logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » odrzuty » Komisja wojsokowa- pomoc lekarska

Komisja wojsokowa- pomoc lekarska

Witam tym razem troche nietypowo, ale jako że są wśród nas ludzie różnych profesji i zawodów to pytam.

Ma ktośdoświadczenia z podaniem o nową komisje lekarską? Mam kategorie A. a chciałbym mieć D. myśle że podstawy by się znalazły uszkodzony kregosłup i inne, to juz do wiadomosci kogośkto bedzie mógl pomoc (słaby wzrok, rozpieprzone kolana no i kregosłup cośsie z nim stało po wypadku ale nie wiem co bo nie byłem u lekarza...) , ale do rzeczy chodzi o to by to jakos opisać tak żeby było skuteczne w walce z komisją, moze ma juz ktoś podobne przeprawy bo w sumie zamierzam rzucic studia a wlasnie dzis przysło standardowe pismo zeby zgłosic sie z zaswiadczeniem o uczeniu się.

Jeżeli ktośmiałby jakiegos znajomego lekarza lub sam byłby lekarzem i móglby pomoc byłbym bardzo wdzieczny... ewentualnie jakieś inne sposoby na uzyskanie D.

Powiem tylko że sposoby typu wyjechać z kraju pooki co nie mnie interwesuja..

Pozdrawiam i licze na pomoc i fachowe rady

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-05 19:09:07 /


temat to już przegięcie jak na forum samochodowe... to ja się spytam może dlaczego w Iyama Vision Master Pro 510 na catalyst 6,8 nie mogę ustawić konwergencji pionowej, ciągle jakieś czerwone cienie... na HP 21" było wszystko ok:)
a co do komisji to mi pomogły blizny na ręce;)
i mam D jak d...;-)

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-05 19:47:08 /


do woja marsz, do woooja...

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-05 19:51:15 /


dlaczego przegiecie ?? :P jest off topic a jeszcze na forum nie było - mi tam sie podoba i byc moze przyda wiec niech sie rozwija ;]

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-05 19:56:40 /


Przy D to jeszcze nie zabierają prawa jazdy?

Mysza liil (EM) / 2006-09-05 20:05:28 /


A zabierają przy jakiejkolwiek??

Medziak Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-05 20:08:26 /


Znam kilku gości, którzy z kategorią E posiadają licencje sportowe.
Albo z D - licencje pilota samolotów. Podobno jedno z drugim nie koliduje...
Polska być dziwna kraj :)
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-05 20:50:02 /


Kumpel dostał E (w razie wojny ewakuowany z kobietami i dziećmi :-)) i miesiąc po komisji przyszedł do niego papiur, że prawko mu zatrzymują...

Zoggon, co mają sterowniki do konwegencji?? :-) Niektóre monitory tak już mają, że jak poświecą trochę, to się rozjeżdżają i d... blada. Smutny los spotkał jedno Barco u mnie w robocie. Po 3 latach w miarę ciągłego świecenia nadaje się tylko, jako zydelek w palarni, bo korzystanie z niego grozi utratą oczu :-( Choć kolorki ma niezastąpione...

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-05 21:47:55 /


a ja uwazam ze to nie tu , OK off ale ....
niejeden z ludzikow ucieklad od tej innstytucji ja sam sciemnialem ale to nie powinno byc tutaj

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-05 21:47:57 /


ja tez mam D i jestem Debesciak:)

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-05 21:50:12 /


Wojtad jak nie tu tto opisz mi swoje sposoby na priv..

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-05 21:52:39 /


skad ta panika ,co na piec lat juz nie biora choc moze niejeden bez dachy by chcial

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-05 21:59:16 /


Wątek jest zamknięty, brak możliwości jego kontynuacji.