logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » jakiej firmy przewody zapłonowe WN

jakiej firmy przewody zapłonowe WN

Jakiej firmy przewody zapłonowe?

postanowiłem założyć wątek ponieważ wiedza nie ginie, jakieś tam swoje doświadczenia mam ale zawsze przed zakupem jest jakieś ale ;) tym razem szukam przewodów do mojego forda bo te co są wyszły z fabryki razem z silnikiem :)

w ofercie do mojego wozu są :

- janmor
-tesla
-magneti marelli
-NGK

chętnie posłucham waszych opini wiec śmiało pisać jakie macie doświadczenia

wiem że firmy na bieżąco zyskują lub tracą na jakości więc z czasem na pewno się także coś zaktualizuje a nóż komuś wiedza posłuży

Piter M Dokładna lokalizacja na mapie / 2020-06-10 22:13:45 /


Janmor zepsuty w pudełku. NGK dla mnie ok. Innych nie znam.

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-06-10 22:25:34 /


Nie ma na liście, ale warto polecić - Beru.

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-06-11 00:34:34 /


bosch beru jest ok tak jak i ngk, każdy inny trzeba wykonanie obejrzeć i ocenic

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-06-11 07:50:28 /


kable boscha kiedyś kupiłem nowe i jeden już w pudełku był zje...psuty
ngk i magneti marelli mozna polecić

mishq (Mateusz G.) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-06-11 12:32:50 /


Ngk miałem z 10 lat dawało radę, do tego miałem świece beru z trzema stopkami że względu że u mnie wtryski trochę leją i zwykle świece potrafiło zalać, teraz od roku mam czerwone kable championa, na razie obserwuję co i jak

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2020-06-11 12:43:51 /


Mialem Janmora (nie bez obaw), ale przez 6 lat dał radę

jakr / 2020-06-11 16:20:13 /


Dziś Janmor to nie to co 10 lat temu.
80% ZJ V8 lata na janmorach. Orzą w błocie, wodzie, zarzygane olejem i płynem chłodzącym. I nie robi to na nich wrażenia.
Bierz Janmora.
A jak nie jesteś pewien, to zadzwoń i dogadaj wykonanie swojego zestawu z kalbli Janmor Marine. Już z samego wyglądu budzą zaufanie.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2020-06-11 20:03:08 /


Gustuję od jakichś 10 lat w BERU. Świece, kable, kopułki... nigdy mnie nie zawiodły.
Raz w życiu kupiłem nowe kable Magneti-Marelli, chciałem przyoszczędzić w porównaniu z ceną kabli BERU. Zafundowałem sobie notoryczny problem z odpalaniem auta.

Czy ktoś robił może albo wymieniał kable WN z metra cięte? BERU np. ma coś takiego w ofercie zarówno kable jak i fajki. Akcja warta zachodu?

paras / 2020-06-12 09:02:25 /


Robiłem takie kable, ale msd w small block Chevy. Minus - trochę roboty. Plus - niesamowicie pasują. Co do centymetra. Moim zdaniem warto. Jak masz dwie prawe ręce, to nawet bez specjalnej zaciskarki je dobrze zarobisz.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-06-12 23:40:16 /


te megnety już ok 8 lat jeżdżą w moim taunusie i nie ma problemy przy odpalaniu nawet w wilgotne dni

nietykalny Dokładna lokalizacja na mapie / 2020-06-13 12:35:57 /


To może miałem pecha. Kosztowały 80zł, może to było ich winą lub wadą? Za to BERU kosztowały 200 stówki więcej i lepiej też działają.
Może w pewnych modelach aut to nie marka jest winna tylko cena?

paras / 2020-06-13 18:41:56 /


Miało być 200 koszt całkowity a nie 200 więcej.

paras / 2020-06-13 18:45:02 /


Ja myślę, że to kwestia kontroli jakości. Znam tyle samo osób co chwali Janmory co na nie narzeka. Na Beru nie kojarzę, żeby ktoś marudził. Bosch / NGK - sporadycznie słyszałem złe słowo. Sam miałem Janmory w jednym aucie i przez kilka lat nic im nie było.

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-06-13 19:03:14 /


Podobny temat był ze świecami bosch , fajne , fajne i nagle dup .

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-06-13 22:28:33 /