logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Nowyz Wrocławia

Nowyz Wrocławia

Witam zarejestrowałem sie kilka dni temu i chciałem sie przywitac.

jestem z Wrocławia mam 20 lat , w posiadaniu moim znajduje Granada kombi 2.0 r4, mam jedak bardzo szczere i naprawde duże chęci zamiany na granade Kombi ghia 2,8 jest nawet taka do sprzedania na capri.pl ale niestety w zasiegu dopiero po wakacjach.

W każdym razie witam wszystkich i mam nadzieje ze pomoc w razie jakichkolwiek problemów pomoc zostanie przez państwa udzielona. Na punkcie starych amerykańskich samochodów od lat 15 lat mam chyba swira. A Granada kombi to idealne połączenie możliwosci finansowych, zdrowego rozsądku, wygody i realizacji marzeń. Także mam nadzieje ze ta z ogłoszeń 2,8 ghia nie zniknie do września i bedę mógł ją zakupić.

Pozdrawiam Serdecznie

J--f--K

Simon_says (wFe) / 2006-06-01 10:37:23 /


No witam
chodzi Ci o tą brązową z niebieskim wnętrzem? mysle, ze do września powinna się ostać, bo widuję ją już chyba od roku na allegro i tu, w sumie nie wiem czemu nie chce zejśc, wygląda obiecująco...

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-01 11:45:22 /


tak właśnie o tą, i właśnei to ze tyle stoi już to mnie podnosi na duchu hmmm no to czekam przy nadzieji do września

Pzdr

Simon_says (wFe) / 2006-06-01 11:59:31 /


Witaj jfk. Może na początek niedziela 15 na powstańców śląskich?
http://www.capri.pl/forum/78578&t=20060531232458#new
na końcu wątku masz szczegółowe informacje.
Do zobaczenia!

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-01 12:03:15 /


Wreszcie troszkę czasu na spędzenie w forum.. Witam witam! Telefon jest w opisie, jakby co to dzwonić, pomogę jak umiem. Jak nie umiem, to chociaż pokibicuję :) Do zobaczenia!
Młody, trza by jakiś rzeczywiście zlocik Fordów zrobić, jak się skończy ten czały nasz młyn,co?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-09 14:04:53 /