logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Potrzebna szczegółowa dokumentacja techniczna !

Potrzebna szczegółowa dokumentacja techniczna !

Witam wszystkich ! Jeszcze nigdy nie byłem tak blisko możliwości zdobycia samochodu, chodzi mi tu o MATRA-SIMCA Bagheera, możliwe że to nawet ostatnia wersja 1979-80 oznaczona znakiem "TALBOT", tego jeszcze nie ustaliłem ... ;( Jesli ktokolwiek ma jakiś dostęp do dokumentacji, jakiejś książki serwisowej.... ciągle brak mi wielu informacji na temat tego samochodu... a jest on moim marzeniem ... Jeśli uda mi się go zdobyć to czeka go generalka ;((( A mi wciąż brak danych (zwłaszcza silnik i zawieszenie) Prosze o pomoc.

Foinix Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-03 10:49:24 /


http://www.google.pl/search?sourceid=navclient&ie=UTF-8&rls=GGLJ,GGLJ:2006-33,GGLJ:en&q=MATRA%2dSIMCA+Bagheera

pozdrawiam

Marek W - Bytom Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-03 10:59:23 /


Hmm, widziałem chyba manual Haynes'a ostatnio... W Poznaniu jest ogromny "antykwariat" Struckiego, coś tam ostatnio było. Zapraszamy do P-nia!
BTW: Co ma wspólnego Talbot/ Simca z Capri?

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-03 11:02:50 /


Talbot/Simca ma tyle wspólnego z Capri, że oba to piękne klasyki sportowe z lat 70-tych.... co więcej trzeba ?

Foinix Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-03 11:34:53 /


1. http://www.capri.pl/terms-of-use
2. bardziej w ogloszenia by sie nadawalo, ale patrz pkt.1
3. krk4m z pewnoscia bedzie cos wiedzial - jest z kraka, a w profilu uzytkownika masz do niego kontakt

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-03 11:36:13 /


Do "Marek W" - niestety ja potrzebuje czegoś wiecej ... podstawowe informacje mam i znam ... dziękuje za dobre checi ... a co do wycieczki do Poznania ... hm

Foinix Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-03 11:37:32 /


Zapoznałem się z regulaminem forum... ale nigdzie indziej nie moge znaleść pomocy na temat mojej "Bagheery", dlatego licze na was... miłosników cooltowego Capri ...

Foinix Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-03 11:41:02 /


Najlepiej to przydało by mi sie coś takiego .... tylko z 10x więcej szczegułów i dokładny opis :)))

Foinix Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-03 11:50:46 /


albo blokada konta ;)
szczegÓłów !

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-03 14:18:03 /


Segal - niestety o TYM autku nie mam niemal nic :(
Foinix - Piotrek "Sąsiad" z Klubu miał w Kraku takie auto ze 2 lata temu - było nawet w "nasze samochody: inne marki", ale sprzedał i znikło. Spróbuj http://www.capri.pl/user/1241 Opisywał go chyba na weteranszos.pl i w Automobiliście.
Hrabia - co wspólnego? Jak już parę razy pisałem SIMCA była kontynuatorem firmy Ford France SA, działającej do połowy lat 50-tych. A bardziej namacalnie? Felgi mają tak samo rozstaw 4x108, więc podchodzą z Capri do Bagheery i vice versa :)
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-03 15:04:00 /


Wielkie dzięki za informacje - Krk4M, skontaktowałem się już z Piotrkiem ... ale książka serwisowa poszła razem z samochodem (normalne) i nie jest w stanie mi pomuc ;( , jakby jednak jeszcze ktoś dysponował jakimiś danymi na temat Bagheery .... to bardzo prosze o pomoc. Dziękuje.

Foinix Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-03 18:02:34 /