logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » odrzuty » Nie działa elektromagnes przy parowniku

Nie działa elektromagnes przy parowniku

Witam.

mam:
Ford Mondeo 1.8L 16v Zetec
dobrą instalację gazową z komputerem AEB175 Leonardo Elpigas

Problem polega na tym, że miał ostatnio awarię silnika i po naprawie mechanicznej nie pracuje na gazie. Wyczaiłem, że nie otwiera elektrozaworu na parowniku. Posprawdzałem wszystkie kable, styki, kostki komputera itp. ale nic to nie pomogło.
Wpadłem więc na pomysł do zmostkowania plusów w elektrozaworach (ten przy filtrze i przy parowniku) udało się i działa. Tak, przez kilka kilometrów chodził dobrze aż zgasły kontrolki od instalacji w kabinie i teraz w ogóle nie działa gaz :( Więc posprawdzałem wszystko jeszcze raz i elekrozawory działają, komputer (wyjąłem płytkę i nie śmierdzi spaleniem jakiegoś układu), po podłączeniu kostek i prądu silnik krokowy reaguje i elektrozawór przy filtrze też i jest wszystko tak jak było przed zgaśnięciem kontrolek.
Czy jest może jakiś bezpiecznik w instalacji i gdzie?? Czy ktoś wie co mu dolega??

bartifeeli / 2006-07-28 20:52:19 /


NA FORUM NIE WOLNO POD RYGOREM BLOKADY KONTA:

PORUSZAĆ TEMATU GAZU W SAMOCHODZIE INNYM NIŻ STARY FORD !!!

Dlaczego szanowny Kolego nie szanujesz gospodarzy tej strony? i nie tłumacz się że jesteś zrozpaczony i nie wiesz gdzie szukać pomocy? Dlaczego tak się zachowujesz?

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-28 21:27:17 /


Wątek jest zamknięty, brak możliwości jego kontynuacji.