logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zawieszenie » AMOREK...

AMOREK...

Witam wszystkich Fordziarzy!!!!!!!!
Mam pytanko dotyczące przednich amortyzatorów.Jak wiadomo mozna je kupić w wiekrzości ze zwrotnicą i dosyć droga jest to imprezka.Slyszalem,że jest taka możliwośc kupienia samego "WKŁADU" tłumiacego bez konieczności kupowania całego kompletu.Pytanie moje jest tylko takie :PRAWDA TO CZY FALSZ???

pozdrawiam:B@rtek z Pszczyny

m.i.c.r.o.n. / 2003-01-17 18:01:21 /


Jest taka możliwość - można kupić sam wkład - jest to także droga impreza od 150-550 zł za sztuke :-(((

PS. nie ma czegoś takiego jak "cały komplet"

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-17 18:30:55 /


cos nie tak
do capri w sprzedazy sa tylko wklady i one kosztuja srednio 300zl szt
z cala kolumna robil tylko bilstein specjalne amorki do 2.8i, ktore jednak tez dalo sie rozdzielic na wklad i kolumne

ford oryginalnie sprzedawal cale kolumny lub same wklady
ale wszystkie podroby to wklady (przynajmniej nie widzialem innego)

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-17 19:36:36 /


To prawda mozna kupic sam wklad a stary wyrzucasz albo zostawiasz na pamiatke
ceny sie wachaja tak jak napsal mike jezeli bedziesz chcial to moge ci skombinowac komplet

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-17 23:15:18 /


dodam słowo
wlozylem gazowe KYB'y - komplet - i jestem naprawde szczesliwy !!!
zobaczymy jak dlugo - gwarancja 2 lata :))

Maciasek_3M / 2003-01-20 14:06:44 /


ile dałeś? bo zrobiłem na olejowych KYB'ach jakieś 40 tys. km , a było to 3 lata temu (250 zł/szt.) i jestem , że tak powiem, średnio zadowolony, a już wtedy był problem ściągnąć olejaki do Olsztyna.

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-20 15:44:34 /


U mnie czyli w "Gorzofie" wklady do amortyzatorow do MKII i MKIII to koszt okolo 220zł za sztuke. Jakby brac w wiekszych ilosciach to cena moze spasc nawet ponizej 200zł Firam Alco.

Popcio Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-20 18:32:28 /


chyba Alko?? słyszałem dosyć niepochlebne opinie a i cena to coś ok 170zl/szt.

crapi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-20 19:50:37 /


W takim razie to u nas jest drozej. A myslalem ze znalazlem cos dobrego... :(

Popcio Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-20 20:44:20 /


Jak ja byłem na tym etapie Al-ko były około 160 Gabriele 190 Monroe 375 i jeszcze znałem cene Sachsów czy czegoś ale mi z głowy wyparowała :-(((
oczywiście cena od sztuki

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-20 22:33:04 /


no dobra, ale tu mówicie chyba o olejowych, co z gazowymi? (na przód i na tył)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-21 07:05:24 /


tylko pamietajcie ze ceny to nie wszystko
co z tego ze zaoszczedzi sie 20-50-100zl na amorkach jak bedzie sie pozniej beznadziejnie jezdzilo i padna po pol roku

osobiscie jeszcze nie znalazlem dobrych amorkow w normalnej cenie, koni moge polecic kazdemu ale sa b.twarde wiec to trzeba lubic no i b.drogie

zdecydowanie wolalbym zalozyc oryginalne uzywki pochodzace z niemiec niz jakies sachsy czy monroe ze sklepu

podobnie jest z wloskimi wahaczami czy koncowkami drazkow, mozna sie licytowac gdzie i ktore sa tansze, ale co z tego pol roku i pa pa

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-21 07:26:19 /


Karol
dawałem takie ogłoszenie, jakby ktos refleksował to zapraszam
Amortyzatory Kayaba do Capri (czas oczekiwania ok 3 tyg)
przykladowe ceny MKIII (ceny zalezne od kursu walut)
ceny za szt
przod
gaz 378,-
olej 363,-
tyl
olej 208,-
gaz dwururowe 226,-
gaz jednorurowe 307,-

jezdze na gazoowkach 2 tygodnie - kasa jest nie powiem ze mala ale efekt tez
i sa to chyba jedyne amory gazowe do Capri dostepne w komplecie
---
Al-ko - wiele warsztatow potwierdzilo ze to syf, Delphi produkuje w Krosnie..., QH - brytyjskie olejaki - cena ok ale jakos nie mogle sie zdecydowac

Maciasek_3M / 2003-01-21 11:33:23 /


Maciasek, dzięki za odp., ale moje pytanie było "na zaś" ;) spłukałem się straszliwie i jeśli zdążę w tym roku (a napewno to nastąpi) to dopiero po lecie, nawet jakbym kupił to i tak by przeleżały, tyle roboty :(

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-21 12:24:05 /