logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Długość piór wycieraczek - Granada

Długość piór wycieraczek - Granada

Witam
Może troche laickie pytanie - jaka jest długość pióra wycieraczki szyby tylnej w Grandzi kombi?? Moja jest zdecydowanie za długa i wyjeżdża poza szybę podczas wycierania, chciałbym w końcu założyć właściwa, ale nie chcę kombinować metodą chybił/trafił. Ktoś może wie?
Pozdro

soro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-26 16:05:05 /


Dobra, się zebrałem i metodami pomiarowymi ustaliłem długość optymalną tj ok 39cm, po czym udałem sie do sklepu celem zakupu takowej, no i znalazłem pióro 38cm gdzie jak byk na okładce pisze - Granada Turnier 75-85:) A ja sie głupi namierzyłem zamiast poczytać opakowania...:)
Pozdro

soro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-26 23:18:51 /


A to jest długość wycieraczki z tyłu czy z przodu? Bo ja chyba takie mam z przodu akurat. (Z tyłu nie mam, bo mam sedana).

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-28 16:25:54 /


Podana długość dotyczy oczywiście tylnej szyby (kombi), z przodu 38cm to troche za malo jak na mój gust. Ja mam pióra 51cm z przodu i są już prawie na styk, ale pasują (z ich opakowania wynika, że są od Scorpio bo pisze Granada 85-94:). Oryginalnie powinny być chyba nieco krótsze niż 51cm, ale jak już napisałem - u mnie pasują bez problemu, no i przynajmniej szyba jest o wiele lepiej wytarta:)
Pozdro

soro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-28 17:12:13 /


Do grandzi zawsze pakowalem 500-tki. Fabryczne sa faktycznie za krotkie.

Mysza liil (EM) / 2006-08-29 07:18:22 /