logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » problem z uszczelką szyberdachu

problem z uszczelką szyberdachu

czesc ... tak jak w tytule mam problemik z uszczelką szybra

moje Capri mialo winyl, jednak byl mocno zdewastowany i podczas blacharki zostal ściągnięty, a capri pomalowane. No i probelem polega na tym, że winyl byl pewnego rodzaju "dystansem" bo nawinięty byl na dach i na szyber i na to przychodzila uszczelka .... teraz po zamontowanu uszczelki na szyberdach i po zasunięciu uszczelka okazuje się być ona za wąska - po prostu mam szczelinę ok 2 mm na okolo szybru i nie za bardzo wiem co z tym zrobic . Rozwiązaniem bylo by zalożenie szerszej uszczelki ale nie moge nigdzie takiej zdobyć i tutaj pytanie czy ktoś przerabiał ten problem z pozytywnym skutkiem :) ??


i jeszcze z ciekawości jak bylo to rozwiązywane w capri z szybrem bez winylu ? - byly inne uszczelki dawane (wydaje mi się najbardziej prawdopodobne), czy moze inne rozmiarowo szybry (mniej prawdopodobne) ... bo jednak winyl nakladany na dach + szyber robi te jakies 2 mm róznicy w porównaniu z opcją tylko lakier bez winylu


wszytkie pomysły mile widziane , bo ja jak narazie chodzę kolo tego i chodzę .. piwa ubywa a postępów żadnych


pozdrawiam

Mirek K. / 2006-06-29 20:56:18 /


sylikonem objedź :P

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-30 09:51:56 /


na dachy najlepsza papa ;) A tak na powaznie to musisz zalatwic chyba uszczelke od dachu bez winylu.

Mysza liil (EM) / 2006-06-30 10:09:57 /


uszczelki byly inne dla normalnego i winylowego dachu

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-30 11:36:16 /


Bartek a masz moze taką uszczelkę ? ,i zbierające wodę też był łyknął

Rozjechany - ja wiem, że na Twoją pomoc mogą zawsze liczyć ;)

Mirek K. / 2006-06-30 17:07:21 /


nie mam, chyba taka sama byla w Grandzi - tylko dluzsza

zbierajacych aktualnie tez nie mam - za 2-3 tygodnie

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-06-30 21:53:58 /


Czym zakonserwować zamszową uszczelkę szyberdachu?
Wazelina za bardzo się klei i daje za duży opór i szyber ciężko się otwiera.

Silikon w spray'u?? Czy może jakiś specyfik do pielęgnacji obuwia zamszowego?
Czym konserwujecie?

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-07 22:34:03 /


Olej rycynowy.

granadabus / 2010-01-07 23:36:33 /


albo tran, bo zdrowy ;]

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-08 00:51:26 /