logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » w jakich olkolicznosciach widzieliscie fc?

w jakich olkolicznosciach widzieliscie fc?

jest jeden teledys na ktorym kobieta (jakis smok) molestuje goscia teledysk jest fajny muza tez.
kiedys byla reklama w polskiej telewizji chyba zolte capri gralo role w reklamie chyba telefonow komorkowuch

Michal FAZI / 2003-02-02 14:54:45 /


primal scream - miss lucifer,
reklama plusa, opisywana na tydzien przed emisja :) btw. mial byc jakis obszernijeszy artykuł na temat ww. reklamy
ponadto mozna zobaczyc czerwone mk1 w jakims 'disko/costam/niepodobamisie' jak panienka stoi obok i łapie stopa (capri chyba ma otwarta maske)
w czołowce amatorkich filmow videło 'world amazing... ' jest przez chwile migawak jak capri zalicza dzwona podejzewam ze mk1 czerwone bo mam kilka krotkich fimow z nim :)
poszukaj w watkach z filmami, zobaczysz np. dlaczego warto zobaczyc hydrozagadke... itp.

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-02 15:01:34 /


a co do odpowiedz na pytanie w jakich okolicznosciach, to ja np. widuje je najczesceij jak wsiadam/jade/wysiadam :)) no i na okolicznosci spotkan ze znajomymi :))) pozdro!!!

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-02 15:02:49 /


:)

tak ta piosenka zaj..a

nie widzalem tego filmu hydro zagadka o czy to jest polski? i czy warto obejrzec?

Michal FAZI / 2003-02-02 15:08:21 /


http://www.capri.pl/services/forum-thread.php?id=3ce2b49a75e2e
http://www.capri.pl/services/forum-thread.php?id=3d2961d4bc171
http://www.capri.pl/services/forum-thread.php?id=3dca216403b6d

wynik wpisania w wysukiwarke:
"filmy"
"hydrozagadka"
btw.
powienienies wiedziec co to hydrozagadka...

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-02 15:20:53 /


Coke -

a może można gdzieś dowiedzieć sie jakie numery nadwozia miało Capri z hydrozagadki, jaki silnik ?????????

Bardzo mnie to ciekawi - może ono jeszcze żyje ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-02 15:25:38 /


może trochę nie na (ten) temat...Bardzo prosiłbym o linki, czy coś podobnego gdzie można znaleźć (może wyda się to głupie) dźwięk (mp3 lub inne) różnych silniczków. Napewno ktoś nagrywał, albo po prostu ma u siebie coś podobnego. Czasmi wolę się podelektować takim dźwiękiem niż "muzyką" z radia, a poza tym zawsze się można czegoś nauczyć, a że nie mam jeszcze swojej caprychy...

pawelhead / 2003-02-02 16:00:12 /


w jednym z odcinkow eposu "KARINO" pan familiada zasuwa srebrna jedynka

fingon / 2003-02-03 17:26:17 /


aha! widzialem wypasiona angielska reklame gdzie koles jedzie caprycha z "L"-ka na dachu.

fingon / 2003-02-03 17:30:52 /


Wczoraj wieczorem (5.02.2003) pod Proximą. Nie wiem czyje to było, ale było zajeb...
ps. mam nadzieję, że MISFITS się podobali!

pawelhead / 2003-02-06 09:03:18 /


ja wczoraj gdzies tam paRKOWAŁEM ale nie jestem pewien czy moj widziałes ja mam fioletowo-niebieskiego na rs

Michal FAZI / 2003-02-06 10:59:29 /


To raczej był ten, bo więcej Caprików tam nie widziałem. Na "grilu" masz napis FORD (gril chyba nie oryginalny?). No i kolor: fioletowo-niebieski (było trochę ciemno, poza tym koncert i piwo zrobiły swoje dlatego nie dałbym glowy).
Tak czy inaczej, jak podobał się koncert? MAsz autograf? W Proximie byłem pierwszy raz; nagłośnienie zdaje się mają do d...

pawelhead / 2003-02-06 16:46:50 /


Acha, zapomniałem o najważniejszym. Następnym razem jak będziesz się wybierał na jakiś koncert, to daj znać. Dobrze by było razem coś potem wypić, no i pooglądałbym sobie wózek...

pawelhead / 2003-02-06 16:50:35 /


ja nie byłem wczoraj na zadnym koncercie atrape mam od mk2 to fakt :)

Michal FAZI / 2003-02-06 17:05:54 /


hmm, ale wtopa; no to może a jakimś zlocie...

pawelhead / 2003-02-06 17:54:10 /


Widzialem na filmie "Jaś Fasola" jak przechodzil kolo MK1 :)) (Filmik byl z 70 ktorego roku wiec Caprik byl w idealnym stanie)
Na planette widzialem program o Londyńskich straznikach miejskich jak wkładali mandat za szybe MK 3

Seemann / 2003-02-06 18:17:59 /


w teledysku massive toene(taki niemiecki hh)"traumreise" jest niebieskie mk1, niestety tylko przez chwile.
do czolga: a widzisz mowilam ci w szamotulach jak hoovery byly ze w tym teledysku bylo capri ;P

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-11 02:54:43 /


wydaje mi się, że to zielone to nic innego jak jamajski capri :)
Scenki pochodzą z reklamy pumy
http://www.mypuma.com/statements/pind.asp?Category=9&Type=2#

Simon Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-16 12:28:41 /


super extra!!! Jamajskie Capri!!!! Zielone!!!! Bo niby jakie inne mialo by byc. hehehe

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-16 12:30:26 /


na pudełku od jakiejś gry jest biało niebieskie Mk I

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-16 12:52:34 /


Widzałem dziś w Kłodzku czerwone Capri MkIII, z podniesionym tyłem, bez zderzaków, z grillem od MkII. Rejestracje białe, bodajże DW *****. Czy ktoś zna ten samochód? Pierwszy raz widziałem Capri w tym mieście ;)

Jan Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-04 21:57:29 /


"w jakich olkolicznosciach widzieliscie fc?"

Ja - na żywo - wracając z nart z Austrii - przejazdem przez Czechy. Za3maliśmy się na jakiejś stacji benzynowej, ojczulek poszedł zapłacić za benzę, a ja bratem zbadać, co to za Auto tam sobie stoi. Z bliska porażający widok!!!
Do tego stopnia byłem pod wrażeniem, że jadąc dalej wciąż myślałem o Capri i w efekcie przytarłem o krawężnik, gubiąc 2 kołpaki :(( Ale dla taaaaakiego widoq - warto było ;))

Lloyd / 2003-07-06 14:08:55 /


Wczoraj w W-wie na Żeraniu obok giełdy jechało :
Czerwone ospojlerowane MK II st. średni (jakis starszy facet) choć tylne lampy od "trójki" - kogo to?

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-07 08:23:54 /


Czarne MK III na włocławskich (nie mylić z wrocławskimi) ;) blachach, dziś godzina 7:50 ulica Fałata w Toruniu :) Któż to zawitał w moje strony??

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-07 08:39:13 /


jedno w Gdyni (raz ul. Morska innym razem Al. Zwyciestwa) trójka, kolorek bliżej nieokreślony (tzn. taki jakiś nijaki; taki złoty połączony z brązem i w metalicu) na numerach TNK (chyba....) werbalnie stwierdziłem że to chyba "fałka"


drugi w Redzie. niebieski (intensywny niebieski), trójka; stał przy straży pożarnej przy skręcie na Puck

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-07 08:44:44 /


w Szwecji jak na razie zadnego Capri,
ale tutaj po Vilhelminie, jezdzi taka wypasiona granada Combi bialutka, wyglada jakby ja Szwed z fabryki odebral wlasnie ;))

Krzypek / 2003-07-07 19:04:57 /


a ja znalazlem wczoraj takie cos za wycieraczka :-)) strasznie fajna akcja:-)) hehe

Jabol / 2003-08-06 09:46:41 /


hmm, w Zakopanem koło targu pod gubałówką jak się idzie do kolejki to pod wiaduktem po lewej stronie są jakieś domy i przy jednym stoi czerwona jedynka (chyba, mam nadzieję, że nie popełniłem błędu), ale nie zauważyłem tu na stronie żadnego capri z Zakopca (tablice tamtejsze), więc może to jakiś nieznany..
wygląda na zadbany i w dobrym stanie.
ale nie wiem czy to na temat?:)

loqsh1 / 2003-08-06 12:11:18 /


no więc ja bardzo zdziwiłem się ostatniego piątku.... jade sobie na spokojny rekonesans na mazury coby przy piwku posiedzieć nad jeziorkiem... wjeżdżam na zaplanowane miejsce biwakowania a tu... wielkie zdziwko!!!
nie wiadomo skąd pod lasem stoi ze 30 caprików i innych fordziaków starych ;))) wszystkie śliczne i błyszczące :)
cóż za dziwny zbieg okoliczności że wszyscy ci ludzie przybyli w tym samym czasie w to samo miejsce ;)))
Widok nie do opisania ;)))

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-08-06 12:26:45 /


Hej 3kąt ja tez widzialem ten hepening!! Jedzie sobie czlowiek spokojnie na urlop, mysli, ze ma oryginalny samochod a tu nagle na Mazurach wiecej tych fordow niz polonezow - bardzo dziwna sprawa. bardzo dziwna.

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-08-06 13:01:58 /


Nio Jabol Niemiec sie nie pomylil , masz przepiekne Capri... a jezdzi jak nowe i tak cichutko w srodku tylko ten pomruk falki.... pierwszy raz jezdzilem Capri w takim stanie i nie wiedzialem ze jak most nie chuczy to jest tak fajnie...:)
Pozdro

jagoolmk2 / 2003-08-06 13:48:27 /


w kultowym serialu "07 zgłoś się" jest odcinek gdzie jakiś bandzior ucieka sobie przez bezdroża w półmroku, chyba FC I, nie pamiętam za dobrze bo młody wtedy jeszcze byłem, ale pamiętam jeszcze komunikat Borewicza: "poszukiwany samochód to ford capri, powtarzam ford capri ...", pewnie niektórzy do dziś go poszukują...
pozdrawiam

MIHU / 2003-08-06 13:55:43 /


A mozna wejsc na stacje benzynowa i spostrzedz na pooleczce przy kasie takie cosik HEHE
#
1
#
NARRA

Q_Back / 2003-08-06 14:06:46 /


Q_Back / 2003-08-06 14:33:48 /


#1#

Q_Back / 2003-08-06 14:35:20 /


Nie chce sie zapodac choc wielkosc pasuje to nie bedzie i LIPTON z tego :P
NARRRRA

Q_Back / 2003-08-06 14:36:52 /


Dzisiaj rano, za miastem (Kalisz) widziałem czerwoną MkI, na czarnych blachach, prowadzoną przez starszego jegomościa. Niestety dość mocno się spiezszyłem i nie miałem czasu na pościg ;p

.:1379:. Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-08-06 14:38:37 /


malo co nie padlem
Historia sztuki i architektury, wyklad pan Doc. pokazuje nam mniej lub bardziej ciekawe slajdy, generalnie architektura wspolczesna
no i przyklad z belgii, jakis bardzo ciekawych okien w jakims budynku (nie wim nie zwrocilem uwagi) zdjecie robione z drogi przez parking na ktorym samochody stoja rownolegle do drogi ujete 3 auta, na centralnym miejscu capri czerwoniutkie z brezentowym dacham, piekne ;-) (spodobal mi sie wyklad)

Krzypek / 2003-12-21 21:00:26 /


Ten caprik z "KARINO" (cokolwiek to jest:) to podobno byl samochod... mojej ciotki:)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-12-22 02:26:57 /


1. 07 zgłoś się pt."Rozkład jazdy" z 1976 roku - i to nie Borewicz go poszukuje przez Radio tylko gościu w radiowozie a brzmi to tak "zatrzymać czerwonego forda Capri na zachodnich tablicach !!!" - jest to Mk1.
2. 07 zgłoś się pt."Dziwny wypadek" - pod kotelem Bristol obok Garbusa i J.Machulskiego stoi piękne czerwone Mk1.
3. MIŚ - pod koniec filmu gdy S.Tym wychodzi z angielskiego banku beżowe MkII przejeżdża obok
4. Europejskie wakacje - Chevy Chase gdy uczy się jeźdźić po ulicach Londynu w ostatniej chwili unika zderzenia z beżowym MkII
5. Knockin on Heaven's door Til Schweiger kradnie z ulicy piekne MKIII na Ats-ach.
6. Program "Tok-Szok" w czołówce programu p.Najsztub i p.Żakowski podjeżdżaja pod studio beżowym MkIII 2.0GT rok 1998.
7. Serial Angielski "Dempsey & Makepeace" - policjanci czasem poruszają sie MkIII
8. .....nie pamiętam więcej ale jak mi sie przypomni to zamieszcze dalej.

Zdjęcia zamieszcze z tych filmów poniżej.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-12-22 09:23:05 /


FC jak FC... A kto mnie widział w FG (czyli w Granadzie, rozszyfrowuję w razie czego) ostatnio, tzn. w sobotę 20 grudnia na ul. Konopnickiej w Krakowie? Dogoniło mnie jakieś białe Mondeo na dość nowych blachach, przez chwilę miałem pełne gacie, że to może videoradar mnie ściga, bo się trochę rozpędziłem, ale kierowca pomrugał, pomachał i pojechał dalej. Nie znam nikogo z Mondeo, a przynajmniej nikt mi się nie chwalił, zgaduję że to nowy zakup, więc przyznać mi się tu zaraz i nie straszyć więcej! ;-)

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-12-22 15:40:17 /


- pierwszy raz - Warszawie na Dickensa (między Urbanistów a Grójecką) w 1997 :] moj pierwszy kontakt - było sliczne, brzoskwiniowe z niebieskim napisem 'capri':)) mk3 (: i wtedy się zakochałam
a potem - dat nie pamietam :))
- na bitwy warszawskiej - srebrne mk3
- na wolskiej - biale mk3
- na warynskiego - niebieskie mk3
- w lipcu 2003 w gdyni :) granatowe
- na zdjeciu (byle autko mojego kumpla)
- na grojeckiej - filetowe mk3 (prawie wypadlam z autobusu:))
- na szczesliwickiej - zolte :)
- na wlochach :) na popularnej jechalo ciemnozielone :D malo co sobie szyji nie skrecilam
- prawie jedno widzialam w kołobrzegu :))
- rondo zeslancow syberyjskich- czerwone (: zwalajace z nog
- w jakims filmie :/
- a co wiecej narazie nie pamietam, moze nie bylo :) bo na pewno bym zapamietala :P

zagatka / 2003-12-23 21:47:36 /


ja widzialem w ostatnia niedziele z 15 caprikow na raz to byl szok :) a rzecz dziala sie na placu teatralnym w w-wa

Michal FAZI / 2003-12-23 22:03:27 /


ostatnioo w smutnych okolicznosciach w niedziele grudniowa (14?) srebrne MK3 na lince holowniczej (nie wiem za czym) udawalo sie w kierunku świebodzina (poznania) trasa A2 ze Świecka, przyznac sie kto to byl??

Krzypek / 2003-12-26 09:49:11 /


A tak BTW to sprawa ze ścigającym mnie Mondeo się wyjaśniła: to mój kumpel, nie związany z capri.pl, aż wstyd że go nie poznałem. :-)

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-12-29 15:46:57 /


znalazłem reklmę Sony w której pierwsze skrzypce gra czerwona trójka

Simon Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-17 11:21:40 /


ostatnio na Dsf leci reklama Autoscout24.de i w niej właśnie widać czarne Mk3 w płomienie :-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-17 11:51:56 /


Simon podaj linke albo na ftp wrzuć. ;)
pozdrawiam

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-17 14:30:34 /


jak już gdzieś pisałem, mkI statystowało w filmie "Sid i Nancy" i zostało trochę poobijane przez dziewczynki na rolkach z kijami hokejowymi, a dziś widziałem reklamówkę kredytu samochodowego Invest Banku. I na co młode małżeństwo się zdecydowało? na mkI.

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-20 08:50:53 /