logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » Uchylne tylne boczne szyby w FC Mk1b

Uchylne tylne boczne szyby w FC Mk1b

Szukam odpowiedzi na pytanie. Czy w Capri Mk1 b występowały uchylne tylne boczne szyby? Chciałbym mieć takie w swojej jedynce, ale jak nigdy nie było takiej opcji to nie będę "natury" poprawiał.

RaV22 / 2006-09-08 23:05:26 /


Nawet A miało ;-)

http://www.fasterfords.com/brochure_mk1_capri_3000e.htm




i B napewno w GXL

http://www.fordcapri.de/Literatur_/Prospekte/Capri_1_Marz73/capri_1_marz73.html

5 zdjęcie z folderu - akapit od "Das UKW-Radio ... " dobre z tym podświetleniem pod maską w opcjach wersji GXL ;-))

Popcio - masz podświetlenie pod maską ??? :-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-09 00:15:44 /


Hmmm... Niestety nie mam. Jest jeden kabel, który za cholere nie wim do czego moze to to :)

Popcio Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-09 09:34:34 /


Dzięki. Jeden element więcej do znalezienia :)

RaV22 / 2006-09-09 12:45:40 /


Może ktoś zfotografować/opisać jak powinno wyglądać mocowanie takiej szybki przy słupku koło drzwi?

Jusyn Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-01 19:48:41 /


Jusyn - jutro pstryknę fotę

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-01 23:50:59 /


Oto fotki.
Za specjalnie nie widzę, aby były przy słupku jakieś dodatkowe uchwyty trzymające szybę (szyba ma takie wypustki),


no i oczywiście miejsce gdzie mocowany jest mechanizm otwierania po przeciwnej stronie.


Podczas rozbiórki za bardzo nie przyglądałem się dokładnie, co i jak ale myślę że tutaj kwestia leży w szybie (wcześniej wspomniane wypustki), choć mogę się mylić bo nie widziałem szyby w wersji bez otwierania, oraz uszczelce. Jutro dla porównania (o ile znajdę) zrobię zdjęcia starej uszczelki oraz nowego kompleciku uszczelek właśnie pod otwierane okno.

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-02 11:24:01 /