logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Literatura fachowa

Literatura fachowa

Pochwalcie się zdobytą literaturą o starych fordach tj. książki, prospekty, foldery, czasopisma.
Co udało się Wam uzbierać. Moja biblioteka starego forda wygląda następująco:

Biger Dokładna lokalizacja na mapie / 2020-07-27 13:26:10 /


Jeszcze automobilista 7/2018 i magazyn GT Classic 07-08/08 (09-10)

Biger Dokładna lokalizacja na mapie / 2020-07-27 13:27:38 /


cd. zbioru - wyraziste foto

Biger Dokładna lokalizacja na mapie / 2020-11-01 12:13:31 /


Ciągle tu chyba ktoś spamuje.

Ja od siebie dodam że moje półki uginają się od literatury samochodowej, goszczą tam książki o rajdach, literatura Podbielskiego, encyklopedie motoryzacji, wszelakie książki do serwisowania aut z wydziału komunikacji i łączności itp, literatura fachowa jak galwanizowanie, tapicerstwo samochodowe, spawalnictwo, elektryka samochodowa, konserwacja nadwozia i podwozia, 6 językowy słownik motoryzacyjny i wiele materiałów które dostałem w spadku po ojcu lub sam na gromadziłem wyłączając czasopisma bo tego mam pół strychu.

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2021-02-01 11:36:40 /


A ile z tego przeczytałeś? :)

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-02-01 13:26:21 /


He he pytanie z tych podchwytliwych, każda napocząlem, tzn czytałem tylko to co mi w danym momencie było potrzebne, wiesz konkretne rozdziały czy zagadnienia, zresztą kto czyta np całego manuala z cyklu sam naprawiam Fiata Seicento czy innego Scorpio, natomiast takie jak poznajemy samochody RFN w większości czy inne mniej obszerne literatury motoryzacyjne w większości ukończyłem, część z tych książek technicznych jest już przestarzała ale podstawy są dalej aktualne

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2021-02-01 13:59:39 /