logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » www.capri.pl » A co z ogłoszeniami?

A co z ogłoszeniami?

Jeśli znajdziesz kiedyś czas to przydało by się coś zmajstrować i w tym temacie. Strona z ogłoszeniami ładuje się wieki. Czy nie można by podzielić jej już na wstępie? Taka drobna sugestia na długie samotne wieczory ;)

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-18 21:08:13 /


i bana dla kolesia ktory wpisuje w dziale "sprzedam" np. "kupie pilnie biale klosze lamp tylnych od ikarusa bo te z poldka wydaja sie za male...."

Rem!k / 2003-02-18 21:36:12 /


Z ogłoszeniami to jest tak że jest ich 600 sztuk ....... no cóż pamiętam jak dziś jak było ich około 200 (jakiś rok temu ??) ..... ale teraz ruch na tej stronie o wiele większy ( i dobrze )

Wobec ogłoszeń - gdy wgrywacie i chcecie mieć tylko te nowe - czekacie aż pasek sie nieco przesunie i dajecie "Zatrzymaj" w IExplorer i po krzyku - ładuje wam sie 50 zamiast 600 .... ale faktycznie coś by trzeba wymyślić.




Dwa to małe zainteresowanie samych zamieszczających ogłoszenia ...... po prostu polska to taki kraj, że jak jedziesz autem to wypalony fajek przez boczne okno wyrzucasz na ulice ........ a później krzyczysz że syf, brud itd.

:-)))

I tym optymistycznym akcentem .....

PS. Pozdro dla "ZAKRZAKA" i jego/jej 30 ogłoszeń "Kupie Taunusa"

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-19 01:26:55 /


albo w ogłoszeniach pt. sprzedam "kupie capri" to mnie drazni

Michal FAZI / 2003-02-19 11:21:50 /


Spoko to akurat jest na bieżąco poprawiane :-))

Swoją drogą ciekawie ludzie te ogłoszenia dają ;-))

o możliwości edycji własnego ogłoszenia chyba też niewielu pamięta :

np. "zdjęcia do ogłoszenia poniżej"
"w ogłoszeniu poniżej podałem zły numer telefonu"
"zapomniałem dodać że moje auto ma instalke LPG"

[Sprzedam] Sprzedam Bucika :-PP
[Kupie] Sprzedam Buicka

Potrafią kolejne założyć ale poprzedniego nie kasują - no też sie zdarza - ale spoko to w miare możliwości zauważyłem że znika :-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-19 13:10:39 /


myślę, że warto podzielić ogłoszenia przynajmniej na działy: "capri" i "inne".
włączamy np "capri" a tu dopiero: "kupię" i "sprzedam". Kupa jest ogłoszeń nie dotyczących Capri

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-19 13:17:43 /


a ja bym podzielił na kupię/sprzedam "części" ; kupię/sprzedam "samochód" ; kupię/sprzedam "inne" tylko i tak jak ktos nie jest zbyt bystry to napisze gdzie bedzie poadnie :-(

Łysy Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-19 13:21:32 /


He he he...za dzielenie na capri i inne dostalem opierdziel ;) Mamy się integrować i strona ewoluuje po woli w strone uniwersalnego serwisu starych fordów. To miłe, ale chyba taki podział byłby zbędny. Dobry wydaje mi się więc pomysł z podziałem na samochody i części.

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-19 13:26:45 /


narazie strona z ogłoszeniami jest jedna - może rzeczywiście lepiej byłoby 4 strony zrobić [Sprzedam] [Kupie] Samochód [Sprzedam] [Kupie] Części

- przy umieszczaniu ogłoszenia pojawiałaby sie strona z czterema linkami do formularza

Wybierz typ ogłoszenia :

link: Sprzedam samochód
link: Kupie samochód

link: Sprzedam części
link: Kupie części

{i później dopiero treść ogłoszenia}


2.jeszcze pozostaje kwestia "Co nowego na stronie"
tam też trzeba by nieco przebudować ....


np. Nowych ogłoszeń 15 : oglądasz a tu strona ile nowych w którym dziale.




3. no i jeszcze trzeba by dotychczasowe podzielić odpowiednio do każdej kategorii (a jest teraz prawie 600 !!)


Prostszego rozwiązania nie znam - (Ci od sprzedam części chyba nie oprotestują, że będą w odrębnym dziale - bo może im korzystniej jest ogłaszać sie tam gdzie ktoś kupuje auto ;-) więcej ludzi zauważy ...... no gdzieś tam jest logika takiego myślenia, ale ma wątpliwe podstawy)



Ale jest to nieco roboty więc trzeba bedzie na to pewnie poczekać

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-19 13:41:16 /


Dyskusja się rozwija, padają pomysły dobre i takie sobie ale czy nie łatwiej i prościej było by skorzystać z mechanizmu forum. Niech engine wyświetla nowe ogłoszenia i linki do wszystkich pozostałych sprzedam i kupię.

Farmaceuta Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-19 13:50:43 /


Także i dla mnie się wydaje że to byłby najlepszy pomysł żeby wyświetlały się tylko nowe ogłoszenia i linki do starych. a z podziałem nie wiem czy byłby to dobry pomysł, np. potrzebuje paru części i mam do sprzedania parę i jeszcze z przyjemnością popatrzę na samochody jakie się sprzedaje(tak tylko zeby zbadać rynek :))i troszkę niewygodne by było przechodzenie z jednej kategori do drugiej i czekanie aż kazda z nich się załaduje. Myslę ze rozwiązanie to nie byłoby dobra dla ludzi korzystających ze strony na bierząco.

crapi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-19 14:29:50 /


tfuuuu
... nie byłobY dobre dla ludzi korzystających ze strony na bieŻąco. :)

crapi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-19 14:32:01 /


MK podzieli ogoszenia na 5 kategorii a i tak w kupie samochod beda sprzedam klamke itp.
wystarczy mozliwosc przegladania ogloszen 'stronami' tak jak forum kazdy mogl by wejsc i ustalic ilosc na strone... np. 20
pozdrawiam
btw. MK kawał dobrej roboty :)))

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-19 16:26:32 /