logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » www.capri.pl » www.kapri.pl

www.kapri.pl

Dzisiaj podałem koledze adres naszej strony, a jako że przekaz odbył się werbalnie, to i kolega wpisał www.kapri.pl, przez k, no i alarmuje mnie, że strona nie działa. Sprawdziłem czym prędzej, no i faktycznie - jest takie coś, strony tam co prawda nie ma, ale domena jest zarejestrowana, całkiem niedawno, przez zupełnie tajemniczy podmiot:

Domena: kapri.pl
Dysponent domeny: PPUH DREWPOL
Adres: UL.SALAMONY 3 98-277 BRĄSZEWICE
Data rejestracji: 2002-12-10

Taka ciekawostka wieczorową porą ...

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-20 00:53:31 /


no i znowu :) zasmiecanie forum jak chcesz to zaloz wlasna strone z glupotami i tam sobie pisz, a tu MK sie meczy a Ty pierdoly wypisujesz ;)
pozdro wieczorowa pora ;)
btw.
nie wywalisz mnie ze strony co nie?
;)
btw.
brunet wieczorowa pora :) (to ja )

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-20 01:01:47 /


Kapri przez K -bardzo orginalnie:) szkoda ze juz jest taka strona bo moglibysmy nasza zmienic dla niepoznaki:)

Hoover 3M / 2003-01-20 01:02:34 /


pewnie Chodzi o jakieś - Niedobitki KARPI świątecznych.

Albi_Poznan / 2003-01-20 01:24:49 /


czyżby konkurencja ?? ostatnio widziałem tu ogłoszenie "kupie kapri" ....... ciekawe jak ten inteligent trafił na tą strone ;-)))))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-20 01:36:06 /


pan ktory mi robi fotele jak sobie moj numer zapisywal nawet sobie literowal na glos K-A-P-R-I :-)))) mielismy ze starskim ubaw :-))

Jabol / 2003-01-20 08:49:32 /


kiedys w warsztacie koles przy mnie napisal FORT SKORPIO :), to drugie to jeszcze moge zrozumiec, ale zeby fort...i to w warsztacie...

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-20 09:21:01 /


a ja swego czasu dostałem bilet parkingowy na Folkswagen Golff :))

Simon Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-20 10:27:46 /


Kiedyś w warsztacie facet zapisał Peżot więc czemu nie kapri, swoją drogą ile razy szukając części w przeróżnych sklepach prawie zawsze (w jednym tylko nie bo koleś miał capri) szukając w katalogach najpierw otwierano na literze k :)

crapi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-20 10:43:46 /


camaro jestes malo domyslny ;-)..... koles mial na mysli fort - taki obronny :-)

Jabol / 2003-01-20 10:55:42 /


Zaprawdę powiadam wam, K zamiast C to drobnostka którą nie należy się przejmować. Doskonałym środkiem uodparniającym jest czytanie postów na Interii np.:

Jak sie hwalisz przelewem to hociasz podaj ile obciongasz to se podyskutujem po fahu. Ale jak symulujesz to i tak cie sprawdze żeś dupek

Powyższy post został umieszczony w temacie dotyczącym najnowszego prototypu firmy Toyota. Czy trzeba więcej ?

Farmaceuta Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-20 11:46:52 /


miałem fajny przypadek w mojej małej mieścince.
Szukałem części do silnika 1,5 V4 i "wtargnąłem" do odpowiedniego sklepu.Wiedząc że do kolesia szybciej dotrze że owy silnik był w Capri a nie tylko w przednionapędowym Taunusie pytam go:

-Czy są pierścienie do 1,5 V4 do Capri?? - ja
-...... - on
-no do Capri MKI - znowu ja :-)
-A jakie to auto bo nie bardzo pamiętam....

Uśmiałem się jak nigdy :-)

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-20 12:16:09 /


hehe ja ostanio na oficjalnej stronie Toyoty w którejś liście wyposażenia czytam

(hehe oczywiście lista standardowego wyposażenia)

podaruje wam wiele z tego bo są śmieszni żeby wymieniać oczywiste dla auta rzeczy ... no ale

ma:

-lakierowane klamki
-ogrzewanie tylnej szyby :-)
-lampy p/mgielne
...
-spotowe zderzaki ze spoilerami
-sportowa tapicerka ??? nie doszedłem do tego co to jest :-))

-sportowe fotele itd.
-sportowa grill :-))
-tylne lampy przeciwmgielne w zderzaku


MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-20 12:43:38 /


Pozatym w ogłoszeniach notorycznie spotyka sie

ESKORT
czasem ESKORD
FOKUS
Ford K
TRANZIT

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-20 12:52:08 /


GIEŁDA SAMOCHODOWA _ POZNAŃ- szukam opon większych 205/60\13 pytaja mi sie a to do czego
Do Capri - na to odpowiedz a co to za samochód przecież takich opon nie ma.Szukałem wiatraka do 3.0V6 silnika
pytam się czy są -do Capri
odpowiedz a co to takiego

Albi_Poznan / 2003-01-20 13:22:10 /


Jak jezdzilem Renault 5 to w warsztatach i na parkinagach pisali "Reno" - to dopiero byl czad!!!

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-21 11:26:09 /


E tam... cienkie przypadki. Mi raz gość na stacji Preem'a pod Gnieznem napisał na fakturce adres firmy: Toróń, Broniewskego ;) Ja też nie jestem orłem z ortografii, ale to już przesada...
BTW nie rozumiem też wypowiedzi cOke. Przecież tego posta zamieścił właśnie Michał (MK)...

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-21 11:41:13 /


:/

starrsky / 2003-01-21 11:44:41 /


Coke to tak pewnie na fali ostatniej krytyki zakładaczy nowych tematów. No ale obładował uśmieszkami, więc nie wczuwałbym się.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-21 11:44:41 /


hehehhehe wypowiedz coke`a, jak slusznie zauwazyl maciasek obladowana jest usmieszkami, ktore to wskazuja na zartobliwa forme wypowiedzi. czy juz wszyscy rozumieja ???

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-21 11:54:55 /


no i mi sie porabalo jak mk zauwazyl ,sorki

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-21 11:57:48 /


a i jeszcze tylko jedno zdanie: osoba regularnie korzystajca z tej strony od ponad roku, ktora nie wiedzialaby ze mk to michal konieczny musialaby byc kompletnym idiota.

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-21 12:03:17 /


No fakt...uśmieszków nie zważyłem (od ważenia) ;0
A co do dyskusji na temat zaśmiecania forum to nie brałem niestety udziału, bo rzadko ostatnio zaglądam do tego działu i pewno stąd wynika moje niezrozumienie wypowiedzi.
Zwracam honor.

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-21 12:04:19 /


Parkingowy - dyplomata
Zdarzyło mi się zostawić samochód w strefie płatnego parkowania bez stosownego bileciku. Przychodzę, a tam pozdrowienia od parkingowego Jeżeli w ciągu iluś tam dni ..............itd.
W miejscu marka/model ........ FORD .......i już Nie mam na samochodzie żadnego emblematu, że jest to Capri , zdradziła mnie przednia atrapa. Jednak nie mam nikomu za złe jeśli nie wie jaki to Ford lub myli go z Mantą. Tak naprawdę wkurza mnie jak w rozmowie z kimś pada rocznik 76 a delikwent na to „stary ,ale najważniejsze że jeździ „ albo „od czegoś trzeba zacząć” no i najlepsze „byle jaki wóz byle d... wiózł” . Po takich słowach jestem zdruzgotany .
Pozdrawiam

Kaper / 2003-01-22 09:10:13 /


albo a jakim samochodem chiałbys jezdzic... :(

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-22 15:24:49 /


Ja mam "Auto motor und sport" z roku 1983 a w nim opis Poloneza. W podsumowaniu opisują wyposażenie podstawowe auta: 1.hamulce 2.6 rok gwarancji na rdze 3.spalanie 9,10,11 l/100 km. litrów poza miastem + 1/2 l.oleju na 1000 km. P.S. Mieli poczucie humoru Ci z TUVu.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-22 17:00:21 /


Hmm...to faktycznie ciekawostka z tym poldem. Mój ostatni palił 6,5 na trasie przy prędkości w okolicach 120/h...żeby nie te stawki za OC to bym go sobie zostawił ;(

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-24 08:06:51 /


Tak to wszystko prawda, ale zapomnieliście o jednym, jakże kultowym modelu forda. Ten model nazywa się GRENADA

banol / 2003-01-25 02:06:27 /


nie nie

pamiętam jak dziś : Giełda Samochodowa \ Mysłowice

idzie gościu koło 60-tki i czyta na tylnej klapie

FoOOOOOoooooooRD G-R-A-N-D-A :-))))))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-25 02:11:55 /


no a coke na gryzlinach mial FRD :)
ale najlepsze bylo jak gralismy w podstawowie w kraj-miasto i ktos sie upieral ze samochod na s to "szewrolet" :)

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-25 02:35:03 /


ostatnio na Statoil biore fa-vat i gosc mi naisal PUCH (przedsiebiorstwo uslugowo (C)handlowe )
adres: ul Marii Kiri Sklodowskiej ;))))
a jak chodze po gieldach sam to ludzie czesto maja takie jakies nowe silniki: "Dizla"

Krzypek / 2003-01-25 08:38:31 /


a jedni z tych co oszczędzają całe życie na nowe auto TO MAJĄ TERAZ PEŁGOTA (fonetycznie: pełgota) i teraz przychodząc "w gości" mówią: my tylko na chwilkę, pegotem przyjechaliśmy" , albo: "Józek, weź peugota szybko do garażu zawieź bo pada !"

ADRIANna44 Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-26 14:37:52 /


Z czego się Panowie śmiejemy? Z braków w edukacji. Na stacjach, w sklepach, parkingach pracują ludzie, co nukę języka zakończyli w wieku kilkunastu lat. Takie były czasy. Zdrugiej strony, ku mojemu zgorszeniu (albo wk..wieniu), panuje obecnie absolutna ignorancja językowa. Winę ponosi medium dominujące
czyli tele-fizja.
"Po..bało" im się przed kamerami i żeby dotrzeć do posranych g..niarzy z gimnazjów, większość programów kierownych do młodych, jest, "k..wa", na żałosnym poziomie. W Was, w Nas Panowie nadzieja. My, starsi uczymy młodszych kultury: na trasie, na stronie, wobec oldmobili i wobec JĘZYKA.

A bywa też tak....

Pan z Biura Rzeczoznawców Techniki Motoryzacyjnej i Ruchu Drogowego PZM, niestety inżynier, w Dokuemntacji do Oceny Technicznej mojego Consula zapisał: "Według katalogu Pojazdów Samochodowych wydanego przez COID w 1991r samochody
FORD GRENADA K/5 GHIA,
oraz GL wyprodukowne ...... wyłącznie w Niemczech z silnikiem o pojemności 2294cm3." Zdanie powyższe jest bez orzeczenia, bez przecinków i z omyłką w nazwie modelu. Gdyby to była matura, to za same błędy Pan inż. miałby trójeczkę, a co resztą owego tekstu? Pała murowana. Pozdro.

Marcin Skorek / 2003-02-02 17:53:45 /


Całkiem związane - jest www.kapri.pl

a ja ostatnio siedze na wykładzie przez sale leci lista :-))) czytam a tam w drugiej grupie z mojego roku wpisane jak byk :

MICHAŁ SKONIECZNY ;-))))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-02 12:46:30 /