logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » !!! Wynajme złodzieja zamochodów !!!

!!! Wynajme złodzieja zamochodów !!!

Ponieważ ta Granada nie moze skońcazyć w cześciach http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=114467346
tylko dlatego ze jakis pan chce sie dorobic zróbcie cos.

Zorganizujmy składke i dajmy mu nawet wiecej niz jest wqarte zeby go nie rozbierac

ONA MUSI ŻYĆ

Pomocy!!!

J--f--K

PS Mam nadzieje ze jtos odpowie na apel!

Simon_says (wFe) / 2006-07-15 14:22:29 /


Chce 7000... jak sobie przypomne ta zielonega grenade i jej cene to ten wyglada na super okazje;) i do tego ma papiery od rzeczoznawcy:P

Monia Poznan Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-15 14:31:40 /


A może napisz do sprzedającego wpierw, co?...
On Ci wyjasni:))

pozdro

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-15 14:35:22 /


Palio - co wyjaśni ?? - jak wiesz to powiedz bo mi tez coś tu nie pasuje ze taką śliczną granade na częsci chce rozebrać

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-15 14:41:06 /


Przykro mi bardzo, ale nie mogę :[|]
W ogłoszeniu podany jest telefon do sprzedającego....a poza tym te auto jest na naszej stronie:))
Wystarczy poszukać..

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-15 14:47:18 /


spróbuje sie czegoś dowiedzieć. mieszkam w tychach.
jak ktoś jest zainteresowany kupnem to dajcie znać - moge podjechać i pooglądać

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-15 15:04:34 /


telefon w sprawie kosztuje kilka PLN wiec o co cała awantura zadzwoń pod numer i bedziesz wszystko wiedział...

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-15 15:13:28 /


Oj, ludziska...
Gość ma swój powód, żeby wystawiać takie ogłoszenie. Robi to zresztą po raz już któryś z rzędu. I zawsze zrywa licytację na parę minut przed końcem.
Pomyślcie odrobinkę, a jak niczego nie wymyślicie - to zadzwońcie sobie do Marcina. Napisać tego na stronce oficjalnie się nie da, więc nie naciskajcie Palia :)
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-15 15:15:17 /


Cholewa! Nic nie czaje... :( Co kradziona czy co?? Wyłudzenie ubezpieczenia (tylko jakiego bo przecież nikt nie daje AC na takie stare samochody)...

bartek nowakowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-15 16:29:48 /


no wlansie :) Palio ma racje i Krk4M tez
a jak dopisał Trojkąt dzwonic i kupowac
a cena to fakt jak Monika napisala 7tysi

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-15 21:35:29 /


witam Panowie GRANADA MKI cupe to jest proste , licytujesz poszczegulne częsci ,do regulacji wtrysk brak uszczelek i szyb ,a na fotkach jest wszystko awięc prawdopodobnie jest druga granada mkI aylko brak fotek.

grek Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-15 22:19:43 /


'brak uszczelek szyb' to nie to samo co 'brak uszczelek i szyb'. Chyba cos grek przekombinowałeś.

Mysza liil (EM) / 2006-07-15 22:49:34 /


LUDZIE...:))
Nie kombinujcie tylko się dodzwońcie do właściciela - powiem więcej, nawet na SMS-y odpowiada:)))

Pozdro for all

......qrna czy to jest domena Polaków, że się wszędzie widzi teorię spiskową dziejów? :)P

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-15 22:52:11 /


to nie teoria spiskowa tylko skompstwo.. szkoda 3 pln na telefon żeby się wszystkiego dowiedzieć...

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-15 23:36:28 /


witam awięc dzwoniłem i jest tak, wcałosci a licytujesz poszczególne częsci za całosci 7000 ale można poszczególne częsci jakie cię intereszą trochę to jakies zakrencone, pewnie pod koniec licytacji będzie wzmianka że licytacja odwołana z powodu? chba że ktos łyknie cały za 7000 pozdrox.

grek Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-16 09:52:48 /


Z tego co ja zrozumiałem gość wcale go nie chce rozbierać tylko sprzedaje go w całości "na części" czyli bez prawa do rejestracji , jak komuś go żal to niech kupuje i załatwia prawo do rejestracji . Swoją drogą nie wiem czy to taka okazja 7000 zł za auto z potrzebą szczepu

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-16 13:05:16 /


...nadal pudło..:))

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-16 13:15:39 /


zdobycie prawa rejestracji niekoniecznie jest rownowazne potrzebie szczepu -rcedura jest opisana np. tu:

http://www.autokasacja.pl/?page_id=45

hmm..silnik 2.8i to tez niejest pewnie oryginalny element-w dowodzie coprawda numerow juz niema, zalezy co kto tam namącił w papierach do tej pory)
a taka Granada jest chyba ciekawym okazem

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-16 13:16:35 /


pomijając fakt że nie wszystko złoto co się świeci to zdobywanie prawa rejestracji bez "sadzonki" też sporo kosztuje

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-16 13:21:36 /


ja raczej strzelam że MArcin poprostu nie chcie płącić chorej prowizji za wystawienie auta na allegro i szczerze wątpie by chciął sprzedać n ceści auto ktore tak długo budował z cześci :D i w tym wypadku uważam że te 7tys to okazja :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-16 13:28:37 /


Widziałem to auto jak było polakierowane i jeszcze nie złożone.

Poza przerobionym przodem (zaspawane kierunki i okrągłe lampy) i silnikiem 2.8i z którym z powodu wtrysku nie można było chyba dojść do ładu (oryginalnie było bodajże 2.0v6) ..... to wygląda (wyglądało 2 lata temu) dość przyzwoicie. Wystarczy przystosować sobie silnik na gaźnik ;-)

A że sprzedać takie auto ciężko to fakt - podobno jest też druga na części więc pewnie jest sporo zapasowych stąd taka forma aukcji tak przypuszczam ?

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-16 13:29:41 /


Skoro to sciema z oszczędności na prowizji allegro to niech dorzuci 50 zeta (czy ile tam wyjdzie) do ceny i nie robi zamieszania , kup teraz 7050 i wszystko jasne i klarowne .

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-16 13:32:57 /


cruiser sam szkodujesz 3 zeta by zadzwonic a nie rozumiesz ze za kazde wystawienie samochodu i okreslenie ceny minimalnej 7 klockow to jednak nie sa male pieniadze

ja pierdzele ale wy jestescie ...... ehhh .....

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-16 22:16:42 /


przepraszam to moja wina poniosły mnie emocje i chciałem dac i upust pisząc tego posta
wybaczcie aczkolwiek jestem w UK i nie bardzo mam mozliwosc dzwonic od tak i nie rozumiem ale to mój problem
pozdrawiam wszystkich i przepraszam za zamieszanie

J--f--K

Simon_says (wFe) / 2006-07-18 20:53:12 /


Hmm, zaraz kończy sie ta aukcja

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-21 12:50:34 /


Nie szkoda mi 3 zeta na telefon , gdybym był zainteresowany to bym zadzwonił ale nie jestem. Chodzi tylko o to że wszystko można opisać tak zeby ludzie czytający wiedzieli o co chodzi . Z resztą nie chce mi sie już na ten temat dyskutować bo jest to bezcelowe :P

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-23 11:24:19 /


Witam panów ja byłem w tychach i widziałem to "cudo" dałem sie nabrać!!!! tak super to ona wyglądała ze 2 lata temu !!! teraz jest na niej centymetrowa warstwa bródu a to co kiedyś było chromem jest zaśniedziałe i zardzewiałe, szpachla pęka na dachu itp..Rozmawiałem z gościem przed moją wycieczka do niego i zapewniał że wszystko gra!! dopiero jak ją zobaczyłem to zrozumiałem że facet jest nie poważny!! Przeciesz przód jest nawet nie orginalny a skoro nie jest orginalny to czemu woła taką kase!! Zresztą ja nikomu niechce tu bruździć tylko opowiadam wam moja chistorie jak sie na gościa naciołem i zrobiłem sobie wycieczke tylko poto żeby oglądnąć coś co kiedyś było pięknym wozem!!! Pozdrawiam

kokon / 2006-07-25 22:05:52 /


orginalny przód wcale nie winduje ceny w góre to juz sprawa intywidualna... a co do szpachli to cenna informacja :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-25 22:07:43 /