logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Puchar Capri 2006 - z ostatniej chwili

Puchar Capri 2006 - z ostatniej chwili

Osobny wątek, bo to dość ważne żeby nie umknęło nikomu. Impreza odwołana. Żartowałem - do rzeczy:

- w efekcie sukcesu porozumienia z dodatkowym sponsorem, wpisowe dla uczestników zgłoszonych na listę startową będących członkami Stowarzyszenia wynosi 0 zł, słownie zero złotych

- koszulki po 30zł

- mamy wyraźny nadmiar uczestników w stosunku do przewidywanej pojemności toru, co na chwilę obecną jawi mi się jako dodatkowa konkurencja w postaci jazdy po wielkim znaku zapytania, a na poważnie - niezbędna jest maksymalna dyscyplina uczestników żeby to jakoś sprawnie poszło, wszelkie niesubordynacje skutkujące zakłócaniem przebiegu imprezy (czytaj niestawianie się na start w odpowiedniej chwili i miejscu) będą kończyć się wykluczeniami

- dostałem trochę zgłoszeń po zamknięciu listy startowej - na chwilę obecną nikła jest szansa aby udało się takich uczestników dopuścić do startu, ze względu na i tak nadmiarową frekwencję - z wątpliwą przyjemnością, ale wygląda na to że będziemy musieli trzymać się regulaminowego terminu i formy zgłoszenia

- wjazd na tor: ponieważ w sobotę na parkingu zewnętrznym przed torem coś się będzie działo (jakieś automobilklubowe przedsięwzięcie), niestety przejazd "na wprost" będzie wyraźnie utrudniony, o ile nie niemożliwy. W ZWIĄZKU Z TYM:

- uczestnicy zawodów (startujący) wjeżdzają na tor główną bramą wjazdową (budka strażnicza, szlaban), po czym kierują się zaraz za wjazdem W LEWO, do bocznego wjazdu na tor, gdzie dalej przedostają się do pit-stopu

- widzowie NIE WJEŻDŻAJĄ główną bramą na teren głównego parkingu przed torem, tylko mijają wjazd i jadą dalej prosto w stronę campingu, tam tylnym wjazdem będą mogli przedostać się na obszar parkingu przeznaczony dla widzów

Spocznij.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-03 17:16:36 /


Jeszcze jedno: wszystkich członków Stowarzyszenia (nie tylko startujących), co nie odebrali jeszcze breloczka, prosimy o zgłoszenie się w celu jego odbioru !

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-03 17:31:48 /


O ile technika nie zawiedzie, to wyniki będę się starał publikować w miarę na bieżąco tutaj (ale gwarancji żadnej nie daję):

http://www.capri.pl/club/cup-2006

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-03 20:11:53 /


piknie :] znaczy piknie z wpisowym, pogratulować, ale szkoda z ta impressską na parkingu :(

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-03 20:36:11 /


Pany, jak już jutro ktoś nie stanie i nie pokaże co i jak, to będzie walka o gień...
Szczególne pozdrowienia dla wszystkich, którzy jeszcze dziś muszą grzebać przy furach.

paras / 2006-08-03 21:18:25 /


no z tym wpisowym to rzeczywiscie fajna sprawa:) oby za rok tez udało sie znaleść sponsora i tak wyszło

Hoover 3M / 2006-08-03 23:11:40 /


MK, jeśli potrzebujecie dostępu do internetu on-line, to nie ma problemu.Wezmę kompa firmowego (łacze przez GSM, tyż firmowe).

Pozdro

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-04 02:55:47 /


A jak ktoś nie będzie mógł dojechać na PC to też może się zaopatrzyć w koszuleczkę? Jeżeli tak to proszę szanownego klubowicza który będzie na PC o zakup i wysyłkę, ewentualnie inna forma odbioru rozmiaru XXL, a co do sprawy finansowej finalizacji zakupu to na priv(kasa + czteropak), więc kto chętny sprawić żeby Lesioo nie był smutny:-P (oczywiście zakupem koszulki - bez głupich skojarzeń:-P) z góry wielkie dzięki, pozdrawiam

Lesioo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-04 07:31:40 /


Jaki breloczek? Dlaczego nie dostałem? Jakby jeszcze były te breloczki to chętnie przygarnę jeden, np pocztą Stowarzyszenie stać chyba na wydatek 1,5zł na przesyłkę? ;) Jak nie stać to pokryję koszty.


PS. KUPIĘ KOSZULKĘ Z PUCHARU 2006. Są jakieś szanse na dodruk? Jeśli ktoś jeszcze jest chętny to może zróbmy listę jak się uzbiera więcej osób to może dorobią.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-06 18:46:42 /


Chociaż brałem udział i byłem w piątek o 18.30 na trening .......nie dostałem tej cholernej koszulki (jak i Rafał Łużynski i paru innych ludzi) :-( .........dlaczego ? Startujących autek było 60parę a koszulek 100sztuk część z nas mogła najwyżej pomażyĆ O jednej w piątek po 18stej nie wspominając soboty....wniosek ,reszta poszła miast dla "zawodników" w ludzi :-(
W ten oto zajebisty sposób osoby które pracują w piątki wieczorem są dyskryminowane!
Cytuje w tej materyji słowa Michała w przed dni PC :" startujący mają priorytet "?!
Dodruk jest konieczny, bowiem część z nas chce jakoś upamiętnić tą imprezę ,ot choćby koszulką :-0....................Czy będzie dodruk Michale ?

P.S Michał wiem że byłeś zajęty i impreza była ważniejsza niż "koszulki"ale czy logiczna by była naten przykład ,sprzedaż/dystrybucja suwenirów w momencie rejestracji i wydawania numeru startowego?..w ten oto sposób nie byłoby takich dziwnych sytuacji.

Na marginesie : DZIĘKI ZA ZAJEBISTĄ IMPREZĘ MICHAŁ I GRATULACJE DLA TRÓJKĄTA !

Sebastian NW / 2006-08-06 19:15:10 /


oczywiscie też chcę koszulke. I wielu wielu innych...

Mam pytanie - jaki to sponsor sie znalazł w ostatniej chwili ?
Nie rzucił mi sie w oczy żaden baner.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-06 19:20:30 /


Z koszulkami to jest tak: pierwszeństwo dla uczestników zawodów polegało na tym, że mogli sobie je zarezerwować, wysyłając do mnie maila (co było zresztą jawnym tekstem przeze mnie napisane). Kto sobie zamówił, ten miał. Pierwszeństwo dla uczestników polegało też na tym, że nie-uczestnicy nie mogli sobie zarezerwować przed zawodami. To jest jedyny system, który ma szansę działać, ponieważ proszę rozważyć wariant bez rezerwacji: dając pierwszeństwo uczestnikom, nie mogę nikomu innemu wydać żadnej koszulki, dopóki wszyscy uczestnicy się nie zakoszulkują. Co oznacza że do momentu dopóki KAŻDY uczestnik się zakoszulkuje, wydawanie koszulek nie-uczestnikom jest wstrzymane. Biorąc pod uwagę że ostatni uczestnik rejestruje się na 5 sekund przed wjechaniem już na tor, to dystrybucję pozostałej części koszulek można zacząć równocześnie z rozpoczęciem zawodów. Ale w tym momencie to ja mam już co innego do roboty niż rozdzielać koszulki. Jakoś nie rozumiem problemu z wysłaniem maila z zamówieniem koszulki, na taką rezerwację poszło w sumie ponad 50 koszulek.
Niestety zrobiliśmy ich za mało, ale ja już nie wiem ile trzeba by zrobić - teraz była setka, tak jakoś całkiem sporo mi się zdawało. Ponieważ my całą imprezę zamykamy finansowo na okrągłe bilansowe zero, nie za bardzo możemy zrobić w nadmiarze żeby potem zostało.

Ponieważ jest sporo chętnych na koszulki (wcześniejsze również) - to dorobimy, technicznie przecież to żaden problem. Niedługo będziemy zbierać chętnych.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-06 19:46:51 /


Rowniez czekam z niecierpliwoscią na wszelkie dodruki. Nie zarezerwowalem - fakt :/ I teraz nie mam z PC2006 :/ Ale inne chcialbym miec zdublowane. Mam kilka z roznych imprez. Niektore koszulki juz mi sie 'sfilcowały' i przydalyby sie nowe, zas stare "oryginalne" zajelyby gdzies honorowe miejsce, tak na pamiatke :) Moze zbuduje sobie ołtarzyk ;)

PS w malym gronie stwierdzilismy ze koszulki z imprez jak PC czy Walne, powinny zostac w kolorze czarnym z białym nadrukiem. Mi osobiscie podobaly sie bardziej z poprzednich pucharów.

Mysza liil (EM) / 2006-08-06 20:02:07 /


zgadzam się że powinny być czarne z białym, po staremu.

Co do kupowania to chyba mialem fart że udało mi się kupić jeszcze przed treningiem zapisując się na zawody :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-06 20:12:25 /


Jeszcze dodajcie, że czarny mat ;).

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-06 21:21:30 /


w sumie to i ja sie dopisze do postulatu na temat dodruku bo ostatnio zaczalem brac koszulki do prac przy samochodzie i nie robic z nich pomnikow , fakt ze zaczalem od Flamingwheelsowych ale wiem ze i przyjdzie kolej na Caprikowe , zreszta mi sie jakos lepiej lezy pod samochodem jak mam taka koszulke na sobie :D

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-06 21:55:52 /


Ja też bym chciał koszulkę...

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-07 08:47:36 /


A ja koszulke mam:) Wielkie dzieki chłopaki ze myslicie tez o kobietach (coraz liczniej przybywających na zloty) i ze koszulki dla nas stają sie stałym elementem zlotów.
A jako ze ja tez myśle o miłych kolezankach ze zlotow to zwracam sie z prośbą do Segal o udostępnienie "pewnych zdjęc". Mam pewne pomysły na ich wykorzystanie. Ruda

Gosia Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-07 22:13:08 /


Ja na koszulkę jestem chętna też. A o Gryźlińską 2003 to nawet mogę błagać! :)
Tegoroczna gryźlińska koszulka jest super! Segal mnie za nią prawie wzrokiem zabiła ;-).

Kaffi / 2006-08-08 00:26:30 /


Ja bym z chęcią nabył tegoroczną koszuleczke z Gryżlin

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-08 00:31:15 /


Jeśli o mnie chodzi, to nie dostałem koszulki, bo nie poprosiłem, a nie poprosiłem, bo przyjechałem tuż przed startem imprezy i miałem czas tylko na zarejestrowanie się i ustawienie do wjazdu. Zwykle nie kupuję koszulek z imprez, na których nie byłem, ale tym razem byłem, więc chętnie przyjmę, gdyby się pojawiły.

Przy okazji z góry dziękuję za nierobienie błędów ortograficznych w ogólności, a w moim nazwisku w szczególności. Specjalnie nie podpisuję się pełnym nazwiskiem na forum, bo z doświadczenia wiem, że co najmniej połowa ludzkości nie jest w stanie powtórzyć.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-08 01:43:23 /


Ja tez "zamawiam" po koszulce z pucharu i z gryźlin

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-08 06:02:43 /


Dla mnie L-ka z Gryźlin i Pucharu. Tylko, czy to jest miejsce na zbieranie zamówień?

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-08 08:16:30 /


Witam!! Połowa a moze nawet wiecej niz połowa 3Mu tez jest chetna na koszulki z PC! Moze stwórzmy w takim razie jakąs porządną listę żeby ułatwic MK zrobienie zamowienia?
Dla MAciasków: top M i T-shirt M
Dla Cwietych: 2 Topy: M i L oraz T-shirt XXL

Tyle zapamietalam, reszta 3Mu niech pisze sama! :)

No i podziękowania dla wszystkich za świetna imprezę! Mimo ze te Kielce za siedmioma górami, rzekami, dolinami, ulewami i 777 koleinami to i tak warto było się wybrać!

SzafirkA_3M / 2006-08-08 12:47:07 /


ja tak samo jak Joko czyli koszulke z gryzlin i pc "zamawiam" :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-08 20:52:22 /


obie oczywiscie XL :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-08 20:53:49 /


Ja chce Gryźlińską koszulke XL.

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-08 21:24:40 /


a ja bym chcial gryzlinska i pucharowa w rozmiarze ok. L

Toperz Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-08 21:27:14 /


jak sie da załatwic koszulke z pucharu to fajnie by było :) bo troche sie spóźniłem heh

Rafi - Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-08 21:35:25 /


Witam!
Jeśli to jest już "zbieranie chętnych", to ja rozmar S damską (jeśli rozmary są takie, jak gryźlińskie 2006 :D ):
1. PC 2006
2. Gryźliny 2005
Pozdro!

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-09 09:57:08 /


Ja też poproszę dwie sztuki koszulek z PC2006

Sebaplaza / 2006-08-09 14:50:50 /


ups oczywiście rozmiar XL

Sebaplaza / 2006-08-09 14:51:42 /


Nie wpisujcie tu zamówień, bo nic specjalnie z tego nie wynika, zgłoszenia będziemy przyjmować dopiero jak ruszymy z dorabianiem koszulek.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-09 15:22:25 /


Witam !
Zacznij dorabiać te koszulki , bo chętnych coraz więcej .
ps. nie dość że to mój pierwszy zlocik to jeszcze koszulek zabrakło o czapkach nie wspomnę .
Pozdrowionka dla całej braci .
Jac

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-09 20:03:42 /


Odgrzeję temat koszulek:
Coś się dzieje??

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-24 12:12:54 /


własnie bo tez poluje na koszulke hehe

Rafi - Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-03 12:45:12 /