logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Zauroczony jezdem!

Zauroczony jezdem!

Chciałbym wyrazić swoja aprobate dla tej strony i wszystkich, którzy jej używają! Naprawde jest to coś co w dzisiejszej dresiarskiej społeczności zdaża się coraz rzadziej. Wprawdzie na razie nijako sepie na wiedzy innych, bo sam jeszcze nie wiem za dużo, ale mam nadzieje ze to sie zmieni i bede mógł tu uwdzie dorzucić swoje pare groszy. Dostałem kompetente odpowiedzi na wszystkie postawione pytania, na jedno nawet z odrecznym rysuneczkiem! Strona zawiera wszystko co potrzebne i zadnych udziwnień wymionionych w FAQ-u. Pozatym poziom ludzi na tym forum, w porównaniu z wieloma innymi [nie bede pisał jakimi bo zrobi sie taki wątek jak o tuningu i burakch ;) ] jest wręcz wspaniały i mam nadzieje ze go nie zaniżam :) Tak więc gratulacje dla webmajstera za pomysł i wszystkich ludzi którzy tak jak ja nie spią po nocach!!

PZDR

Bartek GD / 2003-02-01 22:07:43 /


ta
to samo mam ostatnio na mysli prawde mowiac to dzieki tej stronie kupilem sobie capri i dzieki tej stronie wiem co to jest capri.

fajna jest wielki uklon do autora tej strony

Michal FAZI / 2003-02-02 10:30:15 /


Pierwsze Capri miałem jak jeszcze nie było w Polsce internetu (albo ja o tym nie wiedziałem),ale obecne mam dzięki tej stronie.
Pozdrawiam

kejpi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-02 17:12:48 /


kejpi a kiedy to bylo i jaka wersje miales ? moze masz jakies swoje foto ktore by było tutaj mile widziane

Michal FAZI / 2003-02-02 17:18:39 /


calkowicie sie zgadzam. ja rowniez dzieki niej kupilem swoje ( co czasem przeklinam ) i zakochalem sie w nim bez pamieci. chcialem wyremontowac swojego starego passata, ale w wyniku spontanicznej akcji dwa dni po tym jak mi sie passat rozkraczyl nabylem forda. ( narazie go nie pokaze bo sie wstudze, ale na wiosne po drobnym liftingu napewno.

camillo / 2003-02-04 17:10:17 /


A ja kupiłem bo widziałem Capri na drodze kiedyś tam i zapragnąłem...mieć!!!Mineło kilka lat i jest!O stronie dowiedziałem sie na pare dni przed kupnem,ale trzeba przyznać jest zajebista,odwiedzam ją b.często.

Trophy Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-04 22:07:30 /