logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » PCK » Nowy Dworek - kto z Poznania?

Nowy Dworek - kto z Poznania?

Hej,

Czy ktoś się wybiera z Poznania w ogóle na zlot do Nowego Dworku?
Jeżeli tak, to w jakich dniach ma zamiar przebywać na miejscu?

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-14 01:01:03 /


Ciężko mi teraz jednoznacznie powiedzieć. Na pewno przyjedziemy z Hrabia w sobote 22 na jedną noc (mam nadzieje, że ktoś jeszcze będzie). Jak da rade to przyjade w poniedziaek albo wtorek wieczorem i zostane do czwartku wieczora/piatku rana. Więcej raczej wolnego nie bede miał.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-14 07:56:54 /


Hrabina chce jechać ze mną, Piotrek Pokemon z Agatą może również. Transport: od biedy możemy Hrabinowozik zabrać, a wtedy będą 2 wolne miejsca za symboliczną opłatą. Termin: 22/23.07

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-14 08:38:52 /


Tak jak Hrabia mówi, w piątek/sobote do niedzieli. Ino że my nie z poznania. Tylko "po drodze" wpadniemy.

Piotrek PCK / 2006-07-14 11:07:00 /


Ja wybierałem się dzisiaj na bitwę pod Grunwaldem :P ale wykruszyła się ekipa (cykory) więc pewnie do Pająka podjadę dzisiaj wieczorem albo jutro rano i pobędę do niedzieli, a jak się w tygodniu zepnę z robotą to może przyszły weekend też się wybiorę.

ander Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-14 13:05:43 /


Czyli jak tak dalej pójdzie, to my się z Wami za bardzo nie zobaczymy :(
Bo w piątek po południu musimy już wracać do Poznania, a nie wiem czy dzisiaj już wyjedziemy czy jednak dopiero w niedziele przed południem... Zależy to od paru spraw, które jeszcze się klarują :/

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-14 14:07:26 /


tak dla ścisłości warszawa z organizatorem wyjeżdża jutro o 6 rano, mała obsuwa :)

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-14 15:37:52 /


Ale mam nadzieję, że tak czy owak nas tam już jako "zlotowych" wpuszczą?
Bo my ostatecznie jedziemy dzisiaj i zostajemy do piątku.
Do zobaczenia z tymi, co będę miał okazje :)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-14 16:32:03 /


no my pewnie przylecimy okolo niedzieli-poniedzialku. Nie bedziemy sie spieszyc ... z powrotem pewnie tez nie ;))) ...
do zobaczenia ... kto tam kiedy sie dotoczy!

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-14 20:29:45 /


Byłem przez weekend i polecam.
NIe chce mi sie pisać dwa razy wiec reszta wrażeń tutaj :o)

http://www.capri.pl/forum/135893

ander Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-17 18:32:42 /


Na 99% zapodaje tam jutro. Chce zostać do Piatku. W piątek wracam do chaty i w sobote po południu jade znowu na ostatnia impreze:)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-17 22:26:43 /


Nie ma słów dostatecznie obelżywych, żeby okreslic jakimi sqrwysy*******i są wykładowcy z Politechniki Poznańskiej. Szkoda gadać. Nie jade, @#%$#%#$#@$$R#$%!!!!

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-18 17:04:19 /