logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » www.capri.pl » wap.capri.pl

wap.capri.pl

ciekaw jestem ilu klubowiczow odwiedzilo strone wap.capri.pl? jak wiadomo ograniczenia funkcjonalnosci wap-u i koszty :) spowodowaly ze sie nie przyjal tak, jak mozna sie bylo spodziwac, ale galeria caprikow w telefonicznej grafice jest powalajaca. polecam.

Simon Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-21 13:56:44 /


Ja! Ja odwiedzałem wap.capri.pl i to kilka razy, a to zeby sprawdzić VIN, a to zeby pokazać komuś caprika, kiedy nie było dostępu do kompa i netu.

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-21 14:54:06 /


heh a co to jest wap :D troche techniki i czlowiek sie gubi

starrsky / 2003-02-21 15:02:29 /


Ogladalem ta galerie zaraz jak tylko MK uruchomil wap!!! Szkoda, ze windows nie ma takiej "bajeranckiej" grafiki!! hihihi

B / 2003-02-21 16:21:34 /


Zrobiłem ten wap tak bardziej z ciekawości, niż żeby to miało czemuś służyć, no ale skoro ktoś tam nawet zagląda, to warto było. A na dodatek że galeria się podoba, to już szok :-)

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-22 20:01:35 /


Nie śmiej się!, Jeszcze chwila i telefony z kolorowymi ekranami beda ogolnie dostepne i wtedy...!!! Zmieni sie podejscie do WAPu

B / 2003-02-22 20:36:17 /


Ja jak jestem "w terenie" przez dłuższy czas i capri.pl nie widze coraz dłużej to jedynym ratunkiem dla mnie jest choćby galeria na wap.capri.pl. Fajna sprawa!

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-22 21:00:18 /


Ja uważam, że jest to poprostu zajebista sprawa. Najlepiej wg. mnie by się sprawdziły usługi/dane potrzebne w trasie, na dworzu. Ten VIN to zajebista sprawa, mogła by być też lista sklepów np z częściami, czy jakieś warszaty... to co może się przydać jak jesteśmy w samochodzie, albo w awaryjnej systuacji.

314TeR Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-26 13:59:47 /