logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » instalacja gazowa » Gaz a temperatura płynu chłodniczego...

Gaz a temperatura płynu chłodniczego...

Po założeniu gazu zobaczyłem , żę w trakcie jazdy autko dłużej mi się nagrzewa i posiada niższą temperaturę na wskaźniku.Normalnie było ok połowy a teraz jest powyżej 1/2 a poniżej 1/2.Dłużej też chodzi na ssaniu.Czy u was też występuje taki objaw??

BABALOO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-01-31 18:39:26 /


U MNIE NA GAZIE TO WOGOLE COS MU ODPIER.... I POWOLI MNIE DENERWUJE NARAZIE GO DOCIERAM ALE MUSZE POJECHAC DO GAZOWNIKA I NIECH GO USTAWIA. CO DO GRZANIA TO TAK PONIEWAZ JEST WIECEJ PŁYNU CHŁODNICZEGO WIECEJ ROR WIEC SZYBCIEJ STYGNIE NO I REDUKTOR. TAK MI SIE WYDAJE.

Michal FAZI / 2003-01-31 19:24:17 /


Gaz w trakcie zmiany stanu z cieklego na lotny wytwarza bardzo ujemna temp

(wie o tym kazdy komu zabraklo plynu i mu parownik zamarzl osobiscie mi mokra szmata ktoora chcialem go rozmrozic tak przymarzla ze sie polamala, podarla a reka na moment sie przykleila)

Mysle ze przyczyna obnizenia temp jest wlasnie to zjawisko. Nagrzany plyn chlodniczy przelatujac przez parownik zapobiega zamarznieciu ale generalnie jezdzac rooznymi autami na gaz nigdy tego nie odczulem zeby temp wiec moze byc to zwiazane z iloscia wyzwalanego gazu badz regulacja gaz/powietrze . Moze byc tez walniety termostat i otwiera duzy obieg.
Czy na benie wszystko jest oki ?

Q_Back / 2003-01-31 19:56:37 /


U mnie tez wskaznik pokazuje tem powyżej 1/2 ,ale na gazie szybciej wskazówka się podnosi niż na benzynie ?? Jaki wniosek ?? Gaz fajna sprawa ale tylko wtedy gdy wszystko działa jak należy....

Guti_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-01 09:31:02 /


mi tez zamarzl, i to napewno ma jakis wplyw na temp, radze wymienic terostat, naprawde duzo daje
2) moze czas pomyslec o klimatyzacji napedzanej za pomoca gazu, ktory sie rozpreza?,

Krzypek / 2003-02-01 13:24:01 /


TAKA klima w capri w lato to kozacka sprawa.

Michal FAZI / 2003-02-01 13:32:35 /