logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » "Bebechy " w drzwiach Granady

"Bebechy " w drzwiach Granady

Załączam fotkę.Nie widac dokładnie.To tak jakby szczoteczka i było to gdzies przyklejone w drzwiach Granady.Elektryczne szyby itd.Czy ktoś wie gdzie to powinno być i jaką spełnia funkcje

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-28 22:26:47 /


Mi się wydaje, że widziałem to przyklejone na tych klipsach, co trzymają zewnętrzną uszczelkę zbierającą szyby, żeby szyby nie drapały. Jak ci bardzo zależy mogę sprawdzić, bo nie jestem pewny.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-29 10:52:16 /


Tak zależy mi.

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-29 11:06:50 /


Jutro napiszę jak sprawdzę, w domu net nie działa.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-29 11:12:13 /


Dobrze pamiętałem - te szczecinki są przylepione do blaszek trzymających uszczelkę zbierającą. W sreberku są nawet wszystkie! :)

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-30 08:38:01 /


Szkoda że fotki nie zrobiłeś.Chętnie zobaczył bym jak sa zamontowane i ile ich jest.W zasadzie to jaką rolę spełniają?Zastanawiam się nad tym czy można je czymś zastąpić bo znalazłem tylko jedna sztukę.

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-30 15:52:35 /


Są przylepione do klipsów na jakiś klej. W sumie jak ich nie ma, to nic się nie stanie złego, no chyba że masz te klipsy porozginane tak, że o szybe szorują, ale wtedy i tak trzeba wymienić. Zdjęcie ciężko zrobić, bo wiesz jaki widok może być przez szparę nawet przy schowanym oknie...

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-30 15:59:19 /


CZy one są na każdym klipsie?Mam cos w rodzaju filcu,różnej grubości i to jest samoprzylepne.Może zastąpie to tym.

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-08-30 16:05:25 /


U mnie są na każdym.
Filc powinien być dobry.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-08-31 09:15:05 /


Czy wie ktos z szanownych kolegów czy takie cós można gdzies nabyć.Są to gumy które zasłaniają od spodu otwory odpływowe aby woda z zewnątrz nie przedostawała sie do drzwi Granadowych.

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-18 12:32:55 /