logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » ford100lica

ford100lica

zamierzam stworzyc klub nienormalnych miłośnikow fordów znad Wisły.Od razu napisze że nie bedzie to żadnego rodzaju konkurencja dla capri.pl a jedynie jego (jeżeli można tak nazwać) odłam na Warszawę...nie poczuwam się za właściciela klubu a jedynie za pomysłodawcę , właścicielami byli byśmy wszyscy-pełna demokracja!zapraszam wszystkich ze stolicy i okolic i niech inni nie uwazają że jest to przejaw egioizmu :)wszystkie propozycje, zastrzezrenia czy uwagi prosze kierować do księgi gości na nowo powstałej już stronie
http://www.ford100lica.prv.pl

pewnie i tak połowa pomysli że starrsky znowu coś debilnego wymyślił :D...bywa.
ale jezeli masz inne zdanie gorąco zapraszam !

p.s osobom które są wrogo nastawione do bliźniego, ot tak z natury i lubią szydzić z innych to już podziękujemy ......

p.s2 Michał sorka ale nie mogłem dłużej czekać :)

starrsky / 2003-02-20 22:05:59 /


starrsky / 2003-02-20 22:08:57 /


hehe dobry pomysł:)) my tez mamy wisłe i nawet Klub jeszcze nie dogadany i nieformalny:) ale na dobrej drodze - "Hells Riders" .
Pozdro

jagoolmk2 / 2003-02-20 23:14:26 /


rozumiem, że głównym celem to spotkania i picie pifa ;)
generalnie nie mam nic przeciwko, o ile będe mógł być skarbnikiem (wpisowe 50PLN... u skarbnika rzecz jasna :)

proponuje od wyrzucenia ze strony tego ognia na górze.

kliner aka cleaning / 2003-02-20 23:28:35 /


niestety po spóznionej troszke reakcji Michała ,organizacja pod nazwą ford100lica prawdopodobnie będzie musiała przestać istnieć lub jej działalność będzie musiała być bardzo ograniczona, jak narazie zastanawiam co by z tym zrobić i ogłaszam strone ford100lica narazie nieaktualną ponieważ zkim jak z kim ale z MK na pieńku nie chce mieć :D bede musiał sie zastanowić co łatwe też nie jest :P pozdro

starrsky / 2003-02-21 06:57:12 /


starrsky / 2003-02-21 06:59:09 /


znaczy, żę nie będe skarbnikiem?! kurna...

kliner aka cleaning / 2003-02-21 09:45:49 /


Starsky: nie rób ze mnie decydenta w Twojej sprawie. I jeśli chciałeś konsultacji, to nie w tej kolejności: piszesz do mnie na maila, potem piszesz tutaj zanim ja odpowiedziałem "bo się nie możesz doczekać", a jak wreszcie odpowiedziałem, to teatralnym gestem wkładasz tu jakieś przekreślone loga.
Jeśli czujesz potrzebę zrobienia czegoś - to rób, ja nie mogę Ci zabronić, i nie zabraniam. Wszystko co zrobiłem, to napisałem co o tym myślę, a że nie oszołomił mnie ten pomysł, to zapewne mój problem. Napisałeś że "chcesz po prostu nas zebrać" i "omawiać spotkania i prezentacje samochodów" - wydaje mi się że robimy to tutaj, jedno i drugie, z dość dobrym skutkiem od dłuższego czasu, taki był cel i zamysł tej strony. Twoja inicjatywa sugeruje że nie jesteś zadowolony z efektów,
jako wyraz czego odbieram brak Twojego samochodu w tutejszych prezentacjach. Zapytałem Cię czego tu brak, i co chcesz nowego zaoferować, a Ty na to, że Cię pojechałem. Ja Cię nie "pojechałem", tylko zadałem pytanie - czego tu na capri.pl brak. Jak Ty zadałeś mi pytanie "co o tym myślę", to napisałem. Ja także proszę o odpowiedź. To jest dyskusja, a nie żadne "jechanie".

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-21 11:11:32 /


jechanie, jechanie ;) - obaj macie 2.8
kiedy pojedynek? :D

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-21 12:21:27 /


eeh...strona ta jest dla większości z nas pewnego rodzaju świątynią do której "wchodzimy" tak często jak sie da, może jesteśmy jak rodzina ale ja na przykład nie wiem jak wygląda połowa ludzi z tej strony ,nawet nie znam z warszawy niektórych ,nie chciałem przecież od nowa jednoczyc wszystkich posiadaczy capri a jedynie częściej sie spotykać i bardziej się poznać,...a z doświadczenia wiem że są osoby które jedyne co lubią robić to narzekać wytykać i obgadywać za plecami co czasem jest niezbyt przyjemne i jakoś nie chciałbym z nimi sie jednoczyć,ale nie chce o tym mówić bo nie chce wsadzać kija w mrowisko.To prawda że jestem jeszcze gówniarzem i jak to u młodych bywa chcę przynależeć do jakiejś grupy , ok zgadzam się że capri.pl daje mi to poczucie ,ale jest to na skale krajową a mi chodzi o wawę o mniejszą grupe którą chciałbym poznac bardziej,a poza tym komu to przeszkadza?przecierz niektóre miasta mają swoje nieoficjalne kluby choć i tak sie spotykają na zlotach capri...więc nie widze problemu...Michał jesteś ostatnią osobą z którą chce sie tutaj kłucić bo podziwiam twoją pracę i cierpliwość(to nie jest żadne wazeliniarstwo!!!) więc zakończmy tą rozmowe na ten temat ...teraz wiem że po raz kolejny zamieściłem na stronie coś czego nie powienienem...

p.s1 nie zamieściłem fotek z tego wględu że chce ładnie wypaść a teraz mam remont dawno zapowiadany :P
p.s2 no mysle ze jak MK przyjmie wyzwanie to sie pościgamy ale jeszcze jest pytanie gdzie? , bo w gryźlinach już sie nie da :( no chyba że po paru pifkach
pozdro

starrsky / 2003-02-21 13:52:00 /


Ale nikt się tu nie kłóci. A co do pościgania się, to zapewne nie mam szans, z różnych powodów, ale pola nie oddaję, i może będzie taka okazja, ale na razie pssssst ...

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-21 15:35:34 /


i tak was obydwoch objade swoja caprycha :)
capri100lica w sumie sam niewiem hmmm.

Michal FAZI / 2003-02-22 21:04:09 /


a ja dziś nabyłem dzioba i tak was objade jak dzieci :)

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-23 00:24:40 /


hehe maja spory do dyskusii
Starsky zmajstruj naklejki to se pomaklejamy :)

Michal FAZI / 2003-02-23 10:28:25 /