logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » odrzuty » zapytanie o model Scorpio

zapytanie o model Scorpio

witam wszystkich fordmaniakow. nie wiedzac gdzie to pytanie moge zamiescic daje je w ogolnych. oto jego tresc: czy byl produkowany model Scorpio z lat 95-98 z silnikiem 2.5td w automacie w wersji sedan??? z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi. pozdro

wiśnia Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-06 19:37:17 /


NA FORUM NIE WOLNO POD RYGOREM BLOKADY KONTA:

PORUSZAĆ TEMATU GAZU W SAMOCHODZIE INNYM NIŻ STARY FORD !!!
ZAMIESZCZAĆ OGŁOSZEŃ - DO TEGO JEST OSOBNY DZIAŁ
NARUSZAĆ OGÓLNEGO REGULAMINU SERWISU CAPRI.PL

Wnioosek z tego, że NIE MOŻESZ zamieścić tego wątku na tej stronie.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-06 19:46:04 /


Może strona miłośników Forda Scorpio będzie bardziej właściwa...

radzieckii / 2006-08-06 20:00:13 /


a ja podpowiem.Tak produkowany był sedan w 2,5Td w silniku VM (włoskie dziadostwo z głowicami czterema odzielnie po jednej na każdy cylinder.) występowało w Chrysler Voyager i w niektórych modelach Dodge oraz Alfa Romeo. szczeże nie polecam i powiem jeszcze że jak masz dużo cierpliwości i kasy to kupuj ,ja już mam dość przewaliłem 2 scorpio z takimi silnikami jeden to był 1994r a drugi 1998 i nie polecam nikomu.Wątek trochę nie na tej stronce .!!!!! Tak na przyszłość pamiętaj.

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-06 20:12:31 /


Pytal sie czy byl w automacie...

Mysza liil (EM) / 2006-08-06 20:20:40 /


dzieki CORONER za podpowiedz. czyli rozumiem ze najprosciej bedzie przelozyc automat z kombi do sedana bo wiem ze kombi w automacie jest wiele (pytam bo nie podoba mi sie kombi a koniecznie chce sedana i tylko 2,5 td w automacie). chyba ze sa tu ukryte jakies cuda w budowie sedana i moga wystapic problemy z przekladka to chetnie poczytam jeszcze jakies wskazowki.


ps. widze ze Twoi poprzednicy nie chca byc mili i od razu z grubej rury probuja mi dolozyc. troche ich nie rozumiem ale i tak pozdrawiam. wiem ze nie pisze w tym momencie o "starym fordzie" ale dla uspokojenia przyznaje ze mam jeszcze Granade. a moze teraz na tej stronce mozna pisac tylko o Capri???

wiśnia Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-06 20:26:09 /


jesli chodzi o automat to spoko to wszystko jest kompatybilne i nie ma róźnic w wersjach sedan a kombi, jeśli chodzi o skrzynie.,ale tylko od 2,5TD bo inny silnik dzwony ma inne.Pozdrawiam

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-06 20:39:00 /


Regulamin to regulamin, zwrócenie uwagi, że go złamałeś to chyba nie jest bycie niemiłym?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-06 20:57:19 /


Wątek jest zamknięty, brak możliwości jego kontynuacji.