logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » Trip Computer w 2,8 i

Trip Computer w 2,8 i

Jest typ, który ma takie urządzenie do sprzedania, jest też kilka 'ale'
-czy motor, w którym tego nigdy nie było jest zdatny do podłączenia kompa?
-Co musi być w komplecie?
-Jakiś schemacik?
Pozdro, Banol

banol / 2003-02-20 22:01:14 /


teoretycznie może. praktycznie z pewnymi dopasowaniami da się założyć.
jeżeli jeszcze siedzi w samochodzie, to najlepiej iść po kablach i wyjąć co się da, a dokłanie: trip computer (a jakże :), czujnik z baku (pływak), czujnik na lince prędkościomierza (całą linkę), czujnik mierzący przepływ paliwa (gdzieś tam pod maską).

kliner aka cleaning / 2003-02-20 23:36:53 /


mam taki trip computer ale sam goly to co bylo w desce rozdzielczej , chetnie sie tego pozbędę:)
Pozdro

jagoolmk2 / 2003-02-20 23:40:44 /


Sam ten trip computer co siedzi w desce to 25% całości. Potrzeba jeszcze:
1. Sonda do baku.
2. Impulsator z linki co idzie do prędkościomierza
3. Przepływomierz, ale tu są 2 wersje, za 2.8i jest na przewodzie wtrysku 2 cylindra, a w gaźnikowych wersjach na przewodzie paliwowym.

To co opisałem tyczy Granady, czy w Capri były te komputery to nie wiem.

314TeR Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-27 20:02:20 /


dziękuwa panowie.

banol / 2003-02-28 16:06:09 /


Witam, połączę się, potrzebny do tego computera schemat elektryczny jaki przewód od czego - wychodzi z niego 8 przewodów - które zasilają to urządzenie - dzięki (jaki kolor), czekam na wszelkie informacje

Albi_Poznan / 2004-07-29 16:04:35 /


Witam ponawiam prośbę - nikt naprawdę nie ma schematu podłączenia computera - potrzebne dziekuję...

Albi_Poznan / 2004-08-01 09:10:47 /


Czy mozna kompa ktory siedzial w silniku szesciocylindrowym z wtryskiem mechanicznym posadzic na czterocylindrowce z wtryskiem elektronicznym? Kwestie zalozenia czujnika na przewodzie doprowadzajacym paliwo do wtryskiwacza jeszcze daloby sie obejsc ale co ze wskazaniami, komp prawdopodobnie mnozy ilosc wachy razy szesc, przy czterech garach bedzie chyba przeklamanie?

Hektor / 2009-03-01 14:36:50 /


Będzie oszukiwać, ale da się to obejść. Trzeba użyć głowy :)

Mysza liil (EM) / 2009-03-01 14:45:36 /


odświeże temat, poszukuje schematu elektrycznego do trip compa w 2.8i, to jest ostatnia rzecz której nie mam jeszcze poprawianej w granadzie :P z góry dzięki :P na chwile obecną pali ię tylko jedna dioda czerwona na compie i nic więcej, podstawiałem drugi sprawny i to sama, także po ogólnym rozpierdzielu w elektryce jaki był w granadzie stawiam na kabelkologie :-)

H2O patryk_3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2015-03-03 06:09:57 /