logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Kulig zimowy na Gryzlinach 15-16.02.2003

Kulig zimowy na Gryzlinach 15-16.02.2003

PANIE i PANOWIE!!!
Dopiero teraz i w ostatniej chwili (bo dopiero byłem na lotnisku ;P) sprawdziłem nawierzchnię lotniska i dróg dojazdowych, naokoło lotniska- jest ekstra.
Złośliwa i zmienna aura nie pozwalała nic zaplanować (śniegi i roztopy :( ).
Śniegu na płycie jest wbród, na drodze mniej(ale jest;)) , za to super na sanki :). Można robić trasy kilku kilometrowe, występuje sporadyczny ruch lokalny (też z sankami, albo rajdowcami :)).
Nocleg w remizie straży pożarnej za ... 100 zeta/ cały lokal(60m kwadratowych), niezależnie od liczby ludzi. Jest w niej: podłoga, krzesła, stoły i piec kaflowy :). Opał załatwimy, Wy musielibyście wziąć ze sobą co najwyżej śpiwory i materace.
Sanki mile widziane, bo na naszych się wszyscy na raz nie zmieszczą... choć kto wie ;). Będę ciągał Wawką wszystkich ilu się da choćby na tyłkach, łańcuchy są, szpadelek jest, weźcie tyłki na zmianę :).
Kulig ma być czysto spontanicznym spotkaniem, bez jakich kolwiek zobowiązań, problemów itp. itd, (mamy błogosławieństwo koła gospodyń wiejskich- nie pytajcie co musiałem zrobić :))
Sądzę, że można zacząć szaleństwa o ok. 10-12 godz w sobotę (coby się z dalszych okolic bezstresowo dotoczyli) to jest do dogrania, a skończyć w niedzielę o dowolnej porze ;)- zresztą wszystko jest w naszej gestii.

Zapraszamy: Karol, Szajba i reszta tubylców :)

P.S. Remiza jest zaklepana na letni zlot w Gryźlinach, bo panie z kółka gospodyń zrobią sobie dodatkowo pomieszczenie a'la jadłodajnia i będą robić tanie śniadanka i ciepłe posiłki.

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-11 19:18:08 /


Miejmy nadzieję, że śnieg dotrzyna do połowy marca bo może być jak w garncu - że się będziemy opalać lub uciekać przed gradem.

Albi_Poznan / 2003-02-11 19:46:43 /


Jak ktoś z południa się wybiera to chętnie sanki doczepię :)

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-11 21:07:28 /


hehe super pomysł :)) ja się pisze na 100% może już jakąś furą podjade :) bo narazie autobuty... ale pomysł genialny i wypali na bank... KAROLU masz błogosławieństwo TEAM-u MILANÓWEK :)

ach dodam że rewelacyjnie jeździ się na dmuchanym pontonie ;) ... i jest wygodniej niż na sankach :)

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-11 22:49:59 /


myśle ze nie powinno być problemu z moim pojawieniem się :D chyba że wacza jeszcze zdrożeje ;)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-11 23:02:12 /


Pontona brać ! (tego dmuchanego też ;)) droga dojazdowa do lotniska i wyjazdowa jest gładka jak stół (płytki, ale szeroko ubity śnieg :)), można też jeszcze zrobić kilkukilometrowy rajd w las do jeziora (naokoło letnich ośrodków wypoczynkowych - drogi ładnie wyjeżdżone).

Remiza nie jest szczytem wygody (wogóle nie jest;)) ale pozwoli ciepło we własnych śpiworach i we wspólnej atmosferce posączyć piwko (BO NIE TRZEBA WRACAĆ PO NOCY!!!) i rankiem dalej do zabawy :)
Sklepik jest tuż obok...ale z tego latania i załatwiania po wiosce zapomniałem sprawdzić, czy jest otwarty w niedzielę. Na wszelki wypadek kto nie weźmie prowiantu, to po drodze w Olsztynku jest Biedronka i się coś załatwi, więc no problem :)
Co ze składem 3M? Wiem, że późno dałem znać, ale chętnie i Was powitamy (Zrobiliśmy nawet specjalne, zaorane kołami znaki na lotnisku, widoczne z lotu ptaka ;))
Określcie się na którą byście przybywali ze świata, żeby mniej więcej wszyscy razem zacząć zabawę.
Zapowiadają śniegi :)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-12 08:02:54 /


KULIG zimowy na Gryźlinach 15-16.03.2003 - sprostowanie.
To ma być najbliższy weekend tzn. 15-16.02.2003. - Och, Karol :)
Więc spieszyć się.

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-12 08:35:57 /


O w mordę!... Prawda ! (to jakiś chochlik drukarski...)
kulig w ten weekend 15-16.02.2003 !!!!!!!!!
P.S. Szajba sam pomagałeś redagować zaproszenie, nie czytałeś ! ;P
a i nikt nie oponuje, przecież w marcu to już nie ma śniegu :D

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-12 09:55:54 /


JEZELI WSZYSTKO DOBRZE PUJDZIE TO JA BĘDE :) (ktoś z wawki jedzie ??)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-12 15:27:48 /


ojej ;( przypomniałem sobie ;( ja nie mam sanek ;(((((((((((

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-12 15:29:59 /


Zawsze się jakieś miejsce na sankach znajdzie ;). A jak będzie za ciasno to weźmiemy deski z płotu i zrobimy konkurencje narciarskie :D

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-13 07:16:38 /


a może ktoś zabierze dętkę od ciągnika i mały kompresorek??
na taki "pojazd" wejdzie kilka osób :-)

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-13 07:58:29 /


Ostatnie wezwanie ;)
jutro puszczamy się w śnieg, jak ktoś wali do nas to tel.: ja 506 94 98 93, Szajba 607 22 95 29, aby się nie pogubić.
Mało nas będzie, praktycznie sami tubylcy, bo za późno dałem znać, ale takie życie , a my bawić się na pewno będziemy świetnie ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-14 15:36:57 /


zróbcie pare fotek, chętnie popatrzymy. Wybrałbym się też ale czasu za mało i furka w naprawie. Miłej zabawy

spandi / 2003-02-15 08:15:55 /