logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Spojler na tylną klapę

Spojler na tylną klapę

Witam

Mam takie pytanie odnośnie spojlera na klapę, jak to jest z tym spojlerem? Bo posiadam "dziwną" odmianę, mianowicie mój jest dużo bardziej mięciejszy, jest mocowany tylko na 4 śruby i to wogóle w zupełnie innym miejscu (bliżej załamania na klapie), nie jak inne mocowane na 7 (4 od środka i 3 od zewnątrz). Różni się też długością tych elementów zachodzących na klapę (fotka).



Więc pytam, jak to jest z tymi spojlerami? Robili dwie wersje tych spojlerów? W jakich latach był który?

Może ktoś to rozszyfrował.

Dzięki z góry za odpowiedzi
Pozdrawiam

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-07 11:37:15 /


masz wrsje dla milusińskich :D nic tylko sie cieszyć :D i przytulac :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-07 12:15:50 /


ja też mam taki wycięty od spodu http://www.capri.pl/image/car/368/14223

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-07 13:55:22 /


moze nie zwrocilem uwagi ale wydawalo mi sie ze wszystkie takie sa:
http://www.capri.pl/image/car/577/48286

http://www.capri.pl/image/car/152/51174

itd.. :)

gdzie jest roznica? :)

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-07 14:08:38 /


Były przynajmniej dwa rodzaje. Różniły się też nieznacznie długością - w sensie odsadzeniem w tył. Prawdopodobnie była to kwestia rocznika, ale nie jestem pewny. Po prostu spojler przeszedł mały facelifting ;)

Piotr Siemiątkowski (Irpac) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-07 15:46:25 /


Różnica jest też taka, że ten szerszy nie ma w środku tej stalowej ramy, więc nie "puchnie", ja zakupiłem taki spoiler od Konrada Szyperskiego:) Jest większy, ładniejszy i nie puchnie -> no i więcej piw na zlocie się na nim zmieści;)

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-07 16:03:46 /


To są co najmniej 3 rodzaje :-)
U Miłosza jest inny niż u mnie, a u Ligacza jest jeszcze inny niż u nas obu :-)
Mój jest równoległy do ziemi i dość krótki, u Miłosza jest ciut dłuższy i pod minimalym kątem, a u Ligacza jest tak miękki, że bałbym się piwo na nim stawiać...
Oczywiście nie muszę dodawać, ŻE MÓJ JEST ORYGINALNY :-)))))))

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-07 16:16:34 /


Olo co do piwa i stawiania go na spojlerze to spokojna głowa - wytrzyma :)

No prosze to ja myślałem że są tylko 2 rodzaje, no prosze czego to sie człowiek dowiaduje.

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-08 12:19:23 /


a ja mam 4 dziurki zaklejone tasma izolacyjna:) wtykam w nie takie male flagi z wykalaczek i mam wtedy stateczniki takie jak w samolocie i wtedy lepiej mi skreca podczas parkowania przy duzych predkosciach.

maru Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-11 20:32:19 /


A oto spojler jaki ja posiadam- mocowany jest na 4 cztery śruby od wewnątrz (jak można zaobserwować na zdjęciu brak zaślepek) i jest trochę dłuższy (przód tył;) ) od tego co ma Olo no i jak już Olo napisał jest nie orginalny... (chyba pochodzi od F 125P lub 126P ;P

Wolff(miłosz) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-22 21:21:33 /


Raczej na zdjęciu powyżej nie da się zaobserwować braku zaślepek :) Dla zainteresowanych kolejne zdjęcie (o ile ma to jakieś znaczenie) jak nie zapomnę to jutro napiszę co na nim jest wytłoczone (chyba ostatnio Olek to nawet czytał)

Wolff(miłosz) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-22 21:25:57 /