logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » NUMERY NADWOZIA FORD TRAZIT 83 r

NUMERY NADWOZIA FORD TRAZIT 83 r

Witam moze wiecie gdzie znajduja sie numery nadwozia w TRANZICIE bo niemoge ich nigdzie znalesc a bezsensu by bylo je zdublowac jesli by sie okazalo ze gdzies tam sa Pozdrawiam

pitbullo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-20 09:51:49 /


może skorodowały i dlatego nie mozesz ich znaleść??

ja tak mam w samochodzie, orginalnie numery byly wypalone laserem (punkciki) no i oczywiscie wszystko tak skorodowalo ze nie mozna ich wogole odczytac.

Ostatnio ladnie je zeszlifowalem, tzn rdze, i troche je widac, pomalowalem przezroczysta farba zabezpieczajaca PROTEXWAX BP527 i polowicznie ona zabezpieczyla przed dalsza korozja, ale nie calkowicie.

2pac / 2006-07-20 11:40:09 /


Obawiam sie ze przy tym transolu jeszcze takiej techniki nie urzywali :D , masz 2 miejsca gdzie moga byc NR .W okolicach siedzenia pasarzera , albo pod maska .

ObI Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-20 11:44:38 /


Ja mam zrobione tak numery, ze sa zamalowane barankiem (jak cala komora silnika). Na to przyszedl lakier (jak cala buda), ale pole numerowe jest wycięte z lakieru i widać kolor z pod spodu z numerami. I mam takie pytanie: czy woda nie bedzie się dostawać pod lakier, skoro ma on jakby ubytek w postaci tego paska z numerami? Czy można to prysknąć np. lakierem bezbarwnym, żeby widać było numery, ale żeby tworzył jakąś ochronę przed dostawniem się wody/ wilgoci?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-07-22 21:02:01 /


Może posmaruj to silikonem przezroczystym? taki jak się w lazienkach stosuje.

Ja kiedys takim silikonem, tylko ze czarnym uzupelnialem sobie ubytki w uszczelkach drzwi, i trzyma się juz wiele lat. Albo wypelnialem nim szpary pomiędzy karoserią a uszczelkami.

inny sposób to zamalować to przezroczystą farbą woskową, tylko że bezsensu kupowac poszke litrową (30zl UBS 220) aby zamalowac tylko 10cm2.

2pac / 2006-07-22 23:06:03 /


Dolacze sie zeby nowego watku nie zakladac mam pytanie gdzie jest pole numerowe nadwozia w granadzie mk2 "a"??

Capri1974 Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-29 19:01:53 /


Juz znalazlem znaczy wiem gdzie są;)

Capri1974 Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-29 19:33:39 /