logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » szyberdach w granadzie

szyberdach w granadzie

witam! pomózcie, czy wie ktos moze jak dobrac sie do szyberdachu w granadzie?? otoz podsufitka na szyberdachu poodklejała sie no i brzydko to wyglada no i szyber kawałek tylko sie otwiera,bo materiał sie podgina, czy jest mozliwosc dostania sie od góry? tzn czy sciagalny jest ten kawałek dachu??

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-17 20:06:45 /


Aby zdjąć podsufitke z szybra musisz go wymontować.Nie całkowicie ale,trzeba odkręcić ta boczne listwy przy szynach a wtedy można go wysynąc na tyle ,że da sie podnieśc i podsufitkę mozna wyczepić.Jest ona zamontowana na stalowej ramce.Przód ramki wyczepiasz a potem wysuwasz do przodu.Berdzo łatwa sprawa.

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-17 20:21:54 /


ja własnie chce ja jakos podkleic, a te listwy boczne sa nitowane u mnie, ale dzieki, własnie chodzi mi o sam stelarz bo do niego wyglada na to jest mocowany materiał, czyli rozumiem ze nie ma opcji zciagniecia górnej czesci i dojscia do stelarza od góry? bo własnie od połowy szyber.. materiał jest odklejony, granie mam dopiero miesiac dlatego tak wypytuje... pozdro,dzieki

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-17 20:40:32 /


http://www.capri.pl/forum/53496#53554

Mysza liil (EM) / 2006-08-18 09:43:26 /


no wlasnie a u mnie szyber nie chce sie odsunac wlasnie przez odklejony materiał, troche sie cofnie i juz sie blokuje... chyba to zostawie, cała podsufitka jest ładna (kremowa) tylko szyber ... dzieki za informacje...

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-20 15:47:08 /