logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » prz.napędu » 1,6 na 2,0 V6 - a co ze skrzynią ?

1,6 na 2,0 V6 - a co ze skrzynią ?

Witam .
Chciałem zamienić rzędowe 1,6 na 2,0 V6 . Czy będę musiał zmienić również skrzynię , czy mogę zostawić tę , która jest w tej chwili przy 1,6 ?
Liczę na odpowiedź , pozdrowienia , Baca .

baca / 2003-01-24 12:22:31 /


Nie nie możesz, skrzynia od V6 ma inny kształt kielicha (zobacz choćby u góry silnika rozstaw śrub mocujących skrzynie)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-24 12:40:44 /


nie tylko kielicha
po pierwsze sa rozne typy skrzyn do tych silnikow
a nawet jesli jest ten sam typ to inny jest kielich i dlugosc walka sprzeglowego, o ile kielich mozna podmienic to walek juz trudniej, no i nie ma go skad wziac, od biedy mozna jezdzic na krotszym walku, jest to niby przetestowane ale ja bym tego nie robil

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-24 12:49:52 /


jest inna skrzynia, inne sprzęgło, inny układ wydechowy i chyba wał napędowy...

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-24 13:03:56 /


a co to jest V6? a co to jest przeglądarka? a co to jest silnik? a to nie było już mówione 1000 razy na forum na ten temat?
Wybacz ale jeśli ktoś nie ma wystarczajaco ochoty na przejrzenie zawartości naszych stron, to kiepsko wróżę takim ambicjom .....

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-24 13:50:11 /


:)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-24 14:36:16 /


Witam.
Dzięki za odpowiedzi . Już po napisaniu tego durnego zapytania , wróciłem do domu i przyjrzałem się obu autom z tymi silnikami i zauważyłem dokładnie to o czym piszecie .
Tobie natomiast Drogi Karolku dziękuje szczególnie za wyczerpującą odpowiedź ! Ze swoimi wróżbiarskimi zdolnościami powinieneś założyć działalność gospodarczą i zająć się , oprócz wróżenia "z forum" także wróżeniem z fusów , szklanej kuli , zużytego oleju , a może i starego układu wydechowego .
Chodzi mi po prostu o to , że jak pewnie nietrudno zauważyć jestem tutaj od niedawna i niekoniecznie mam czas na wielogodzinne przgladanie poprzednich postów . A posługiwanie się przeglądarką , w ogóle przekracza możliwości mojej percepcji .

Łączę gorące pozdrowienia , Baca .

baca / 2003-01-30 12:13:47 /


W celu szybkiego znalezienia poszukiwanej informacji wystarczy użyć wyszukiwarki jaką na stronie umieścił Michał Konieczny.
Karol słusznie zwrócił uwagę że forum powinno rozbudowywać się raczej wzdłuż niż wszerz.
Pozdrawiam

SzymoN / 2003-01-30 12:26:20 /