:11:23 /


hmm... no co za rodzice... :-)

ili Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-24 17:38:57 /


no właśnie rodzice wogóle nieszanują mażeń :( eh tzn niechcą dawać kasy ;)

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-24 18:04:38 /


marzeń !! hehe ehhh kasa nie klaps :-)) żeby rozdawać na prawo i lewo

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-24 18:12:34 /


hm nie przepadam za gramatyką hehe

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-24 18:19:28 /


to nie gramatyka, tylko ortografia ;P

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-24 18:50:09 /


ale wstyd heh :P .... o qurcze hehe coś zemną nienajlepiej od paru dni to pewnie dlatego :P

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-24 18:56:13 /


niewazne, od kilku dni sa ferie wiec juz nie piszcie o takich skaplikowanych rzeczach... jakas ortografia, bzdury, przeniescie ten problem na po feriach, ftedy sie do niego wroci... ;P

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-24 18:58:51 /


zero, panowie co wy mowicie??? Rodzice nie chca dawac kasy na Capri??? ludzie co za smaczek bylby z posiadania Capri skoroby ono nalezalo do rodzicow a nie do Ciebie nie bylo by TWOIM autem nawet gdyby ci je dali to i tak nie docenilbys tego cacka tak jak bys sam wlasnymi raczkami lub mozgiem na nie zapracowal. oczywiscie wielu z nas jest w LO lub na studiach i nie ma pracy(tak jak ja) ale ja aut nie kupuje za kase rodzicow!!! sam kombinuje, to tu to tam cos kupie cos sprzedam i jakos sie ten bajzel kreci ale najwieksza satysfakcja jest wtedy gdy zasiadam za sterami "Mojego" Caprika i wiem ze jest moj i tylko moj:))) no ewentualnie brata (mlodszego:)) )
Pozdro
Ps: oczywiscie jakby starszy sie dozucil to bym mogl jezdzic jednorozcem duzo wczesniej i w pieknym lakierze i w ogole.... ale chyba jednak wole poczekac i miec rozlatujacego sie trupa niz blyszczka starszych...

jagoolmk2 / 2003-01-24 19:44:59 /


a przy okazi jagool co z caprysią może nidługo cię odwiedzę jak będe w kraku co ty na to no i tego malubu ss muszę też zobaczyć :)

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-24 20:15:40 /


..a wracając do pełnych magnetyzmu Hond (tnz. namagnesowanych?) :))) co komu po aucie które stoi co drugą przecznicę i to w tym samym kolorze! ..a widział ktoś dwa identyczne Capri? bo ja nie,chodzby antenami ale się różnią! poza tym Honda brzmi jak pszczółka, ino... bzzzzzzzz.

Mad Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-24 21:17:50 /


MikeB4, przedni napęd jest tańszy? To dlaczego za komuny wszystkie samochody oprócz Syrenki miały tylny napęd, a uzasadniano że tak jest taniej?

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-24 23:14:13 /


przedni niby tańszy :-))

no w produkcji nieco mniej materiału sie zużywa - ale częściej siada i generalnie części droższe ;-))

za komuny to różne dziwne rzeczy mówili :-) tak jak i teraz

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-24 23:22:24 /


prosze mi tu na Skode 105 nie najezdac, moze naped nie jest klasyczny, bo silnik z tylu, ale przynajmniej koleczka mozna krecic;))))

a co do kobiet, hmmm, ciezko im zrozumieć że auto czasem trzeba naprawic, zatankowac, ale dobra kobieta umie zadbac przynjamniej o wyglada samochodu( odkurzy, kurze posciera;))) )

Krzypek / 2003-01-24 23:58:12 /


do .:ona:. ten granatowy fajnie zawracajacy to prawdopodobnie moj a w srodku ja wiec nastepnym razem mozesz mi pomachac jak cie zauwaze to trabne :)

Michal FAZI / 2003-01-25 20:46:06 /


do Macka P. spox jak bedziesz w kraku to dawaj na priva lub koma,
Pozdro
Ps; autko sie robi, a ja sobie jezdze Caprikiem braciszka:))) tak to jest byc starszym w rodiznie:))))) (raczej miec prawko, bo on jeszcze nie ma hehehe:)) )

jagoolmk2 / 2003-01-26 00:16:10 /


Co do 1,6 napewno pociągnie, kiedyś miałem Taunusa z takim motorem,ruszyłem Puławską od wyścigów,a wtedy jeszcz milicja w poldku dopadła mnie dopiero na światłach w Piasecznie (wtedy było mniej świateł),poldek się zagotował, milicjant też,a moja pani (jechała wtedy ze mną) cieszyła się jak mużyn bateryjką.A serio kup cokolwiek,co samo jeździ,po trzech miesiącach napewno będziesz wiedział jak to się naprawia,życie Cię zmusi.Pozdrawiam

kejpi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-31 22:37:03 /


fiu fiu a ja dziś widziałam śliczne granatowe capri na moim osiedlu... ;-)

ili Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-17 22:51:39 /


o rany, chyba moge odgrzac watek, w ramach wozu do poruszania sie na codzien nabylem bmw (smieszny wozik, jego kawalek jest w moim opisie), no ale co by nie bylo Capri mnie meczy... i normalnie juz spac nie moge... sledze i sledze ogloszenia tu i wszedie gdzie tylko moga byc i nic nie ma... :/ juz sie strasznie napalilem na ta jedynka co to ja Szajba kupil, bylo pare wozow,a teraz mnie facet kolezanki dobil: gosc kupil gdzies kolo konstancina Capri za jakies szesc stow ( kolezanka potrafila powiedzec ze czarne jest " jakies takie matowe" :P ). I on postawil to cudo u dziadkow w konstancinie i olal. i nie ma mowy zeby sprzedal mimo ze go woz nie obchodzi... :/ i sie zalamalem, wiec mam prosbe, jak ktos ma jakas wiedze o jakim Capri za niewielkie pieniadze w wawie/przyleglosciach ktore mozna by bylo nabyc i wyremontowac to czy mogl by tu napisac? ja mam chyba jakiegos pecha i wszystkie te wozy znikaja mi sprzed nosa... moze jacys znajomi maja, nie wiem, wiem ze wy sie bardziej obracacie w kregach Caprikowcow niz ja... :P
PS. to w nadarzynie biale stoi ale mi sie zmienilo podejscie i nie szukam czegos za 6000 od razu do jazdy tylko duzo tanszego co by sie dotelapalo do garazu i mozna bylo go dopiescic przez 2 latka.. :P

jak cos wiecie to pomozcie, bo ja nie daje rady sam nic wynalesc, jesli prosba jest zbyt bezczelna i uznacie ja za pojscie na latwizne to z gory przepraszam...

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-10 23:00:33 /


to w nadarzynie to nadal stoii ale chyba juz nie na sprzedaz jakiej 3miechy temu kejpi mial fajnego kapcia jezdzilem ogladalem i wiem warte bylo tej kasy poza tym do tego samochodu dorzucal garaz czesci

Michal FAZI / 2003-06-10 23:33:25 /


polowanie czas zaczac.

w ramach tego wakacyjnego hasla pojechalem dzis za 1 tropem i znalazlem Capri kolo lazienek, ma wybite lampy z tylu i prostokatne z przodu... taryfiarze co stali obok powiedzieli ze wlascicielka zostawila go w zime z pol roku temu i jedyne co robi to wywala kartki zza wycieraczek (mandaty itd bo woz stoi na srodku ulicy prawie... :P ) spisalem jego numery i zostawilem kartke za wycieraczka. powiedzcie, jak mozna dotrzec do wlascicielki? po rejestracji? nie dadza mi chyba w urzedzie adresu? to jak to mozna zrobic? z gory dzieki za pomoc... :P (jak wiecie o jakim jeszcze wolnostojacym Capri to dzajcie znac... dzieki )
pozdro

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-19 16:02:04 /


moja dziewczyna chce go kupic ale nie jestes jedyna osoba ktora jest zainteresowana tym autem

Michal FAZI / 2003-06-19 22:18:14 /


hehe... :P a udalo sie jej jakos dotrzec do wlascicielki? ja zostawilem kartke po polodniu jak wracalem z centrum wieczorem nie moglem sie oprzec i podjechalem je jeszcze raz zobaczyc i juz kartki nie bylo... :P zobaczymy, to dopiero 1 okaz w tegorocznym polowaniu... :P

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-19 22:31:26 /


Jeżeli jest to to Capri:
http://www.capri.pl/images/image.php?back=../club/miedziana-gora-2001.php&dir=../club/images/miedziana-gora-2001&name=mg2001-06
to z tego co wiem jest to capri Basi... i niestety stoi ono tam już trochę czasu :-(

314TeR Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-20 12:15:54 /


to jest dokladnie ten woz, teraz prawde mowiac wyglada na ciut bardziej wyeksploatowany... :P moze jeszcze cos znajde... :P pojade na stary mokotow i zoliborz. dowiedzialem sie ze ze nie jest na sprzedaz, ale moi znajomi mowili ze byla tam kartka "na sprzedaz", wiecie jak to jest?

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-20 13:04:13 /


Poszukaj na forum, był już wątek o Capri Basia, a z tego co wiem to niektórzy mają kontakt z nią.

314TeR Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-20 19:40:10 /


a ja znalazłem dziś takie cudo :)











w wawie oczywiście


Silnik ,skrzynia - nie stwierdzono
rudy - nie stwierdzono
lusterka - nie stwierdzono
napisy - nie stwierdzono
atrapy wlotu powietrza - nie stwierdzono
tylne okienka - nie stwierdzono
... zreszta chyba widać na zdjęciach

miejsce zameszkania właściciela - stwierdzono !! (ale z braku czasu nie rozmawiało się)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-22 00:44:19 /


acha i tylna szyba jest fabrycznie przycimniona (przynajmniej tak mi sie wydaje) i chromik dookoła niej jest piękny ,ale na zdjęciach tego nie widać :(

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-22 00:45:48 /


Kurde! Ta jedynka nie może sie zmarnować! Spawn, ustal co z nią będzie. Czy właściciel będzie remontował? Czy jest na sprzedaż? Może podpowiedz mu temat: capri.pl!

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-22 00:59:13 /


phehehe... :P przed chwila wracalem z imprezy mostem siekierkowskim i gonilem czerwonego trabanta, koles doginal tak mniej wiecej 140.. :P jak hamowal szedl mu ogien z rury... :P fajnie to wygladalo!!! :D mial naklejke z automobilklub RZEMIESLNIK czy cos takiego... zna ktos ten woz..? zaciekawil mnie... :P hehehe

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-08-23 01:14:05 /


Co jest z tym Mk1? Może jest do sprzedania?! Chętnie się nim zaopiekuję.

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-08-23 01:25:18 /


może jest ,może nie jest... napisałem że jak sie dowiem wszystkiego to napisze... nie naciskajcie bo sie zamkne w sobie... :P

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-08-25 21:31:12 /


no i co spwn z tym capri ??? tylko się niezamykaj w sobie a moze sie juz zamknołeś?? :P

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-14 17:16:17 /