logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zawieszenie » Jak to zrobić-poduszki belki w Granadzie

Jak to zrobić-poduszki belki w Granadzie

Czy ktoś wie jak wmontować poduszki tylnej belki od Granady.Popełniłem głupstwo wyciągając je,teraz mam kłopot z montażem.Jeśli jakaś osoba to robiła to PROSZĘ O POMOC!!!Poległem dzisiaj,niestety, przy próbach montażu,na kilka sposobów.Teoretykom dziękuję.Szukam rady praktyka który wie,bo robił.Ale sie załatwiłem....

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-09 19:41:07 /


Mysle ze wbić nie da rady. Probowales posmarować i wcisnąć dokrecajac srubą?

Mysza liil (EM) / 2006-06-10 01:04:02 /


Ten stożek jest dośc duży i kołnierz przeszkadza.Nawet na prasie próbowałem ale częśc przechodzi,jak się ustawi na skos,a część sie podwija i blokuje.Jakby mocniej docisnąć to cholera się rozerwie.

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-10 15:48:58 /


ufff...udało sie :)Nie taki diabeł straszny...

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-13 19:35:15 /


To fajnie, ale pochwal się jakim sposobem - może się jeszcze komuś przyda.

mtango / 2006-06-13 20:57:51 /


Wcisnąłem je na dużej prasie śrubowej.Jak pierwszy raz próbowałem to myślałem że nie przejdzie i zrezygnowałem,ale nie miałem wyjscia więc doszło do następnej próby,Tym razem miałem poduche która mogła iść na straty więc odważyłem sie mocniej ją potraktować.Trzeba otwór i kołnierz poduszki posmarować czymś na poślizg.Należy ją wciskać na skos,aby część kołnierza od razu przecisnęła sie przez przewężenie.Poprzez drewnianą listewkę(bukową)dobijałem młotkiem do wewnątrz otworu resztę kołnierza a zarazem przesuwałem cała poduszkę przez co zwiększając nacisk powoli zaczynała ona przechodzic.I tak do szczęśliwego finału.

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-14 07:51:41 /