logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Trzymajcie kciuki...

Trzymajcie kciuki...

W najbliższy poniedziałek, czyli za 4 dni zaczynam remont blacharki w moim niedawno nabytym FC Mk1. Żywicę, matę szklanš, szpachlówkę i inne drobiazgi już zakupiłem. W planie jest jeszcze lakier - stalowa perła. Planowany efekt końcowy możecie zobaczyć w folderze Ford Capri Mk1 - Niemcy (w tym, co ma 28 stron). Cały remont (razem z lakierowaniem) chcę wykonać własnoręcznie, chociaż nigdy nie miałem z tym doczynienia ( kiedyœ musi być ten pierwsy raz :-))) ). Dlatago proszę o trzymanie kciuków. Pozdrawiam i do zobaczenia na najbliższym zlocie w Kazimierzu.

Bartek_mk1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-04-04 17:33:08 /


trzymam kciuki bo ja sie mechanike wziąłem sam i mi to średnio na jeża wychodzi...pozdrawiam

starrsky / 2002-04-04 19:52:24 /


Miałem zrobić tak samo( własnoręczna blacharka) ale wszyscy mi odradzili i powiedzieli że to będzie stracony czas i wyrzucone pieniądze.
Właśnie dlatego Cię podziwiam i życzę powodzenia:)

Pudel / 2002-04-04 20:20:00 /


mocno trzymam kciuki bo patrzac na swojego FC II to bedzie ci jeszcze potrzebny slowniczek "laciny" i duuuuzo cierpliwosci :)))))

Pozdziwiam

Ps: Ciekawe jak Ci pojdzie jak mozesz to informoj na bierzaco:)))

jagoolmk2 / 2002-04-04 21:33:07 /


Żaden problem - będę informował na bieżšco.

Bartek_mk1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-04-04 22:00:13 /


podstawa to cierpliwość,cierpliwość i cierpliwość,przemyśl 10 razy każdą decyzje i jak już nie chce ci się robić to zostaw dokończysz następnego dnia

powodzenia
jarekkus@wp.pl

nieustraszony / 2008-07-13 19:06:55 /