logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » Pomocy-MAM cały silnik 2.8i i wiązkę elektryczną-Potrzebny schemat do przewodów elektrycznych.

Pomocy-MAM cały silnik 2.8i i wiązkę elektryczną-Potrzebny schemat do przewodów elektrycznych.

MAM już skompletowany silnik 2.8i z modułem i wiązką elektryczną - potrzebuję pomocy - potrzebuję schematu elektrycznego- przewodów elektrycznych co z czym połaczyć - jaki kolor jest od jakiego elementu elektrycznego samochodu jest- i jeszcze jedno wiązkę elektryczną mam od granady i silnik takżze - czy to coś zmienia,proszę o podanie zródła skąd sciągnąć schemat elektryczny.
Z góry wszystkim dzięki za pomoc.

Albi_Poznan / 2002-04-10 11:29:56 /


Mam gdzieś namalowany przez siebie ten schemat, z kolorami przewodów, itd, chwilę cierpliwości i znajdę.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-04-11 09:34:32 /


Mam schemat od Granady....

trzypion Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-04-11 12:35:27 /


dzięki przesyłajcie co macie- computer4321@wp.pl

Albi_Poznan / 2002-04-11 12:51:29 /


Proszę, schemat jest tutaj:

http://www.capri.pl/garage/ford-capri-2.8i-k-jetronic-wiring-diagram.gif

Dotyczy wersji z przekaźnikiem do pompy paliwa z odrobiną elektroniki odcinającą zasilanie pompy pod nieobecność impulsów w układzie zapłonowym, a bez przełącznika bezpieczeństwa na obudowie przepływomierza powietrza.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-04-24 00:16:21 /