logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » A może Poznań ??

A może Poznań ??

Cześć, zastanawiam się nad zorganizowaniem, pełnowartościowego zlotu w Poznaniu. Chciałbym uderzyć do Forda w Suchym Lesie o sponsoring i nagrody, może też coś uda mi się załatwić u Opla. Myśle nad zorganizowaniem zlotu Autek zabytkowych i nie tylko Capri. Zastanawiam się nad paradą przez Poznań, ogólno sprawnościowych rajdów na parkingu przy stadionie Lecha, wynajęcie toru Poznań jak sponsorzy zaszaleją ;), zorganizowania, przejazdu powiedzmy gdzieś w okolice Poznania na może jakieś małe zwiedzanko i gdzieś miłą i TANIĄ baze noclegową. Postaram się zorganizować troszke prasy i może PTV - TV. Zastanawiam się też nad reklamowaniem klubu www.capri.pl na tym zlocie (jakieś gadzety itp.) Koszulki klubowe, naklejki i inne. Uważam że nasze autka są Warte pokazania więc im nas więcej tym lepiej. Jeśli jest ktoś zainteresowany lub może i chce jakoś pomóc to czekam na kontakt. Cóż, naszym klubowiczom Poznań może zaoferować troszke atrakcji, takich jak Narty przec cały rok, miłe knajpki, piękny Stary Rynek, wspaniałe kobiety :) i niezapomniany klimacik dużego a zarazem spokojnego miasta :). Myślę też nad małym przejazdem przez miasto z końcem na starym rynku oczywiście przy eskorcie Policyjnej. Bede w z tym pomysłem bił do paru znajomych z Prasy, która pomoże coś takiego zorganizować. Czekam na chętnych do pomocy, gdyż sam raczej nie dam rady zorganizować zlociku... Myślę nad terminem Kwiecień-Maj-Czerwiec, do wyboru jak komu pasuje :) POZDRAWIAM !!!

Marcin Ozarek / 2003-02-23 15:17:44 /


Hej, jestem z "okolicy". Pomysl super! Ale chyba przeceniasz sponsorow oraz chec naszych lokalnych wladz do przyzwolenia na taka impreze.

B / 2003-02-23 15:32:15 /


Hmm no nie wiem jak ze sponsorami, ale jestem z prasy (jestem dziennikarzem) wiec, z wladzami nie powinien byc problem, zawsze mozna wladze docisnac i jeden problem z glowki... Hmm no co do sponsorow, to trzeba polatac, ale ciezko chyba nie bedzie... hmm mysle obskoczyc, Forda, Opla, BMW, Mercedes, Honda, Fiat i co tam sie jeszcze znajdzie...

Marcin Ozarek / 2003-02-23 15:35:21 /


z eskorta na parking....

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-23 17:49:33 /


Wiec kto jest zainteresowany zlocikiem, wstępnie prosze o info Tu lub na mail, bo robic zaczne taka wstepna liste zeby wiedziec na ile Capriarzy sie nastawic... Oraz jak ktos chce pomoc w organizacji to tez zapraszam o kontakcik...

Marcin Ozarek / 2003-02-23 17:53:18 /


1. watpie zebys znalazł sponsorow : nasz klub jest nieformalny, a z tekstem przyjedzie duzo capri raczej nic nie zdzialasz.
2. moim zdaniem jedynym sensowym miejscem na zlot w poznaniu jest 'tor poznan' aczkolwiek ja nie znam sposobu aby tam wjechac/zrobic zlot, chyba ze jestes z automobilklubu, moze cos wskurasz, i na taka opcja byla by IMHO najciekawsza.
3. wjazd na rynek... -> władze miasta -> biurokracja... (pamietasz jak czolg organizował zlot w szamotulach?) -> "jaki klub" i patrz pkt.1
4. eskorta policji... patrz punkt 1 i 3 + policja nie wszytskich lubi, moze sie okazac ze ktos przyjedzie z 'łysymi oponami' i co ?
5. powiedzmy ze przyjedzie ok 15 capri... jak na rynek troche mało, jezdzic po poznaniu troche bez sensu, a zainteresowanie naszymi samochodzami bedzie raczej nikłe, (alfa romeo robiła cos ala jezdzaca wystawa, po europie, roznych modeli od powstania po dni dzisiejsze, w poznaniu samochody byly 'eksponowane' na starym rynku + plac wolnosci.. a zainteresowanie małe)
6. organizowanie tego typu zlotow moim zdaniem lepiej sie sprawdza w mniejszych miejscowosciach tam mozna wszytsko dogadac, załatwic bez zbytecznego kombinowania (patrz. kaźmierz)
7. i tak lubimy dezorganizacje przynajmiej czesciowa ;)
pozdro

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-23 20:52:12 /


coprawda jestem z Kraka ale mysle ze kolega Ozarek moze spoko sprobowac - nikt niczym nie ryzykuje a tylko mozna zyskac....
Coke>>>>ja wiem ze trzeba chlopa ostrzec ale nie dolowac............
ps."nieformalny klub" - moze by cosik z tym zrobic.....

Rem!k / 2003-02-23 21:02:39 /


Generalnie pomysl uwazam za bardzo dobry! Chetnie pojezdzilbym po torze Poznan (hehe) Jesli moge wtracic swoje 3 grosze, moze lepszy bylby termin lipiec-sierpien (sesja, obrony prac itp.)

Zglaszam chec udzialu. Moze nawet dwa auta! (cobra i matra murena)

Pozdrawiam

B / 2003-02-23 21:12:50 /


Jezeli chesz zeby zlot zostal zasponsorowany przez Forda itp firmy to klub musi byc zarejestrowany, kolesie z forda musza miec wszystko na papierze, czyli na jaki cel to poszlo, jaka firma/klub, czlowiek z salonu czy serwisu ma nad soba jeszcze innych ludzi ktorzy chca wiedziec gdzie poszly pieniadze i to oni decyduja.
Inna sprawa to firmy prywatne, tam mozesz sie dogadać.

Rejestracja klubu to nie taka prosta sprawa, po pierwsze trzeba z miesiąc latać po urzedzach zalatwiac papierki, trzeba podac informacje o dochodach klubu, skladki itp, oczywiscie zarejestrowany klub placi takze podatki.
Mialem rejestrowac klub Sierry ale na razie nie widze takiej potrzeby, sponsorami mogą być prywatne firmy lub czasopisma i sklepy tuningowe.



Seemann / 2003-02-23 21:43:24 /


Myśle że klub to najmniejszy problem, jeśli powie się iż na naklejkach i koszulkach będzie Logo sponsora, i jeśli będzie chciał to można jego ulotki porozdawać to nie powinno być problemów. Co do ich kosztów to mogą coś takiego wpisać w koszty reprezentacyjne i już... Co do organizatora, to przecież może być powiedziane że impreze zorganizował Ford,Opel,BMW,inne. wraz z grupą strony www.capri.pl . Co do Klubu to jest to roboty na powiedzmy 1 dzień bo wystarczy wysłać pismo ze statutem i założyć stowarzyszenie. To najzwyklejsze, które nie może brać darowizn itp. ma dochody tylko ze składek nie kosztuje miesięcznie nic, podatków też nie płacisz, a założenie to koszt bodajrze 100zł. Co do zainteresowania, to w sile reklama, porozkleja się ulotki i już coś będzie. A co do Policji i biurokracji, to po 1 zawsze może policjant złapać za brak bieżnika a po 2gie to takie firmy jak Opel czy Ford mają już swoje sposoby na biurokrację. Co do Toru to faktycznie może być dość kosztowne ale jeśli sponsorzy zaszaleją a my sie dorzucimy po 5-10zł to będzie można na pare godzinek tor wynająć. Jak się pójdzie do AutoMobilKlubu to myśle że dla aut zabytkowych będą patrzeć bardziej pobłażliwie niż dla szaleńców katujących oklejone cinkie i seje. Nie mówiłem że będzie łatwo ale też nie ma rzeczy niemożliwych. Co do Terminu, to oczywiście wszystko do dogadania, i najchętniej bym małe głosowanko przeprowadził na tym forum co komu pasuje. Muszę też wstępnie wiedzieć ile autek moge się spodziewać żeby zacząć wogóle działać, bo dla 3-5capri przecież Toru nie wynajme i Starego nie zamknę... Ale wierzę iż się uda i tylko dla tego poruszam wogóle taki temat... Jeśli znajde jeszcze kilku maniaków którzy pomogą to na 100% wszystko się uda... Zastanawiam się nad zrobieniem kilku gadzetów za przysłowiowe grosze z okazji tego zlotu i wogóle klubu, więc zainteresowanych będę informować na łamach tego temaciku i podobnych które prawdopodobnie wystąpią w przyszłości... A mimochodzikiem spójrzcie na sportową wersję MK1ki z GB :PPP

Marcin Ozarek / 2003-02-23 23:26:54 /


Myśle że nikt inny jak koncern Forda lepiej sie nie nadaje na sponsoring,mogli by przy okazji zrobić coś w stylu "dzień otwarty Forda" rozleklamować terazniejsze modele na tle historri:)Baloniki itp..Ludziska by przyszły na coś takiego...Było by klawo,ale wiem że to prawie nie do zrealizowania,nie wiadomo jak u Forda działa dział reklamy i czy mają fundusze na plenerowe reklamowanie swoich modeli.

Trophy Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-23 23:32:16 /


Heh to mozna im przeciez zawsze podjechac, tego dnia do salonu na 2h :P i problemu nie powinno byc, a jak kase dadza to jeszcze lepiej bo mozna tez cosik takiego na Torze wymyslec, tylko jeszcze jakas info w gazetkach i moze w radiu... wiem ze to kupa kasy, ale nie oszukujmy sie salony maja takie pieniazki :)

Marcin Ozarek / 2003-02-24 00:12:52 /


A ja myślę, że decydujące słowo należy do MK.
Osobiście nie mam zamiaru nosic koszulek z logo jakiejkolwiek firmy, czy to Forda, czy nawet Forda.
Nie zamierzam również rozdawać żadnych ulotek, stawać w kolejce czy też rządku i udawać, że się dobrze bawię.
Ogranizacja to dezorganizacja. Lubię pifo, ognisko i luźne wypowiedzi na temat wczoraj poznanych lasek :)
I ostatnia sprawa - sądzę, że większość tubylców podziela moje zdanie.
Jeśli się mylę, to poprawcie mnie.

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-24 00:30:41 /


Do Szajby: a ja lubie jazde po torze poznanskim!! sprawa warta grzechu!

B / 2003-02-24 23:08:30 /


Szajba troche racji masz:)) popieram ale mysle ze chlopaki tez maja racje tor to swietny pomysl ale reklama w TV to chyba przesada nie wiem jak wam ale mnie tak na sławie nie zależy nie po to mam Capri zeby z nim po TV jeździc czy też kajać sie przed debilami w garniturkach....którzy i tak maja nas w du... bo Focus czy Mondeo jest lepszy...;P
tor fajna sprawa naklejka sponsora na czas zlotu moze byc o ile da kasiorke ale bez przesady....
Pozdro
ps: Marcin moze przejdz sie do salonu Forda i dowiedz czy w ogóle to ma sens pochodź po paru miejscach i już a jak nie to może do automobilklubu i moze oni wam pomogą w wynajęciu toru tez bym chetnie pojeźdxił po nawierzchni bez dźiór i kolein...
może to nie takie drogie i moglibyśmy sie zrzucic... nie wiem tak kombinuje moze jeszcze z innymi klubami np. Manta?? byloby troszke ludu i np. ten 1000 czy 1500 moze sie jakos rozłoży np. po 50zl od załogi czyli jakies 20/30 aut a to jest możliwe przy np. liście deklaracyjnej n stronce i dość odległym terminie zlotu....

jagoolmk2 / 2003-02-24 23:51:59 /


Masz racje, wlasnie mysle ale nie tylo nad mantami i capri, mysle nad wszystkimi tak zbzikowanymi ludzmi ze pakuje sie w auta zabytkowe. Co do TV to mialem ochote troche zrobic reklamke www.capri.pl . Gadalem z MK i chce porobic naklejki i inne gadzety ale wiemy wszyscy ze na to kasy trzeba, nikt nie ma takich pieniazkow zeby odrazu zaczac szalec i robic koszulki, czapeczki i inne klubowe gadzety, jestem kazdego dnia z wszystkimi tymi ktorzy pokochali Capri. Jest to autko ktore ma w sobie "Dusze", ma elegancje i klase i nie poddamy sie przez to ze czasem sie psuje, taki jego urok. Wiem ze nie jestem jeszcze 100% klubowiczem, bo moja maszyna nadal siedzi u blacharza, ale to mi nie przeszkadza w marzeniach o zgranej grupie ludzi, ludzi którzy kochają wolność jaką daje jazda Capri, ludzi którzy stworzyli ten KLUB. I nie przeszkodzi nam to ze nie jestesmy formalna grupa, wrecz przeciwnie, pokaze to nam jakimi fantastycznymi ludzmi jestesmy... Stawiam na was i mam nadzieje ze mnie nie zawiedziecie !!! Huh, ale sie cnotliwy zrobilem, az mi lezka poleciala hmm ale w to wierze... :PPP

Marcin Ozarek / 2003-02-25 01:38:29 /


A może znajdzie się jakiś aktywny działacz co odświeży temat, zbierze wiarę i coś się może uda w Poznaniu zorganizować, w końcu jest coraz więcej obywateli z tego fyrtla co posiadają Capri, rośniemy w siłę.
Coprawda jeden z nich wyjedzie na jakieś 2lata ale reszta może działać, z przyjemnością będę wpadał :) jak czas pozwoli.
Jak zwykle czekam na burzę...

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-20 17:41:32 /


wystarczy wpadac na te co sa ;)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-20 17:51:21 /


Hmm, z tym wyjazdem to nawet więcej niz 2 lata (3 lata oszczędzania + 2 remontu), ale chętnie się pojawię swoim służbowym żółtkiem. Oferuję swoja pomoc - jesli coś trza zorganizować, walcie jak w dym.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-20 18:25:02 /


Hmmm, przypomniałem sobie. Mam całkiem dobry kontakt z dyrektorem handlowym Forda. Pogadamy :)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-20 18:30:12 /


Na początek może wystraczyło by ustlic jakieś miejsce gdzie można spotkać posiadaczy, chyba że jest wiadome ale ja nie znam :) np jeden z nich który albo przyjeżdza na pierwszy zlot Hondą Civic albo opuszcza je (patrz PC2004) siedzi sobie czasem w Jamesonie na śniętym Marcinie. Gdyby ktoś był to pytać o Doogiego (czyt.Długiego), zacne miejsce jak czasem... Klikać klikac wiara, ujawniać się :) bo mało czasu mi zostało.
A na specjalne zejścia to się można zgadać na forum (może piwnica Gościa po letniej wyprzedaży), tylko coś cicho o tym.
Nie prowokuje więcej po później się okazuje że jako jedyny zawodzę :)

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-20 18:57:29 /


ja juz sie raz nacialem na pana z telewizji... i juz jestem do wszelkiego rodzaju takich imprez sceptycznie nastawiony :) a szajba ma racje. :)

Jabol / 2004-07-20 19:06:06 /


oj w Jamesonie u pana Przemka to ja często bywam :)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-20 19:42:55 /


a my nie

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-21 10:56:24 /


:( (wyczuwam złość?)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-21 15:58:26 /