logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » prz.napędu » przeniesienie napędu

przeniesienie napędu

witam mam pytanko wpadłem na pomysła takiego, czy dasię adaptowac tylny most z siery dżija2,3 na automacie+ skrzynia 5 n9 ,do capri mk3,dotego 2,9v6 tylko niewiem czy warto sięzabierac zato, może jakies rady zapodacie czy wogóle tylny most z siery podejdzie do capcia bo muj w capciu to raczej długo z 2,9 nie pobiega.pozdrox

grek Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-14 21:07:49 /


sierra nie ma mostu, tylko zawieszenie niezależne

DeMaDeS / 2006-06-14 21:09:54 /


kurcze zabawie sie w Segal ale jak ktos pisze "muj" to juz mnie powala
bo to wzrokowo nie pasi , a wystarczy pomyslec i odmienic sobie:
muj
muja
muje

hehehe pieknie :) mi wyszla odmiana :D
czy cos tu nie pasi ?? ;P

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-14 23:04:34 /


A mnie powala jak słyszę "dżija". A już jak ktoś tak pisze, to nie mam siły wstać.

Za pomocą kątówki, migomata i palnika da się wstawić do Capri tylną belkę Sierry wraz z kompletnym zawieszeniem, dyfrem i hamulcami. Pytanie, po co?

Jan Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-15 00:59:06 /


Widzialem na zdjeciach takie. Bylo zrobione to w Moskwie. Do Taunusa mk2 byl przyspawany kawalek podlogi z sierki. I teraz ten tauniak ma calkiem tylne zawieszenie ze sierrki razem z mostem.

SlavaK Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-15 08:39:11 /


ja wczoraj widziałem w autobusie na ścianie napis sporządzony markerem :


DÓPA

Smiałem się na cały empek :P

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-15 09:13:20 /


Grek, zdecydowanie wrzuc ten most od sierry (jak juz go znajdziesz) a potem dokladnie to opisz.

Kriss_MustangII / 2006-06-16 08:45:21 /


witam widzę że macie ful zabawę, a tylni most jest,jeszcze w sierze, i ztego co wiem to nawet da się adoptowac ze skorpio , a błędy ortograficzne no cóż zdaża się, ale wielu pisze z błędami i ja nato leje czy będzie mój lub muj itak wiadomo oco biega pozdrox.

grek Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-16 21:02:30 /


my tylko chcemy delikatnie uświadomić kolegę że sierra czy scorpio nieposiadają czegos takiego jak most :) ów pojazdy mają aktywne zawieszenie z tyłu, przełożyć do capri się da.. razem ze sporym kawałkiem podłogi co technicznie jest dosć skomplikowane a co za tym idzie kosztowne :))

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-16 22:23:51 /


I kórdem nie rombić benduw idioci!!!! Bo jeszcze trochę to wszyscy domyślnie bedą dostawali przy urodzeniu wpis w karcie, że od urodzenia jest dyslektykiem. A Ci nieliczni co nie są będą potem drogo płacić, żeby ten wpis usunięto. .... Słownik do ręki i dziobać. Rozumiem, że mozna się pomylić albo nie wiedzieć ...ale jak się olewa....... to ja też chyba zacznę takich olewać i mówić, żeby gość jeszcze raz napisał bo go mam w dupie. Nie umiesz po POLSKU to ku.... pisz po angielsku.

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-16 22:34:27 /


Trójkąt chyba przesadziłeś z tym aktywnym zawieszeniem w scorpio/sierrra :-) Chyba chodziło Ci o niezależne?

Sachar Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-16 22:47:47 /


hehe faktycznie :)) to wszystko przez całodzienne przebywanie w garażu w oparach szpachli, rozpuszczlnika nitro i innych róznie dających do myślenia specyfików.
oczywiście chodziło o niezależne a nie aktywne :))

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-16 22:54:25 /


ok. pozdrox

grek Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-16 22:56:26 /


grek ja sam pisze z błędami.. ale staram się wrzucić text do worda i poprawić ortografie, bo o ile pisząc nie zawsze zauważe błąd to czytając już na pewno, a czyta się kiepsko z błędami :)

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-16 23:12:28 /


Tu sie podłącze. Kto wie CO TO ZA MOST. Miałem go dawno temu w pierwszym moim Caprim przez pierwsze godziny od zakupu. Przełożenie to 3,89. MkI 1500/1600 MkIII 1300 to chyba nie jest bo coś dziwnie szeroki był.

DZIOBEK Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-26 00:03:49 /


to jest most od taunusa z dospawanymi uchwytami capri. jakaś rzeźba garażowa.

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-26 00:24:33 /


hehe
to do patetow by sie nadalo dodac :D

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-27 23:04:21 /