logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » zabezpieczenie wyjętego silnika

zabezpieczenie wyjętego silnika

Siema ekipo
Mam problem , z obecnym stanem "epidemii" oraz politycznymi zawiłościami jakie mogą nam wymyśleć rządzący jesienia a poduszka finansowa zawsze w cenie ,więc zdecydowałem że w tym roku auto przejdzie jedynie pełną blacharkę oraz malowanie ,a silnik 1.3 zostanie tylko lekko odnowiony bo znalazłem wreszcie.... mój rzadki gażnik kompletny !!! to będzie można pojeżdzić ;D ,
Jak zakonserwować czy co robić z silnikiem V6 , jest na palecie pod wiatą , skazany na wilgotność powietrza i temperatury otoczenia , z boku leżą 3 tylne mosty i skrzynie pod r4 i V6 , jak mogę to na taki laicki sposób najpewniej zabezpieczyć do przyszłego roku , i czy jak mosty zaszły rdzą to dać do wyszkiełkowania i zawinąć folią ?? a silnik się jakoś jeszcze przekręca czy ... po prostu proszę o rady bo szkodą to zepsuć a z czasem zamontuje do auta lub się podzielę jeśli mi się nie przyda.

Dzięki

Tweed / 2020-07-21 18:25:10 /


Po strzykawce oleju do cylindów, pozatykaj wszystkie dziury zaolejonymi szmatami i nakryj folią.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-07-21 18:30:19 /


folia także pod spód,

I pamiętasz o radiu dla mnie?

magic Dokładna lokalizacja na mapie / 2020-07-22 10:51:37 /


pamiętam , będzie wykręcane to wyśle jako prezent ;D żadna ex mnie tak nie cisnęła ;P

Tweed / 2020-07-22 14:31:20 /