logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » 1.10.2006 II Wołomiński Zlot Pojazdów Zabytkowych

1.10.2006 II Wołomiński Zlot Pojazdów Zabytkowych

Zostałem poproszony przez mojego kolege o zamieszczeniu na forum informacji o imprezie która odbędzie niebawem:

"Witam!
Zapraszam wszystkich posiadaczy i miłośników weteranów szos na II Wołomiński Zlot Pojazdów Zabytkowych, który odbędzie się 1 października 2006 roku, jak nazwa wskazuje, w Wołominie. Do udziału dopuszczone będą samochody i motocykle oraz inne pojazdy wyprodukowane przed 1981 rokiem, posiadające aktualny przegląd techniczny oraz ubezpieczenie, a także pojazdy \"klasyczne\", znikające z naszych dróg bądż bardzo rzadkie, nie spełniające jedynie kryterium wieku (jak Wartburg, Trabant, Citroen CX, BMW e21, czy e12, Mercedes w123 czy 126 i inne - wg. uznania organizatora).
Ogranizatorem imprezy jest Galeria Powiatowa \"Korozja i Kolor\", pub \"Taaka Ryba\" w Wołominie oraz ja, jako osoba prywatna.

Plan:
- Godz. 10.00 spotkanie pod Starostwa Powiatowego w Wołominie, obok Galerii \"Korozja i Kolor\" (Ul. Prądzyńskiego 3).
- Godz 11.00 Przejazd kolumną do Radzymina i postój na rynku, prezentacja pojazdów
- około godz 12 wyjazd z Radzymina do domu dziecka w Dębinkach
- około godiz 14.30 Pobyt w domu dziecka w Dębinkach i zwiedzanie zabytkowego pałacyku oraz poczęstunek
- około godz 14 przejazd do Chrzęsnego
- około godz 14.30 zwiedzanie XVIIwiecznego pałacu w Chrzęsnem k/Tłuszcza
- około godz 16 powrót do Wołomina i zakończenie imprezy w pubie \"Taaka Ryba\"
Podane godziny mają charakter orientacyjny, bowiem \"na trasie\" wszystko może się zdarzyć
Tak, jak w poprzednim roku impreza jest bezpłatna. Dla uczestników przewidujemy poczęstunek oraz naklejki zlotowe. Ze względów organizacyjnych osoby zainteresowane uczestnictwem prosiłbym o kontakt ze mną pod nr tel. 667 215 769 lub mailem karolbonski@o2.pl. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, czy wątpliwości chętnie odpowiem na wszystkie.
A tak było 2 paźdiernika 2005 roku > http://autko.foxnet.pl/old/articles.php?cat=wolomin "

Ja tez się na imprezie pojawie choć jeszcze nie wiem czy akurat Fordem

Meits Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-07 21:18:16 /